Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by ebibo

1. חחח חזק! אז אם כבר הייתי הולך על הבלם של ה 3 מיליון ולא על סיסוקו
  2. בסטטוס לא נשוי הוא בעצם כמו כל תושב זר שמגיע לפה, יצטרך להוכיח מרכז חיים בלפחות 3 מתוך 5 שנים אחרונות בישראל ורק לאחר מכן יוכל לקבל תושב ארעי
  3. לדעתי הזמן המינימלי לקבלת מעמד תושבות הוא 3 שנים, זה לא אזרחות, זה כן יכול לקרות אם מישהו במשרד הפנים ממש ממש ירצה, לשחק בנבחרת ישראל הוא יכול רק אחרי 5 שנים כאן אגב מה שיקרה בקיץ הבא
  4. אגב, אני רואה ככה בסגל של סטנדרד ליאז' ריבוי בלמים בעלי שווי גבוה, אם הם מוכנים לזרוק לנו את מוסא סיסוקו בעל שווי של 1.2 מיליון יורו הייתה מחליף תמורת פריצה וסוגר עניין, WIN WIN
  5. לא הבנתי איך הגעתם למסקנה שסק הזה הוא שחקן, אני שומע שרק מסתלבטים עליו בכל מיני מקומות
  6. לפי מה שאני זוכר שחקן חופשי יכול לחתום מתי שהוא רוצה בקבוצה(חשוב שהשחרור שלו יתקבל בתוך מועד העברות בשביל זה) אבל ההגבלות הן שהוא לא יוכל להירשם למסגרות אירופאיות, בנוסף הוא כפוף להגבלות הרישום באותה מדינה, למשל אם ישראל החליטה ששחקן חופשי יכול לחתום עד סוף אוקטובר אז הוא יוכל לחתום שם רק עד סוף אוקטובר, זה כל התאחדות קובעת לעצמה אין חלון אמיתי כי לא רצו להגיד לשחקנים שהם לא יכולים לעסוק במקצוע שלהם.
  7. אהבתי את התלבושת חוץ של ריינה, בכיף הייתי חיי עם חוץ כזאת של מכבי, מרגיש כמו הכחול צהוב האמיתי שלנו
  8. הדבר הכי מבאס הוא (ואני הולך לשתמש במושג שחרשו אותו לאחרונה, סורי) שהרגיש שהשנה "הכוכבים הסתדרו לנו" איביץ' שלא היה מוכן לחזור עד עכשיו למכבי לא מצא קבוצה מעל שנה והסכים לבוא זהבי סיים חוזה לא היה צריך לשלם עליו אגורה ולא קיבל הצעות מספיק טובות מאירופה ניר ביטון סיים כמעט עשור מפואר בסלטיק והתחנן לחזור אלינו גויאגון חזר כשהוא בשל ומוכן אוסקר פתח מבערים ועדיין לא נמכר והכי חשוב מעל הכל מיץ' נראה הרבה יותר מעורב ואפילו אישית בחוזים מסויימים כמו דסה וזהבי בקיצור לא היה צריך כמעט כלום בשביל להצליח בעונה הזאת, דברים פשוטים, אבל נראה שיצחקי לא מפספס הזדמנות לפספס הזדמנות, שיהיה לנו בהצלחה
  9. לדעתי רז אמיר עם קו פתוח ליצחקי ובצהריים שאל אותו אם פריצה אמור לטוס עקב שמועות שהיו, יצחקי שאמר לו שלא וכלום לא סגור, כתוצאה מזה כשרז אמיר קיבל את התמונה הוא הסיק שפריצה טס בלי אישור ולא חשב לרגע שאולי יש דברים שיצחקי לא רוצה לדון איתו עליהם
  10. השחרור של פריצה נורא, אגיד משהו שאולי יעלה לי ביוקר פה ואני כבר יודע שישגעו אותי על זה, אני קצת מעדיף אותו על יובאנוביץ' במגרש, אני יותר מרגיש אותו כשהוא משחק, הוא מתמקם טוב, אמנם קצת מחמיץ יותר אבל לדעתי מגיע ליותר מצבים ואז לא נורא ההחמצות.
  11. יאללה לחפף את דסה, להעיף את ג'רלדש, קוואס, פריצה(אם אפשר רק לחתום איתו חוזה ארוך ולהשאיל) להביא במקומם בלם זר, מגן ימני זר ואת קולולו הזה וסיימנו את הסיפור, אי אפשר להמשיך לחכות לדסה שיתקע אותנו ברגע האחרון אין לי ספק בזה
  12. קראתי הרבה הודעות מטומטמות, זאתי בראש הרשימה
  13. למה אתה חושב? איביץ כבר בשלושה ראיונות אומר שסבוריט לדעתו מגן והוא מעדיף אותו בעמדת המגן
  14. ההדחה הזאת על אדם אחד, יצחקי, אני מאמין שבלם טוב לצד ביטון, חזרת סבוריט לעמדת המגן שהוא פי מאה על זאדה שם ואולי מהלך יותר מוקדם על מגן ימני זר/דסה ועם ההתפתחויות במשחק הזה והיינו עוברים, אבל כרגיל הוא מחכה, שיחכה...
  15. בדיוק, כל הבעיה שלנו של בניה שערורייתית ומאוחרת לא קיימת שם, הם לא צריכים לשלם לדסה 700 אלף יורו עם עלות מעסיק של 1.5 מיליון יורו בעונה כי יש להם שחקן לא פחות טוב ממנו עם עלות מעסיק של 400 אלף יורו בעונה(zr( שיותר צעיר ממנו ויש מצב שיקבל אזרחות בעתיד במידה ויחליט להתחתן, למה להם ללכת לשם סכומים כאלו על דסה? שוב, גם אני נחרד מהסכומים של דסה וכן הייתי בודק גם כיוון אחר של החתמת מגן זר על חשבון ג'ראלדש, שחרור של קוואס והבאת בלם במקומו, להביא את יוני כשהאיטלקים יבינו שאין להם מה לעשות איתו וזהו, מאוד מלחיץ אותי שדסה תהיה העברה שמיץ' יבהל ממנה אם עוד שנה נמשיך לשלם לו והוא כבר לא ברמה הנדרשת לסכומים האלו.
  16. תקשיבו רגע עם בכר, אי אפשר כל פעם שהוא מצליח להגיד שהוא קיבל הכל מדהים והכל יופי והוא מאמן חלש, בלעדיו אני מאמין שאנחנו אלופים משהו כמו עשור שלם ברצף, איך אפשר להקטין אותו ככה? הגיע פעמיים לקבוצות שמשלשלות נגנדנו ולא מצליחות אפילו לתת פייט - פעם אחת זה הסתיים בשלושה אליפויות, פעם שניה זה שני אליפויות ועוד לא נגמר, מתי כבר נפסיק לטמון את הראש בחול ופשוט נבין שהוא מאמן מעולה ויהיה טוב כל שניה מוקדמת שבא הוא יטוס מפה?
  17. עזבו את השוער רגע, שניה לפני כדור של השחקן האדום עם אפשרות למתפרצת דיי פשוטה, שחקן מימינו, שחקן משמאלו - הוא פתאום נופל סתם כאילו ירו בו, הזיה, תן כדור צא לשים 3 ולסיים פה טמבל
  18. וואו, 3 על 1, אם הוא עוצר את הכדור במקום בעיטה מהאוויר זה גול קל
  19. אין ספק שיש כבוד וזה מדהים לשחק בצ'מפיונס, זה נראה לי מובן מאליו, גם ציינתי את זה בסוף שהם יחפרו לנו עם הצ'מפיונס הזה שנים. העניין שבתאכלס אתה הולך לשם, חוטף בראש, יוצא שבור, מפסיד אליפות(סטטיסטית לפחות), מבזבז כספים שלא צריך ולא יושקעו נכון כי אין איך.
  20. לפי כמה דיווחים באתרים שעלו ביחד, קבוצת אל-עין מאיחוד האמירויות הפעילה את סעיף השחרור של פלאניץ' - 2 מיליון יורו, כנראה חיפה ידעה על ההצעה וניסתה להשאיר אותה בפרופיל נמוך עד מחר. זה מגיע רגע לפני המשחק הכי חשוב של חיפה בעשור האחרון, יהיה מעניין, בתאכלס כנראה ששדרוג בשכר ישאיר אותו בחיפה, האמת אני ברגשות מעורבים, אני חושב שהוא בלם טוב אבל הם יכולים למצוא טוב ממנו בהרבה
  21. האמת? שחיפה יעלו לצ'מפיונס, שום דבר טוב לא יוצא מזה לאותה קבוצה בסוף: -חיפה תהיה עסוקה בליגת האלופות, זה 6 משחקים בקצב מפחיד שבדר"כ דופקים את כל העונה לקבוצות ישראליות -דבר שני כולם מדברים על הכסף הגדול, ממה שאני זוכר בליגה אירופית אפשר לעשות 12 מיליון יורו בערך, בעוד בליגת האלופות זה יותר לכיוון 20 מיליון יורו. לרוב הקבוצות בארץ שעשו ליגת האלופות הייתה התרסקות אח"כ, הבעיה היא שאין שוק ישראלי מספיק רחב כדי לנצל את הכסף שקיבלת, יש מגבלת זרים(בתאכלס הסיכוי לפגוע בזר של 2 מיליון או זר של 4 מיליון הוא אותו סיכוי), כל קבוצה ישראלית רוצה ממך הון תועפות על ישראלים כי יודעים שעכשיו הבאת מכה, שלא נדבר על כמויות המענקים והבונוסים שיש לקבוצה כמו חיפה והיא צריכה לשלם לשחקנים והצוות המקצועי שלה בעקבות העליה + חשיפה של השחקנים הטובים שלה לקבוצות שיוכלו לקחת אותם מפה(כמו שערן זהבי הלך מאיתנו בגלל ליגת האלופות) בקיצור רוב הדברים בהעפלה לאלופות לקבוצה ישראלית הם חסרונות, קשה לי להאמין שעם חיפה זה יהיה שונה, זה לא ששחר איזה משה חוגג שאם יש עסקה שהוא רוצה כיום לא יעשה אותה בגלל מיליון יורו לפה או לשם. היתרונות מבחינתם ומה שיציק לי אישית שהם אוהדים נודניקים שיחפרו על 3 קמפיינים ליגת האלופות לעומת 2 שלנו, אבל בסוף העונה כשנהיה אלופים זה לא יעניין אף אחד.
  22. מעריך שאם נעבור 3 פושים, אם לא נעבור 2 פושים כמות הפושים על תודה רבה ובהצלחה בהמשך גם תלויה באם נעבור או לא
  23. לפי מה שהבנתי דוידה דווקא טס באישור הצוות הניהולי בהפועל, רק שהם לא עדכנו את הצוות המקצועי חח, שלא נתן את אישורו
  24. צחוק צחוק, לדעתי הרננדס עם איביץ' היה נראה מטורף, בקטע של נהיה אליל במכבי, פשוט היה צריך מאמן נורמלי
  25. אני בכלל עושה משהו אחר, על ג'ראלדש מביא מגן זר אחר בחצי מחיר מדסה(חצי מיליון יורו לזר יצא אפילו חצי ממה שדסה כישראלי ירוויח), מעיף את קוואס, מביא את יוני על חשבונו שיתרום יותר ממנו ומביא בלם זר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.