Jump to content

ערן נחושתן

משתמשים רשומים
    11
  • Last visited

About ערן נחושתן

• Birthday 01/09/1993

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. מרגש!! מגיע לקבוצה הזאת קהל כזה,ולקהל הזה מגיע קבוצה כזאת!!
  2. רופאי שיניים שאתה בא אליהם עם דלקת חניכיים והם עושים לך סתימות רופאי שיניים המוכר בתחנה מרכזית שמוכר לך 50 פיצות ב7 שקל בסוף היום ואתה משלשל שבועיים הכרוז של קריית שמונה "קובי דה שואו". הכרוז של עכו שלא יודע עברית
  3. מצטרף לבקשה של יגאל... אם מישהו יכול לקנות שתי כרטסי נוער ואני יחזיר לו כסף 0((בגלל שאני בא מהצפון) .....תעשו טובה חייל קרבי תודה מראש 0525611026 עידו
  4. הוא לא גדל במכבי. שיחק שנתיים בנערים של מכבי אבל גדל בקריית שמנוה.
  5. לפי חבר טוב שמשחק בנוער של קריית שמונה: "לא אחי איזה הם הקבוצה הכי מפחידה בארץ"
  6. מוקש רציני. ניצחון היום מעלה את מכבי לשמיים, מצד שני הפסד זורק לעזאזל את הניצחונות על נתניה וסכנין ואת כל האווירה הטובה במועדון. ברמה האישית זה היום של האריס מדוניאנין ומאור בוזגלו להוכיח שהם מסוגלים להתעלות על עצמם.דור שוב בהרכב- מחמם את הלב מצד שני חבל לי על ייני.ביחד עם הקהל מכבי יכולה לדרוס היום.
  7. רק לי יש פלאשבק חזק אחושרמוטה לאלון ברומר נגד הפועל חיפה?
  8. נראה כאילו לא היה מספיק זמן להתאושש מההפסד בחמישי ובמחיוד להתכונן טקטית למשחק הזה. הפציעה של יצחקי גמרה את מכבי מבחינה טקטית ומוראלית ואסור שזה יקרה. היה חייב להיות שחקן שירים אותם אחרי הגול וכרגע החוסר ביטחון מורגש אצל כולם חוץ משטראובר. לעזאזל בוזגלו אתה שחקן יותר וותיק במכבי, אתה מקבל כל כך הרבה קרדיט מנימני אז לפחות תרים אותם מוראלית. תדחוף קדימה, תצעק על קולאוטי וסידבה שהם לא יורדים לגליצ'ים ולא רצים. מבחינה מקצועית למכבי יש את החומר שחקנים הכי טוב בארץ, אולי הפועל משתווה אליו. ההגנה של חיפה הייתה ביזיונית ואם אבי ויוסי היו מנהלים את המשחק כמו שצריך אחרי הגול מכבי משווה ואפילו מנצחת. לא הגיוני לזרוק את עטר ואבידור ולהוציא את ייני. נוציא את העובדה שבוזגלו וקולאטי פשוט היו חושך, זה פשוט לא הגיוני שארבעת החלוצים נשארים באמצע. זה דברים בסיסיים שכל מאמן מפגר צריך לדעת. למה לא עובדים עם בוזגלו להיות על אגף ימין? והכי גרוע זה להסיט את מדוניאנין אחורה. זה פשוט לגמור אותו. הוא שחקן אדיר לא משנה מה יגידו ויכולת איום שלו על השער והמסירות שהוא מסוגל לחלק זה נכס שנאבד ברגע שהוא עובר אחורה. בנוגע לקו האחורי פאציביץ' אחלה בלם וסטרול לפעמים הורג אותי אבל בסדר. סבן ראש בקיר ולא סוגר 90 כמו שצריך וזיו היה חלש מאד. מזל שיש את שטראובר החמור הזה. וכמובן להמשך הדרך: העונה הזאת תקום ותיפול על אבי נימני. עד עכשיו הוא מאכזב אותי מאד אבל אני מאמין שאבי יידע להפיק את הלקח וייתן להם בראש השבוע ויימחק את האדישות והחוסר רצון המגעיל שלהם ואולי אולי אולי למרות שכרגע זה נראה חסר סיכוי נוציא תוצאה טובה בחמישי ונבוא עם ביטחון לטדי. בית"ר פגועה וחלשה. זו הזדמנות מצויינת לשחזר את התצוגות נגדם משנה שעברה. יהיה בסדר. אנחנו הקבוצה הכי טובה בארץ עם הקהל הכי טוב בארץ שהוכיח שוב את העוצמה שלו היום!! יאאלה מכבי
  9. אינעל העולם מחצית בל.א רי אלן עם 7 שלשות ו29 נקודות מחזיק את הסלטיקס ביתרון 6. גאסול וסל גדול של בראיינט (שלא עשה כלום כל המחצית) שמרו את לייקרס בתמונה. בכללי שווה להישאר ערים כי הולךלהיות צמוד רק חבל שיש עבודה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.