Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

Everything posted by ebibo

1. בספורט 5 מתעקשים שבונדוסו נחת כבר, אם באמת נחת בלילה לא יפתיע וולקאם ב 2-3 כזה היום
  2. חבר'ה צריך להבין שיש פה תרגיל שקורה כבר שנים וב 99 אחוז יהיה שידור, אסביר. החוק במשרד התקשורת אומר שכל משחק חוץ של קבוצה ישראלית חייב להיות(אם משדרים אותו) בערוץ פתוח או ערוץ חסום שיפתח לשעת המשחק. אבל צ'רלטון שלא רוצים לשדר אותו בפתוח כבר הבינו את הקומבינה לפני כמה שנים, הם יודעים שאין להם אף מתחרה שיקח את המשחק והם ממתינים עד שעתיים שלוש לפני המשחק, במידה ואין שידור שעתיים או שלוש שעות לפני המשחק צ'רלטון יכולה לבקש אישור מיוחד לשדר בערוץ סגור כי אף אחד לא ישדר אותו אחרת, תמיד הם מקבלים את האישור. חשוב להבין, לצ'רלטון מאוד חשוב לשדר משחקים בקיץ של הישראליות, מלא ישראלים סוגרים את הערוץ בחודשי הקיץ וכל משחק כזה שמשודר בערוץ סגור מחזיר להם עוד עשרות/מאות לקוחות.
  3. נדמה לי שה 4.9 השנה זה החלון האירופי ולא הישראלי, האירופי ב 4.9 בחצות והישראלי ב 20.09 בערך. אם כך יש לנו עד יום שני - ה 4.9 כשסוגרים את ההתאחדות ב 19:00 בערב בערך להביא שחקנים, קדימה שיזדרזו.
  4. מקווה שהכל בסדר עם העברת דוידה, מוזר שהוא הסיר אתמול את הפוסט פרידה מהפועל היה אתמול בק.שלום, החזיר את הפוסט ועד עכשיו אין וולקאם, מצד שני כמו מכבי זו לרוב פשוט איטיות מחרידה.
  5. חייב לציין עם כמה שאומרים שחיפה הייתה טובה יותר ואני מסכים האמת, בשנה שעברה מול הכוכב זה היה בדיוק משחק הפוך הכוכב בשנה שעברה הייתה שלוש רמות מעל חיפה, חיפה עם בעיטה דרדלה מ 20 מטר למרכז השער שהשוער לא תפס(שוער בדיחה), גול עצמי דיפלקשן, הכל הלך להם במשחק ההוא.
  6. אולי זה הזר השישי שלנו, התפשרות על תחרות באגף עם פוטנציאל סביר...
  7. אז במקום לשעבד את עצמנו ליוני כל דקה אפשרית השנה ללא מנוחה שיביאו עוד זר, אפילו בעלות יותר נמוכה חצי ימילון יורו או החתמה בחינם אפשר למצוא מציאות, לא צריך פרופיל מאוד מאוד גבוה לזר השישי, אבל עדיף אותו
  8. בנוסף לדוידה חייבים שני זרים, זה לא אפשרות זאת חובה. זר אחד ל 10 ישאיר אותנו עם אגף שני שכולל את יוני/דוידה ואפשרות שינוי מהספסל זה תורג'מן אז גם נצטרך להביא חלוץ מחליף נוסף סטייל שבירו. להביא עוד זר גם יפתור לנו את זה וגם יקל עלינו כחודש שמילסון יצא בו לאליפות אפריקה.
  9. זהבי -> תורג'מן סאבוריט -> נ.ביטון ד.ביטון -> שחר מילסון -> אלמוג פרץ -> גולסה רביבו -> זאדה חייבים רוטציה רחבה מול צליה לקראת חדרה ביום ראשון שהשחקנים יגיעו עם הלשון בחוץ ואלו המשחקים שמאבדים בהם נקודות
  10. 10 מיליון לא פחות, תשמור את ההודעה זה שחקן שיוצא מבלגיה לא מישראל וזה קשר 10 התפקיד הכי יקר שיש בערך
  11. צריך קצת להוריד פאניקה - אצל קוואס כבר באמצע המשחק השני הבנו שראינו חיזיון, תעתוע, פה זה כבר משחק שלישי ויש יחסית המון מעורבות בשערים לעומת קוואס
  12. אם מוכרים את גיאגון הייתי מתפשר אפילו על 1.5 מיליון אבל 40 אחוז מכירה עתידית, אני רואה המון כדורגל ומבין המון בפוטנציאל, עוד שנתיים גיאגון נמכר ב 10 מיליון ותצטטו אותי או תרשמו אותי, עדיף להתווכח על אחוזים עכשיו מאשר עוד 500 אלף יורו.
  13. תנו לי מחצית שניה תורג'מן בימין, יוני מאחורי זהבי ואנחנו מפרקים אותם
  14. ראיתי את הפרופיל שלו, אולי אולי אולי אם הוא יהודי אפשר לשקול ולסרב בנימוס
  15. יום יבוא? תראה את אחד הראיונות של ברקוביץ ששואלים אותו למה הוא לא קיבל את הנבחרת(עזבו שלדעתי ביזיון שיקבל את הנבחרת בכל אופן), הוא עבר וועדה עבר הכל נפגש עם שינו זוארץ, בסוף שינו אומר לו תשמע הכל בסדר אבל הבוס לא יאשר אולי תלך לדבר איתו? ברקוביץ אומר לו מי זה הבוס אתה הבוס לא? לדבר עם עמוס(לוזון)? אז שינו אומר לו - לא לא, אתה צריך לדבר עם הבוס הגדול, יענקל'ה. שם ברקוביץ אמר שהוא הבין הוא לא יוכל לאמן את הנבחרת. יש מלא דוגמאות קטנות כאלו שמבינים כמה שחר רודן ושולוט בהכל בהתאחדות במנהלת ובבתי הדין.
  16. אני לא חושב שהוא באמת רוצה ללכת, לדעתי רובי קין בחן אותו משחק או שניים בהתחלה, לוקאסן עשה עוד שטות ורובי קין אמר לו שהוא לא מייעד אותו להרכב, לא נראה לי שלוקאסן ממצב של מרוצה בטירוף פתאום לא מרוצה ורוצה ללכת, הכל קשור למעמדו בקבוצה, אם יתחיל לקבל חולצת הרכב ישאר כמו גדול.
  17. אני איתך, ממש אוהב אותו ולדעתי יצא לו קצת שם רע בגלל טעות שיפוט אחת בטדי וטעות באמת בשיקול הדעת בחצי גמר הגביע מול בית"ר, למעט זה היה בין הבלמים הכי טובים שראיתי במכבי לאורך ההיסטוריה ועם האיטיות שלנו בגזרת הזרים לא הייתי מתפשר על משהו אחר, נשאר איתו ועושה אותו אמאדור2
  18. חחח אם כך זה לשנות את כל עולם הבישולים, בישול שהגיע עם נגיעה של שחקן הגנה(כל עוד שחקן ההגנה לא שלט בכדור) מאז ומעולם נחשב בישול, בכל ליגה וכל הימור למשל, לדעתי לא הייתה פה שליטה של שחקן ההגנה
  19. בישל גם ליוני בהרמה וגם לתורג'מן לא? זה בלי הפנדל
  20. סתם שאלה, אם לא הייתם מכירים את זהבי בכלל ושנה שעברה היה חותם אצלנו שחקן כמו זהבי וישר נפצע ולא משחק בשלושה שבועות ראשונים שלו, מה הייתם אומרים? בקיצור זה יכול לקרות מאה פעם ואז השחקן יחזור והכל יהיה טוב, טראומת ניקוליץ דפקה לנו את הקופסה אבל יהיה בסדר.
  21. ההבדל הכי גדול בין שני המקרים שדובר עליהם בדף הקודם שאחד מהם זה פדופיליה והשני זה אלימות במועדון הוא התגובה של הקבוצה, במקרה הראשון סחבת נוראית, בלי להביא תחליף הולם, במקרה השני תגובה זריזה תוך יום והבאת תחליף שאפילו עולה על המקור שהוחלף, אם בזמנו היו זורקים את אצילי ומיכה ומביאים באותו רגע שני תותחי על היינו בסדר עם זה, אבל במקום זה קיבלנו שנתיים עם רכש דל ובלי שחקני מפתח עד שהגיע זהבי לפחות.
  22. חיפה החתימו איזה קשר אחורי חיה, שיחק בעבר בצ'לסי ובעונה החולפת בווסט ברומיץ https://www.transfermarkt.com/nathaniel-chalobah/profil/spieler/128900
  23. דווקא בגלל זה אני מעודד, פשכצקי השנוא עלינו הוא מקורב מאוד לכל החבר'ה המוזכרים בכתבה, בניון, שינו זוארץ וכל הגועל האלו, נראה שהם אפילו רוצים לקחת קרדיט על המהלך, שוב, זה ממה שאני מכיר את תרבות הספורט בארץ, מאמין יותר לכתבה עם מלא קרדיטים לשמות מקורבים מאשר למשהו אחר
  24. 9.9 משחק הנבחרת מול רומניה להערכתי כשבועיים לפני הוא יצטרך להיות אזרח כדי להירשם כראוי למשחק זה אומר 26.08 חלון העברות שהוא גם הרישום בישראל נסגר ב 20.09, עד ל 20.09 אשר לרשום אותו ולשנות את סוג הרישום ולעשות מה שרוצים, זה נחשב חלון פתוח לחלוטין.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.