Jump to content

Feuer

משתמשים רשומים
    1,913
  • Last visited

Everything posted by Feuer

1. http://one.co.il/Cat/Images/Photo.aspx?c=@,1,&l=@,1,&t=@,2,3,&a=214092&i=1099875&ttl=אוהדי מכבי ת"א (יוסי ציפקיס)
  2. הבחור צודק, אין מה לפרט תבוא למגרש ותראה מי מטריף אותך, זה הכל
  3. שריקות בוז יקטעו את העידוד אבל האמת שלפעמים אני אומר לעצמי פאק איט כי הקהל גם ככה לא מעודד ומתעסק בשטויות
  4. כמה מנויים נשאר? המכירה של המנויים גם בשער 4?
  5. אם אני לא טועה כל משחקי הפליאוף יהיו בימי שבת או יותר נכון ביום אחיד
  6. דוד אני שולח את סוייר אלייך עם חיבוקי וסמיילי משתחווה
  7. אתם לא מבינים עד כמה זה מביך אשכרה תראו מה אתם עושים מילד אתם הופכים אותנו למלשינים תפסיקו עם זה!!!
  8. קבלה למה לעזאזל היית עם זקט אפור ולא עם צהוב או בלי חולצה?! וממתי אתה בגוש? תמיד אני רואה אותך באזור של סוייר (שאגב גם את הגוש שלו כבר לא שומעים) קיצור אתה ההומו
  9. גם אל תרשמו אולי בא איתי עוד מישהו כי העוד אחד האולי הזה יכול לדפוק מישהו שאין לו הסעה...
  10. http://handballisr.co.il/TeamPage.asp?TeamId=7&cYear=2013 תהנה, 22/3 רבע ל4 יום שישי בקרית אונו, תבואו.
  11. לא רוצה להרוס לעתיד אבל עם הזמן אסא קונים שחקני נוער ועושים מחלקת נוער קטלנית למרות שכנראה זה נגמר (בתקווה שכן) לא רק לגבי מכבי אלה לגבי כל הכדוריד בארץ
  12. חחחחח בטח יהיה איזה 200 כרטיסים וגם הם ילכו לשני הארגונים
  13. אל תערב נושא אחר בנושא שדנים בו גם אם אתה קומוניסט מטונף תפתח נושא חדש
  14. מה קשור 2 מקלות לדגל פריסה ומה דגל פריסה קשור לנושא? תפתח נושא על זה בנפרד...
  15. בלי לזלזל במי שהיה חלק בזה כי אני מאוד מעריך את האנשים והמון משם הם דמות לחיקוי בשבילי היו טעויות שגרמו לזה לא לעבוד כמו שצריך וזה הכל אבל מטעויות לומדים(:
  16. קראתי רק את ההודעה הראשונה אז אני אתייחס רק אליה הנושא עצמו מבורך שער 11 באמת צריך להיות קרנבל שגם לא רואים משחק ונטו נהנים מהאווירה ביציע רצועות דגלים אנשים אחד על השני וכל מה שאמרת מי שב 11 רוצה לראות משחק? יש לו את שער 10 כי הוא התבלבל ביציע ושבשנה הבאה יעשה מנוי ל איזה שע שהוא רוצה כדי לראות משחק לגבי העניין הגדול באמת התופים: בתקופת השחקן התחלנו בתחילת השנה להיכנס לפרויקט של שינוי התופים ולהפוך אותו למצלתיים וסנרים והכל, ודווקא הלך בסדר גמור אבל דבר כזה דורש המון עבודה ( התכנון היה שנה שלמה של עבודה על זה ולהיכנס עם זה שנה הבאה) אבל היציע התהפך וגם הקושי של זה גדל כי דרש ממך יותר כסף יותר זמן עבודה שכל אלה לא התאפשרו בכל מקרה כדי להצליח בשינוי כזה ביציע צריך זמן ולא מעט ולא רק זמן ביציע אלה גם זמן פרטי של להשקיע בעניין מחוץ למגרש (שבתור בנאדם שניסה להרים פרוייקט כזה בלי זמן לנשום זה נורא קשה והגיע למצב של בלתי אפשרי) וכסף כשבמקביל אתה צריך גם להשקיע בעונה הנוכחית ולא להתחיל לחשוב לעונה הבאה בקיצור דבר כזה מאוד יהיה קשה לעשות וכרגע זה לא יקרה וגם לא בעתיד הקרוב עוד פעם שאפו על הנושא נ.ב תשלח לי פרטית אני אשלח לך משהו מגניב
  17. השוער שלהם גאון רצה לעצבן את הקהל ועשה את זה בשלוש שניות
  18. לבני יהודה ל 8 אלף איש זה היה בדר ולשלם לדרבי 300 שקל לכרטיס גם זה היה בסדר ולסוע למשחקי חוץ ולשלם על דלק, הסעה + כרטיס שמגיע כמות נכבדה של אוהדים לכל מגרש בארץ זה גם בסדר אבל בשביל משחק אחד כזה בבית שלך שאם אני לא טועה לא הפסדת העונה זה לא בסדר הקהל כבר הוכיח שהוא יכול ורוצה להגיע ושלאף אחד (לצערי) לא מפריע מחירי הכרטיסים אז תעשה לי טובה... גם אם כרטיסים יעלו 150 זה לא יעניין את האוהד הישראלי המצוי והמפגר אבל זה כבר דיון אחר
  19. תעשה לי טובה יש לנו קהל פח איך אחרי 4-0 על הפועל ו3-2 על בני יהודה עם סיום מטורף לא מצליחים למלא את בלומפילד והעידוד בגוש שגם ככה הוא לא גדול לא מתפתח לשום מקום כל פעם מחדש אנשים מדברים על לעודד והכל אבל בפועל זה הארגון ועוד עשר אנשים שלא בארגון, שמתוך זה קופצים איזה 20+ שאומרים שהם מעודדים כמו מטורפים מתי היית לנו עונה כזאת שמכבי משחקת כל כך טוב וכל הקהל הזה ישן ועייף כאילו עושה טובה שהוא בא תבואו עם אש בעיניים תבינו כבר שאנחנו מכבי ואנחנו מקום ראשון בהפרש לא קטן!!!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.