Jump to content

ראש_קופסא

משתמשים רשומים
    51
  • Last visited

1. צסקא שנה הבאה אלופת אירופה באנקר ראי ערך פנאתינייקוס 2010
  2. שחרר קאחה לא אותה קבוצה של עונה שעברה.. ספליטר הכוכב עזב ועוד הרבה אבל בחייך אתה עושה לי בושות אתה אומר שזה לא פדיחה להפסיד לקבוצה שהכוכב שלה זה נגר בשם אסטבן בטיסטה בחיייך
  3. קאחה קבוצה בינונית לאל אלהה .. אם לא עולים זה פדיחה.. לא פדיחה אורגינל אבל פדיחה לפספס כזאת הזדמנות. ולכל מי שנהג לזלזל שהיורוליג נחלש והפך ליורופח וכאלה.. תכלס אתם צודקים חחחח באיזה עוד ענה סייינה תקבל 50 הפרש? חח וצסקא לא תעלה בכלל אבל עדיין ברצלונה ופנאתינייקוס רמה אחת מעל כל השאר.. וכבר אחת לא תיהיה בפיינל.. אולימפיאקוס סתם תפסו יום גדול הם לא באמת כאלה אדירים.. ואני לא יופתע עם סיינה יעפילו בסופו של דבר.. הסדרה של ריאל וולנסיה מעניינת אולי 3 וחצי אוהדים בספרד וגם הם כתבים .. ככה שנשארו עם קאחה ומכבי - סדרה שאני צופה לה משחק 5 ואני בדרך כלל לא טועה :\
  4. בוזזז בוזזז בוזזזז החלטה גרועה אין שיטה ואין דרך והכי גרוע מזלזלים בו כי אין לו ביצים.. ממאמן כזה אתה מצפה שכל מי שיורק על הסמל יישב ביציע חודשיים.. ובינתיים הוא לא עושה כלום אם הוא לא עולה עם הנוער וזרים בלבד משחק הבא הוא אורגינל סמרטוט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! כי כל השאר זונות
  5. תכלס אני בים למשחק מחר להנות בשורה תחתונה ושאני חושב על זה כל גול שלירן סופג כמה שזה כואב זה מצחיק.. אז לראות עכשיו את סלמונלה בשער זה כמו לבחור בין טורטייה לטורטית ההנאה רגעית או לקצת יותר זמן
  6. קונה שופטים עשו את זה כבר באיטליה ועבד קטלני אז מה שניב רסקין יעלה על זה עוד 5 שנים אבל עד אז תנו להנות קצת
  7. סוויר ואבנר אין לכםמושג מה קשור אדום יעזור לבונקררר אין למי להעיף את הכדוריםם = שיפוט גרוע הכריע ת'משחק חבל על ארסנל
  8. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא ברצלונה זונה איכסהההה מה אתם אוהבים בה סתם מניעים כדור מזלזלים ביריב , משחקים לי לרוחב לייאש את היריב.. אפילו קרנות ומצבים נייחים הם לא מרימים לכיוון השער .. מוסרים אחורה זה סגנון משחק מציק ומסריחחח -- לא מבין איך שחקנים שמשחקים מולה לא קוצצים רגלייים אלקק יעשו מחצית שנייה רק צ'יפים בין הרגליים ודאבל פס יאלההה ארסנל תזייינו אותם
  9. מהההה? הזוי מדי מכדי להיות אמיתי. לא יקרה אגב חולון עם תקציב מכולת ו2 זרים עושה בית ספר לכל הליגה אימפריה
  10. מזכיר לך נשכחות עד מתי הבורות שלך באן בי אייי לא יכולים ליפול הסאן עד המוות
  11. הפעילות הספורטיבית היחידה שיצחקי עשה בתקופה אחרונה זה לדפוק בורקסים אצל מרקו
  12. מכבי תל אביב-הפועל עכו - X באנקר הפועל ב"ש-הפועל חיפה - 2 מכבי נתניה-עירוני ק"ש - X מ.ס אשדוד-בני יהודה - 1 מכבי פתח תקווה-הפועל אשקלון - 1 בני סכנין-הפועל פתח תקווה - 2 מכבי חיפה-הפועל ר"ג -1 ביתר ירושלים-הפועל תל אביב - X
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.