Jump to content

silov19

משתמשים רשומים
    112
  • Last visited

1 Follower

About silov19

• Birthday 02/01/1992

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. https://www.facebook.com/%D7%97%D7%A8%D7%9D-%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D-1591827837710403/?fref=ts
  2. מתוך איזה אתר ספרדי: Eran Zahavi ha roto todos los registros goleadores en la liga de Israel en los últimos tres años con 29, 28 y 35 goles en cada una de las temporadas. Además, fue clave en las fases previas de la Liga de Campeones con sus tantos para que Maccabi Tel Aviv llegase a la ronda de grupos. Finalmente cerró su participación en la competición europea con ocho dianas. Ahora cuenta con una oferta de la Superliga china, aunque se desconoce el equipo, de un contrato de dos años en el que cobraría 1,4 millones en la primera temporada y 2,1 en la siguiente. Maccabi Tel Aviv recibiría 14 millones de euros por su máxima estrella. בתירגום קצר כתוב פה שמכבי תקבל עליו 14(!!??) מיליון יורו. אה, וכתוב שהעסקה חתומה
  3. כמו שראובן אמר, אין ברכה בכדורגל בשבת. אתה יודע כמה גולים היו בשבת? 8000 בערך. וכמה החמצות? יותר מחצי מיליון! בקיצור.. שחרר אותנו מהשבת אחי, בחרת בדרך חיים מסויימת, כך בחשבון שזה ימנע ממך להגיע בשבתות למגרש. אני לא יודע מה אתה עושה בשאר ימות השבוע, אבל ללכת לכדורגל ובכלל למצא זמן פנוי באמצ"ש ב21:00 זו לא פריווילגיה שקיימת ליותר מדי אנשים, סטודנטים,חיילים,שכירים, בעלי משפחות וילדים. לעומת זאת, שבת אחה"צ זאת שעה קלאסית. כדורגל לא צריך להסתיים בשעתיים וחצי נסיעה בפקקים מכל מיני חורים הארץ כמו חיפה ובאר שבע משחק ב17:00, עד 20:00 כולנו בבית, תודה רבה ושלום.
  4. עדיף שלא תגיעו למגרש. אל תיהיו מביכים ואל תיהיו הבבונים מלה פמיליה, עשיתם מספיק נזק לאחרונה. מקווה שרוב הקהל עוד נשאר שפוי
  5. ילו הל, אתה טפט רציני. משחק אותה עיתונאי תחקירן שהביא פה מידע בדרכים מדהימות. קיצור אתה מביך בנאדם שחרר כבר
  6. מה זה לא. עיר מטורפת, צריך לדעת פשוט איפה להיות
  7. אני לא מסכים איתך, תראה, אם החרם ייכנס לתודעה של האנשים ובאמת אחוז המכירות במזנון יירד משמעותית, הם יבינו שיש להם בעיה מסויימת. זה בדיוק כמו עניים הכרטיסים, ג'קי לא היה מוכן להוריד במחיר ולכן הפסיד, שאר הקבוצות מבינות שעדיף להם למכור בזול כדי שיבוא יותר קהל. זה עבד רק בגלל שהקהל החרים ולא הגיע. אם אנשים לא יקנו המחירים ירדו. גדי לא נדחף, ביקשו ממנו והוא אמר שבכיף יבוא. זה משרת את האינטרסים של שנינו, אנחנו מרוויחים את הפרובוקציות וההשפעה שלו על הציבור (ויש לו, אין מה לעשות) והוא מרוויח רייטינג, תקרא לזה זול, אני חושב ששני הצדדים מרוויחים פה.
  8. יקשיבו. ברגע שניכנס לתודעה של האנשים ונעשה פעולות ביחד עם ארגוני האוהדים זה יצליח. לקהל יש יותר כח והשפעה ממה שאתם חושבים.. https://www.facebook.com/pages/%D7%97%D7%A8%D7%9D-%D7%A6%D7%A8%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9C-%D7%9E%D7%96%D7%A0%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%92%D7%A8%D7%A9%D7%99%D7%9D/1591827837710403
  9. תראה, מה שאתה אומר הוא נכון, אני כשלעצמי לא קונה כשאני במגרש, אבל אחרים כן, וכשאחרים קונים הם נותנים לגיטימציה למצב להישאר כמו שהוא. אם המחיר היה הוגן והתמורה לכסף שלי הייתה הולמת סביר להניח שגם אני הייתי קונה, אז החרם מנסה להשפיע על מספר גדול של אוהדים לא לקנות וכאשר תיהיה לזה השפעה, משמע אחוזי המכירות יירדו משמעותית, בעלי המזנונים יבינו שמשהו כאן לא בסדר.
  10. אתה רוצה להגיד לי שאתה כל משחק קונה אוכל ושתייה במזנון בבלומפילד? אתה גם מקבל חרא תמורת הכסף שלך וגם מבזבז כל משחק 50 שקל נניח? אחי, אתה יכול להרשות לעצמך אם ככה. יש אלטרנטיבות. סנדוויץ/טרופיות/בייגלה מבחוץ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.