Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,620 profile views
  1. הסבוטאז היחיד היה גררו שכנראה סדרת החינוך שעבר מהמאמן עדיין יושבת לו בראש ומצא אחלה הזדמנות להרוס לו, לא שיחרר כדורים והתנהל כמו בשכונה, אבל חוץ מזה הכל היה פשוט רמת אימון חובבנית ללא תשובות כשהמצב קצת משתנה, כרגיל אצל המאמן הזה
  2. מתי יש אימון? בדר"כ זה לפני האימון עושים פגישה עם המאמן אומרים לו שגולדאהר נותן לו בעיטה בטיז ויוצאת הודעה, ההכל תלוי מתי האימון
  3. מאור בוזגלו זכה בפסק הבוררות נגד הפועל שתצטרך לשלם לו 1.3 מיליון ש"ח חחח הוא אשכרה חושב שהוא יקבל את הכסף, הם עוד רגע סוגרים תבאסטה ומתקפלים לליגה רביעית לדעתי להתחיל מחדש.
  4. אנסה לזרוק פה משהו מעניין. בשנתיים האחרונות יש הרבה דיבורים בקהל על זה שלוקח לשחקנים ים זמן לחזור מפציעות, העלו את זה שהצוות הרפואי אולי לא משהו, אבל אולי יש סיבה אחרת, נקרא לה טראומת ניקוליץ. הביאו שחקן ב 350 אלף יורו לעונה שנפצע על ההתחלה, ניסו להחזיר אותו פעמיים מהר מדי עד שרופא אמר להם שהשחקן דיי גמור(בלי להגיד את זה ישירות), אולי מכבי מאז התקרית הזאת פשוט בטראומה? זה גם מתכתב עם התאריכים שהתחלנו לראות את החזרות האיטיות של שחקנים וגם למשל עם הנושא של נחמיאס כרגע, במכבי אומרים שהוא מפחד להיכנס לתאקלים וכאלו ובנבחרת אומרים שהשחקן נראה בסדר גמור, כמובן יכול להיות שכרגיל הנבחרת עושה ספינים שלא נגיד כלום ברגע שהוא ישחק אבל יש יותר מדי מקרים כאלו. בקיצור האם אנחנו בטראומת ניקוליץ?
  5. ממחזרים את הכתבה הזאת כי כל כמה חודשים הוא מבקר אצלו, אני הייתי שמח להמשיך לקבל כתבה כזאת אחת לחצי שנה ב 40 שנה הקרובות לפחות
  6. וואו איזו בושה, גם בתקציר של המנהלת הם שמו את הקטע של המהלך שבא אחרי כמה דקות בכלל שמסרו לגררו בערך באותו מקום והוא היה באופסייד כהילוך חוזר לשריקה לנבדל, ככה אנשים תמימים כמו הקורא למעלה באמת חושבים שהיה נבדל, זה שיא הגועל התקציר של המנהלת לרפרנס, מזכיר, ההילוך החוזר של הנבדל אחרי המהלך בכלל ממהלך שהגיע אחרי כמה דקות ולא קשור, אתם יכולים לראות שחוץ מגררו כל השחקנים מסודרים אחרת באיזור ההגנה של ירושלים
  7. אנדי רם: "גולדהאר חולה על מכבי תל אביב וחושב עליה כל הזמן" הטניסאי פגש את בעלי הקבוצה בקנדה: "יש לאוהדים מזל גדול, מיטש יהיה הבעלים עוד הרבה שנים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה, אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן" אחרי הניצחון הדחוק על הפועל ירושלים, במכבי תל אביב נתנו לשחקנים שלושה ימי חופש. פגרת הנבחרת איפשרה למאמן פטריק ואן לוון להוציא את שחקניו למנוחה והם ישובו להתאמן ביום חמישי לקראת החזרה לליגה בשבת הבאה, אז תצא מכבי תל אביב למשחק חוץ מול מכבי נתניה המתאוששת. בתוך כך ולמרות שמיטש גולדהאר כבר מזמן לא הגיע לישראל, סיפר היום (שלישי) הטניסאי אנדי רם שחזר מקנדה וביקר אצל בעלי מכבי תל אביב שאין לקבוצה ולאוהדיה ממה לחשוש לקראת העתיד לבוא ושלמרות היעדרותו של המיליארדר מישראל, אין לו שום ירידה במידת העניין שהוא מגלה במועדון אותו רכש לפני כ-12 שנים. רם ששהה בקנדה כדי לקדם את מרכזי הטניס והחינוך בישראל ונפגש שם עם תורמים גדולים שתומכים במשך שנים במרכזי הטניס בישראל, לא פסח על פגישה ארוכה עם גולדהאר איתו הוא מיודד כבר שנים. מרשמיו סיפר רם בשיחה עם וואלה! ספורט: "יש למכבי תל אביב ולאוהדיה מזל גדול. מיטש חולה על מכבי. הוא רואה את כל המשחקים של הקבוצה, חושב עליה כל הזמן ויהיה עוד הרבה שנים הבעלים. האהבה שלו למועדון לא פחתה אלא רק התעצמה. אכפת לו ממכבי תל אביב והוא פה להרבה מאוד זמן". https://sports.walla.co.il/item/3463270
  8. הדבר הכי חשוב שהתמונה מהמהלך הלא נכון שהביאו פה מראה - הייתה להם זווית נפלאה לקבוע אם היה נבדל או לא, יש אחלה מצלמה בדיוק על גררו, למה לא קיבלנו אותה בשום מקום? במקום להביא את המצלמה שמצלמת מקו החצי למה לא להביא את המצלמה הקרובה מקו ה 16?
  9. פיייי, אם גולסה משחק 60 דקות במשחק אימון הוא כבר יוכל לקבל דקות אחרי ב"ש להערכתי, זה מדהים
  10. וואלה לא יודע מאיפה הבאתם את זה שאלטמן ילד חרא, אמנם הוא קצת היה בתאקלים איתנו כי הוא שיחק בקבוצה היריבה וגדל אצלנו אז רצה להוכיח להם שהוא משלהם, אבל הוא ישב המון בספסל בעבר, לא הוציא מילה, הוא נותן תחת במשחקים ממה שראיתי, נותן גם תפוקה, אחלה שחקן סגל, חיפה יהנו ממנו.
  11. זאת בעיה מאוד רצינית שיש לך אגדה בקבוצה(טרוי דיני הוא אגדה בווטפורד וחתום על הרגע הכי קסום במועדון הזה), הבעיה היא שיש לך שחקן שהקהל כלכך אוהב והוא מאוד חוצפן ויהיר וטיפוס מעיק שכזה, לדבר על זה בכזה זלזול ולצחוק על זה בפודקאסט - לא רציני, יהיה רק יותר בריא לווטפורד שהוא כבר לא שם. אם אני הבעלים של ווטפורד אני מבין את הטעות שעשיתי אחרי הראיון הזה של דיני, מצד אחד הוא אומר שהמאמן מבקש שלמות ועושה אסיפות ארוכות ואיכותיות ומצד שני הוא גם אומר שזה לא בזין שלו הדברים האלו והוא מעדיף לקבל עיסוי עוד חצי שעה מהמעסה, פשוט אשפה.
  12. אני מתחיל להריח את זה, את החזרה של זהבי, העיתונות בהולנד שוחטת אותו מאז ההחמצה שעלתה להם באלופות, הוא לא ממש פוגע שם מאז, היום המאמן החליף אותו במחצית, בינואר צריך לתת לו 600 אלף יורו ל שנתיים וחצי ולהתפלל, אני רק מדמיין אותו 10 מתחת לפריצה, אגפים של קניקובסקי וקוואס, גולסה וגלזר קישור אחורי, זה וואו
  13. הכי חשוב זה הפעולות שהוא עשה אחרי הדריבל, כמעט תמיד הייתה בסיום פעולה נכונה וחכמה, אולי פעם אחת הוא הסתבך בסיום דריבל מוצלח, כשאתה עושה 7-8 דריבלים מוצלחים כאלו ומתוכם 7 גם יוצרים יתרון שמנוצל למסירה חכמה או בעיטה זה מטורף, גם גררו יכול לעבור שחקן, גם חוזז ואלמוג, אבל מה שאתה מקבל מהם במהלך שאחרי זה בדר"כ הכנסת כדור סתמית לרחבה בלי להסתכל אפילו, אצלו זה אחרת ומזה אני מאוד מופתע, זה רמות שבדר"כ אין בארץ אבל זה רק משחק וחצי, מקווה שישאר לפחות ככה(המהדרין יגידו שאפילו אמור להשתפר בכושרו)
  14. וואלה מוזר היה נראה לי באחלה הופעה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.