Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by ebibo

1. קודם כל חשוב לי להבהיר שזה לא באמת אלא רק פרי הדימיון שלי... וכשאתה אומר הסמל באמצע אתה מתכוון לזה? וסתם עוד ניסיון אחר...
  2. רובם באמת לא כאלו מציאות, לעומת זאת שחקנים שכן תמיד נתנו את הכל והייתי שמח לראות במכבי... בן דיין, תמיר כהן, אבי סטרול וגיא צרפתי, כל אלו לא רק שחקנים שתמיד נתנו הכל בשביל מכבי וגם הצליחו ללכת בצורה מכובדת בלי ללכלך על המועדון, הם גם משחקים בעמדות שהכי חסר לנו בקבוצה... סטרול - בלם שנותן הכל לקבוצה וכלכך חסר במכבי, הלך לא בגללו אלא בגללנו שהיינו קטנוניים על איזה 10 אלף דולר. בן דיין - מגן שמאלי מוכשר, יכול לתת עוד שנתיים בליגה שלנו בכיף והאמת שאני לא זוכר למה בדיוק עזב, תמיד אהבתי אותו. תמיר כהן - אחח כמה חסר לנו קשר אחורי כמוהו, בלתי עביר מאחורה מנווט מעולה, קישור אחורי שלו ושירן ייני זה בכדר חלום נחמד. גיא צרפתי - קשר כלבויניק עושה הכל, במיוחד עכשיו כשבוזגלו פצוע, יכול להשתלט על המצבים הנייחים שהוא עושה כלכך טוב כל הקריירה, זכורים לי כמה גולים שלו במכבי בבעיטות חופשיות, ובכלל זכור לי כשחקן שמקושר לכלכך הרבה נצחונות מפורסמים שלנו עם הגול האחרון ב 10-1 על ראשון למשל. אנקדוטה קלה, שחקן שבאמת היה מעניין להביא ולדעתי יכולנו לעשות זאת עם התקציב של שנה שעברה היה עכשיו, הוא טל בן חיים, לא חושב שכרגע כשהוא מדשדש בקבוצות לא גדולות במיוחד באנגליה, עם תקציב נורמלי ומשכורת של איזה 400 אלף דולר שיכלונו להעמיד לו השנה הוא לא היה בא, אבל כאמור התקציב לא הולך להיות בשמיים ומקווה שאולי לפחות לקראת שלהי הקריירה הוא יחזור אלינו...
  3. פרסום ראשון, התלבושת של מכבי לעונה הבאה... סתם אני השתעשתי משעמום ברעיונות לתלבושת למכבי וזה מה שיצא...
  4. יבוריאן פיזי, וואלה עד עכשיו לא הצלחתי לספור את כמות הגולים שהפיזיות שלו הביאה לנו, תשמעו, אם שכטר חותם סוף סוף החתמה של מכבי בתנאים טובים כספית, שחקן מעולה שהוכח כבר שעומד בלחץ אחרי ששיחק 3 שנים בקבוצה גדולה ולא באיזה אשדוד או בני יהודה, ותצחקו על נתניה הם מועדון עם לא מעט לחץ בשלוש שנים האחרונות...
  5. דייי דיי לא מבין איך אנחנו עושים את זה לעצמינו כל שנה, פה עוד הצלחת להגיע לשיא, קבוצה שלא החליפה שחקן אחד מסגל שנאבק על להישאר בליגהועדיין איכשהו הצלחת לשרבב את המילה אליפות, לא מבין את זה, איך?!?!?, תהיו רגועים לא תיהיה אליפות השנה, מקווה שתיהיה שנה סבירה עם בניה להמשך, אם ימשיכו להביא עגלות כמו יבוריאן וישראלביץ' ואנשים כמוך יכניסו להם את המילה אליפות ככה ניראה כל השנים הבאות, דיי בלי ציפיות תעשו טובה לעצמכם ולכולנו, מה שבא בא, אם אחרי 20 מחזורים בעונה הבאה תראו שהכל מתחבר, הכל נחמד, הכל עובד, אנחנו בטווח מקום 1-2 אז, רק אז, תגידו את המילה אליפות, שם צריך להתחיל להאמין ולתת את הכח לקבוצה, כל שניה לפני זה רק להחריב...זהו הוצאתי את העצבים מהמערכת....
  6. יש לי הרגשה שוואן רצו את הפועל מקום ראשון בטבלת מביאי הקהל הביתי שלהם ולכן ספרו כל 6 אנשים פעם אחת...
  7. מרגש, נזכרתי למה יש לי כזאת אמפטיה להולצמן בדיוק היום שהוא יצא ומחאתי כפיים, הגול הזה שלו ב 5-1 של חיפה....אחח הגול הזה, הפך עולם שלם...
  8. תאכלס לא הייתי נותן לסילי לשחק אפילו בתור ניצב בסרט של שחקני כדורגל... רומן ויני אחלה קישור אחורי, תאמינו ל עונה בלי ציפיות ותקציב נמוך, אולי הדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו.
  9. אני מבין שקראת את הכתבה ומה שניסו להאכיל תאנשים שם בדקדוק רב אה?
  10. מקווה מאוד מאוד מאוד שאתה צוחק\ציני או כל משהו אחר....רק אל תגיד לי שהוא ויבוראין ביחד זה מהיר, למה אם רן בן שמעון בהגנה במצבו הנוכחי משיג את שניהם ביחד....
  11. http://hamaccabi.com/next.asp?ID=6285 קרדיט ל המכבי.קום אני מודע היטב לאשכול מועמדים אגב, פשוט מוזר בטירוף מה שהולך עם מכבי, ניסתם כבר את אותו שחקן בדיוק, הוא לא עמד בלחץ, מה יהיה שונה הפעם?
  12. מה לדעתכם באמת מסתובב לבנאדם הזה בראש, נראה כאילו הוא מחוייב למלא את טלספורט ב 5 עסקאות בשבוע של מכבי על שחקנים, 3 טריידים, 10 התעניינויות, 33 מחשבות של שניידר בנוגע לעתיד, כשאשר גולדברג בעצמו יודע יותר טוב מה שניידר יעשה בעתיד מאשר שניידר... לדעתכם יש לו רולטה כזאת כמו גלגל המזל עם תרחישים שהוא קם כל בוקר ומסובב, מה שיוצא הוא כותב עליו? זה פשוט נשמע לי הכי הגיוני עוד פעם נתתי טיפה כבוד לאתר הזה טלספורט, אבל ברצינות, לא הגיע הזמן לפרסום "בדוק" או קצת טיפה וודאי, או כל משהו בגבולות האפשרי?
  13. עם כמה שזה הפועל, כמה שאני אצטרך לראות אותם נהנים עכשיו והכל, כמה שזה כואב בדר"כ...לא מבואס כלכך, אם אתם שואלים למה אז ככה: לפני העונה לא חשבתי על אליפות, חשבתי על כדורגל טוב, הטבחתי לעצמי שמספיק לי כדורגל יפה כדי להנות ואם יהיו הפסדים בדר"כ אין מה לעשות אנחנו קבוצה בבניה,, למשחקים כמו אתמול חיכתי, באמת שיחקנו יפה והכל ועם קצת מזדל היינו חוגגים שלישייה או רביעיה על הפועל, שיחקנו 4 דרגות מעליהם, ראשונים לכל כדור, באמת מלחמה אמיתית, ככה שמבחינת משחק נהניתי סוף סוף. הבעיה היא שלא משחקים ככה באופן כללי בגלל זה העונה מאכזבת ואי אפשר להנות, כי בתאכלס מי שהכניס תאליפות לראש הייתה התקשורת הרי שום קבוצה לא נבנתה ביום אחד, בעיקר לא אנחנו עם הבעיות האדירות שהיו. אז תרימו תראש אוהדי מכבי, אם עד עכשיו היו לי הרגשות זוועה לפני דרבי כל השנה האחרונה, כרגע יש לי ההרגשה שזה הדרבי האחרון שנפסיד בשנים הקרובות, תשמרו את הדברים שלי אם בא לכם...לא איכפת לי בתור בנאדם פסימי בדר"כ להגיד את זה..
  14. מחזק מילה במילה אחי, אבל אין יש פה אנשים חושבים זה אירופה פה ומשחקים טוב כל הצמרת מדהימה ואם כל קבוצה מאבדת 5-10 נקודות בשנה מטעויות שיפוט זה מתקזז, לא מבינים שחוץ מ 10-13 נקודות שהלכו ליגה ישראלית זה מומנטום לגמרי...
  15. נגיד שאני מסכים איתך(ואני לא מסכי), זה נותן אישור לכל שופט לבוא לחגוג עלינו וללכת כאילו כלום? מה אנחנו איזה מועדון קטן שיכול לסבול ככה כל השנה מכאלו דברים?
  16. שטויות אם זה היה כדורגל נטו העונה היינו נלחמים על אליפות עם כל שאר קבוצות הדרדלה שיש בצמרת ולא היו אומרים פה מילה על הכושר שלנו, אבל משחק אחרי משחק אחרי משחק אחרי משחק, מגיעים, בחלקם משחקים יותר טוב בחלקם פחות טוב, מקבלים עונשים שלא מגיעים מהשופטים ומפסידים נקודות, אז מקסימום בוא נגיד לא היינו נאבקים על האליפות אבל לא להיאבק על הירידה ולהיות במקום באירופה מבטיח לך שיכלנו...
  17. כל דרבי יש קצת חששות שהפועל פתאום תיהיה קבוצה ותנצח אותנו אבל הפעם זה שונה, אני פי אלף חושש מהשופטים שיכריעו שוב את המשחק באופן ברור וחד צדדי הפועל לא מזיזה לי בכלל עם איך שהיא נראית, לא יאמן שהגענו למצב הזה...
  18. נראה לי שעקב הסרטון של ספורט 5 אני אוותר, למרות שהם עשו עבודה נוראית הן בעריכה והן בכיסוי הטעויות....אבל עדיין זה דיי מסביר את התופעה אז אין עוד צורך מובהק כמו מקודם, מה גם שהתחילו לדבר על זה בתקשורת סוף סוף, מקווה שחלקיק קטן היה לפחות כחלק מפתיחת נושא זה... תודה לכולם על התגובות!
  19. כן זה מה שחשבתי אבל כמו שאני מכיר את אתר "ספורט 5" הם מסוגלים להוציא את הטעויות נגדנו מהתקציר...
  20. אגב שתדעו לכם לדעתי הרבה מה מהשדרנים\פרשנים, כשאיציק זוהר שלמה שרף ואייל ברקוביץ' שורפים לנו תחיים משחק אחרי משחק באנטי כדורגל ואינטרסים בלבד, השופטים מבינים שטעויות נגדנו יתקבלו ביותר "הבנה".
  21. אני עורך סרטונים מדי פעם והחלטתי לעשות סרטון שירוץ ברשת שאולי יכנס כבר לראש של השופטים שאני לא מבקש שישפטו לטובתנו, לא כלום, רק שישרקו מה שצריך, בכל אופן טעויות שאני זוכר מהעונה: *מחזור 2: מכבי - בית"ר - גול של ישראלביץ' שלא היה באופסייד ונפסל, לקח לנו 2 נקודות. *מחזור 3:מכבי - מ.פ"ת - גול של שבחון, נפסל בטענת שווא לאופסייד, 2 נקודות. *גביע המדינה: מכבי - הפועל - גול שנפסל בטענת נבדל נוספת, כמובן ששוב ז'אן לא היה באופסייד, לקח לנו אפשרות הארכה + העפלה לשלב הבא. *היום: מכבי - ה.פ"ת - פנדל לא מוצדק שקיבלו הפועל פ"ת, לקח לנו נקודה. כמובן ששכחתי כבר מלא טעויות כי אני זוכר שזה לא היה כלכך מעט, אם תוכלו לעזור לי שאני אוכל לעשות משהו נורמלי אני אודה לכם מאוד...
  22. לבנאדם אין בושה לדבר ככה על שעיה ובושינסקי לא משנה מה ואיך הם מתנהלים בנאדם שמתבטא ככה לא צריך להיות בשידור ייצוגי... הראו תמונה שלהם והוא אמר לארבל: "תסתכל עליהם, שחר היה לוקח אותם לעבוד?" ואז אמר: "אני אענה לך - לא." בקיצור חוץ מכל השידור המגמתי היה פשוט ביזיון ואני מסכים איתו ששחר לא יקח לעבודה אנשים עלובים, אחרי הכל אנחנו לקחנו אותו ושחר זרק אותו מכל המדרגות את האפס הזה... אפילו שהוא צודק מדי פעם, מרגיז...
  23. http://il.youtube.com/watch?v=0M3L-ATOiSU רק עזב וכבר במשחק הראשון יש קבלות - השחרור הכי סתמי יותר מחדד אפילו וכמובן שאני לא מסמתך על איזה חצי בישול, היה פשוט טוב מעל כל החלוצים שראינו בשנים האחרונות במכבי בשלוש דרגות...
  24. אכן גם אני לא מאשים את נימני, לא יודע מה כולם פה רוצים, בנאדם שלא רצה לאמן עושים לו עוול ועוד כולם רוצים שהוא ימשיך לאמן? בתור בנאדם שמאוד אוהב אותו אני רוצה שהוא יפסיק כרגע, זה לא מתאים....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.