Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by ebibo

1. משרד הפנים עסוק במבול פניות ממכבי חיפה כרגע ולא מצא את הזמן להשיב לנו, לאחר שיסתיים האזרוח של כל מכבי חיפה הם יוכלו להתפנות ולהשיב לנו בשלילה
  2. לא נעים לי לצנן פה אבל אתם מגזימים ביכולות שלו, כאחד שעקב אחרי ערן בכל משחק שלו בחו"ל אם זה בסין ובהולנד ראיתי את ברומה לא מעט באיינדהובן, היה עולה כמחליף לרוב, היה נראה בהחלט ברמת המשחק אבל לא משהו מעבר, נעזוב את העובדה שאני מכיר את ברומה עוד לפני, יש בהחלט ירידה בכושר שלו, אמנם רוב הסיכויים ששחקן כזה עדיין יהיה פה טוב ומדי פעם יתן הברקות אבל גם אם בקונסטלציה מסויימת ועסקה הזויה יגיע - אל תצפו שהוא ישבור פה את הליגה, לא הייתי משתתף ביותר ממחצית השכר שלו(700K וגם זה רק כי הוא זר ואין ממש מיסוי)
  3. 6 הגיעו(גם זה במידה ומחשיבים את פארפה כאילו הגיע)
  4. המהלך שלו בקצה הרחבה(הראשון בתקציר לדעתי) פשוט אומנות, מסתובב בקבלת הכדור ומעלים שני שחקני ק''ש ברגע הזה, מוציא רוחב דיי מדוייק, חבל שזה לא הסתיים בשער
  5. חייב להבין את המחשבה שלכם על פוש, בואו נעבור רגע על מי שהוחתם השנה 1. ואן אובריים - ידוע כחצי שנה מראש, הכל סוכם ויצא לכל האתרים, הוחתם ללא הפתעה 2. זהבי - כשהתחיל באמת להתקרב כבר הגיעו דיווחים שהוא החליט מכבי ושהוא סיכם על החוזה והכל, אפילו ידענו שהוא ממריא למירלו לפני שקיבלנו את הפוש 3. ניר ביטון - שוב היה ידוע לחלוטין, הפוש הגיע יום אחרי שכל האתרים התיישרו על כך שיש עסקה ואפילו זיהו אותו במשרדים של מכבי יום לפני הפוש 4. דור פרץ - שוב, יומיים שלושה לפני שחתם היה כבר רשום בכל האתרים שיש עסקה, הוא נחת בארץ וזה פורסם ככה שהיה קל לדעת שיש עסקה ותמונות שלו עם חולצה של מכבי דלפו לרשת כמה שעות לפני שיצא הפוש בקיצור מה אני רוצה לומר? שאם יהיה פוש זה לא יהיה היום, יצחקי לא ממש עושה דברים בשקט, התהליך הוא הגעה להסכמה, הדלפה לכל האתרים או שזה יוצא איכשהו לכולם, נחיתה בארץ(כל שחקן שיגיע יהיה מחוץ למדינה להערכתי) שאנחנו בדר"כ מודעים אליה ופוש שמגיע לאחר כ 24 שעות מהנחיתה כשלפניו אנחנו כבר יודעים על השחקן, אז לא מבין איך אתם חושבים שפתאום יגיע פוש משום מקום? הדבר הכי קרוב זה הבלם שהסוכן שלו בארץ אבל כל עוד זה לא יצא לכל האתרים שיש סיכום והוא נחת אנחנו לא ממש קרובים לפוש
  6. מישהו כנראה עדכן את פיזה שמכבי אימפוטנטית בהבאת זרים והשחקן היחיד שלא זר ועוד שווה משהו זה יהונתן, אחרת הם נותנים אותו בחינם רק שניקח.
  7. חחח איביץ' תיכף מרים את המועדון באוויר, קולטים את זה בהתבטאויות שלו, הוא אומר שכבר כמה פעמים היו שחקנים קרובים שבסוף לא הגיעו אבל זה חייב לקרות עכשיו ברמז עבה ליצחקי
  8. יובאנוביץ בקושי נושם חח, איזה גמור הפריצה הזה, במערך הזההף הוא היה משחק 90 אחוז מהעונה
  9. יאללה מחר עוד 50 אלף יורו לקאלולו ולסיים עם זה, גם אגף גם חלוץ יפתור את רוב הבעיות שנשארו בסגל למעט בלם
  10. בוואלה אומרים שאנחנו רוצים גם את קאלולו וגם יהונתן, לדעתי להביא את שניהם למפעל בודד זה קצת אובר קיל, אם קאלולו מסכים להגיע הייתי משאיר את יוני בפיזה עד ינואר שימשיכו לשלם את השכר וירדו למחיר של מיליון יורו שאנחנו מוכנים לשלם וגם אז שירגישו שעשינו להם טובה.
  11. תאכלס, אם מכבי מוציאה פוראבר פלוס APP בעלות של 100 שקל למנוי שנתי שאפשר לסנן שם פושים באפליקציה לפי רכש אני עושה, אין לי כח לכל שאר השטויות
  12. אני רק הסברתי למה השווי שוק לא ממש רציני, גם בתגובות שאחרי זאת שציטטתי אמרו שהוא מרשים מהשווי שוק
  13. מוזר לי, אם הוא כזה מרשים למה נותנים לו להתאמן עם המנודים? איך חיפה מחתימה אותו ב 500 אלף יורו כששווי השוק שלו 3.3 מיליון יורו? עוד בימים האחרונים של מועד העברות כשהיא משדרת לחץ היסטרי להביא בלם, אפילו לא ראיתי דיונים על מחיר בתקשורת עליו, נראה...
  14. תחושה שקולולו הזה מסושו יגיע, אחרת לא היו נפרדים מקובאס
  15. נראה לי שהוא ישאר שם עד תום מועד העברות בבלגיה עוד יום יומיים אם יגיעו להכנות עם מכבי הוא ירצה לחתום זריז
  16. שוב כמישהו שמתמצא בחוק הזה ספציפית זה דווקא הנוהל, מקבלים את התושבות אחת לשנה וצריך לחדש אותה עד לקבלת אזרחות(אזרחות תינתן אחרי 4 הארכות תושבות)
  17. אף אחד מהם לא עומד בקריטריונים בגדול מה הכוונה סאבוריט לא עומד? אני מכיר את החוק הזה כמו כף היד שלי וקראתי אותו 100 פעמים, בגדול כל עוד עומדים בתנאי הסף שזה 3 שנים מתוך 5 שנים אחרונות בישראל אפשר לתת מעמד של תושב עם עיגולי פינות, ה 5 שנים לא מעניינות וקשורות לחוק אחר של פיפ"א למתאזרחים - לא ממש מעניין החוק ברובו מדבר על זיקה לישראל ורצון להשתקע וכאלו דברים, אף אחד מהם לא בא לפה עם הכוונות האלו וכל אחד מהם יכול מחר לקבל הצעה ספורטיבית וללכת, זאת הסיבה שזרקו את פדרו גלבאן בזמנו מכל המדרגות.
  18. מעניין אותי מה תהיה התגובה שלנו כשיאשרו למוחמד וגם לאנסה ולסבוריט לא...
  19. ביננו? דסה יודע שמכבי תמתין לו כמו שעון תימני עד לסוף חלון העברות בישראל איפשהו בסוף ספטמבר גם אם הוא לא יעשה אימון אחד, ישמין 5 קילו ועדיין יקבל את אותה הצעה, מה הבעיה שלו לנסות למקסם עד אז?
  20. אולי אם היו מנסים להביא את קאלולו הזה בפתיחת העונה לפני מחנה האימונים כשאומרים לו ששיחקנו 7 מתוך 11 העונות האחרונות בשלב בתים כלשהו והסיכוי שנעפיל עצום היינו מצליחים, אבל כשנזכרים דקה 91 והשחקן כבר רואה שאין קמפיין אירופאי כלשהו לא כזה מוזר שהוא מסרב.
  21. במידה ויסגר על הסכום הזה רק שלא יתפלאו שנה הבאה שעוד שחקנים יעשו לנו את התרגיל הזה ונקבל חצי מהשווי שאנחנו מבקשים על שחקנים, אני במקום גלוך ברגע שזה נסגר עושה את אותו תרגיל על מיליון יורו, במקסימום ימכרו בשלוש מיליון
  22. עזוב נו כל אלו שמגיבים פה שלא חייב רכש והכל בסדר אלו הראשונים שישרפו את כולם אם תהיה נפילה, לשמחתי היו הרבה דברים שהסתדרו אז השנה לא בטוח שתהיה נפילה אבל לאורך זמן עם ניהול רכש כזה זוועתי זה יכשל בסוף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.