Jump to content

PonyBoy

משתמשים רשומים
    1,175
  • Last visited

1 Follower

About PonyBoy

• Birthday 23/09/1993

Recent Profile Visitors

6,431 profile views
  1. אהלן, מעוניין להחליף מנוי מיציע דרומי לצפוני לאלופות. באותה הזדמנות מוכר גם את הכרטיסים למשחקים נגד קייב ופורטו של אותו המנוי. תודה
  2. סיבוב ההופעות של אגאדיר עם אביהו פנחסוב ומועדון הקצב מגיע לסניף בראשון לציון למסיבת רחוב מלאת אלכוהול. לאחר שהגיעו למעלה מ-1000 איש להופעה בנחלת בנימין מגיעים אביהו פנחסוב ומועדון הקצב לעשות שמח במסיבת רחוב מטורפת עם רוק מזרחי-ישראלי ומלא מוזיקה יוונית. הכניסה למסיבה חופשית, ותכלול בר אלכוהול מוזל והמבורגרים חינם לאורך כל המסיבה. נתראה! לזרוב 33, ראשל"צ (צמוד לקניון הזהב) | 03-9416060 https://www.facebook.com/events/463200043846252/
  3. מוכן לקאמבק בתנאי שהבוס מגיש סיגרים קובניים ורום משובח להפסקות צהריים שלא כוללות לחמאג'ון. זזזז..זי...זיווווווווווווווו
  4. בדיוק סיימתי לראות את הסרט התיעודי על The Doors ונפתח לי התיאבון. מחפש המלצות טובות לעוד סרטים וסדרות דוקומנטריים מכל הנושאים, כרגע ממה שעולה לי לראש לדוגמאות לז'אנרים המומלצים: הסדרה של צבי יחזקאלי על "אללה יסלאם" הייתה מעולה הסרט על עולי ברית המועצות שחיים יבין עשה ועורר לא מעט תגובות נזעמות פרקים טובים של אילנה דיין (מוזמנים לתת מכל השנים פרקים טובים שזכורים לכם) הסדרה בערוץ 8 "ערסים ופרחות, האליטות החדשות" שוט........
  5. המלצה אישית ממני על Monkey Shoulder, קצת פחות מוכר בארץ אבל הוא מעולה בעיניי. Wild Turkey גם סבבה וקליל יותר, אפשר לומר אפילו מתקתק יותר. כל השאר שנתנו פה זה "המיינסטרים" של הוויסקי, תנסה קצת דברים חדשים
  6. zizou יש מצב שתסביר קצת על התואר מבחינת תכני הלימוד?
  7. האמן לי, עם כל הכבוד לנאמנות שלך (שלרגע אני לא מערער עליה), הייתי במספיק משחקים בארץ וגם בחו"ל בדיוק כמוך, ליוויתי את הקבוצה כשחטפנו את ה4-0 בקריית שמונה דרך ההפסדים בקריית אליעזר ועד לתבוסות הכואבות בדרבים. גם ברגעים הכי קשים תמכתי ועודדתי את הקבוצה - בכל חור בארץ גם כשהרגשתי באיזשהו שלב שאין למי. ההקדמה לא נועדה לפאר ולהגיד שיש לי זין גדול, ההקדמה נועדה לתאר תחושה אמיתית ולא מתלהמת נגד שוער שלא מועיל בכלום. אין פה פאניקה, יש פה הרגשה אמיתית שהוא לא ברמה המתאימה לקבוצה כמו מכבי בעידן הנוכחי. ולשיר "אף פעם לא מתייאש" לא סותרת את העובדה שהוא פשוט לא מועיל לך בכלום מקצועית. הביקורת פה היא נטו על חואן פאבלו ולא על הקבוצה כקבוצה, ויותר מזה, זה בסדר גמור מדי פעם גם להעביר ביקורת אחרי הפסדים .
  8. אהלן אנשים. חולמים להתקבל ליחידות הקרביות המובחרות ביותר ? רוצים לקבל את ההכנה הכי אמיתית וחזקה ? זה הבן אדם וזה המקום! מעוניין להמליץ על חבר שהולך להדריך ביובל עילם בקבוצת בת ים חולון ראשון והסביבה. הקבוצה כאמור היא הכנה לכושר קרבי שמכין ליחידות המובחרות. האימונים כוללים הרצאות אדירות, אימונים מטורפים, מחנות ניווט והכנה יוצאת דופן לגיבושים ולצבא. יובל עילם בהדרכת ניר סולומון נפגשים בחוף תאיו בבת-ים ב- 3.9 בשעה 18:00 ויוצאים לדרך! האימונים יהיו בימים שני ורביעי בין 18:00-19:30. פרטים נוספים בטלפון 09-9570562. תרימו טלפון לא תצטערו !
  9. תעלו תמונות יא כבדים, כל הפואנטה זה לראות את האוסף
  10. באופן קצת מוזר נדמה לי, מעולם לא נפתח בפורום נושא עם אוספים של האנשים... זרמו איתי ברצלונה שנת המאה של המועדון פארמה שנת 2003 משבצות צהוב לבן בוקה שנת 2001 אייקס שנת המאה של המועדון מכבי 1999 (9 קוביקה על הגב) מכבי 2011 (חולצת משחק מקורית של שרן) ארגנטינה 2005 נדמה לי
  11. הכי אהוב עליי באופן אישי בכל הזמנים. שונה מרחק שנות אור מהאופי של הכוכבים היום (אם כי באופן דיי סמלי הכוכבים היחידים היום שדומים לו באופי משחקים בברצלונה). נוסטלגיה לשמה
  12. שמונה חודשים לתהליך של התנדבות זה זמן יפה מאוד. על כל פנים, אם יש לך עדיין שאלות דבר איתי בפרטי, אעזור בשמחה.
  13. אפס מאופס, שלום ולא להתראות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.