Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,396 profile views
  1. וואלה במקום פיזה אני אומר וואו איזה מזל שלא אכלתי את העקיצה הזאת ומושך את ההצעה
  2. הוא גם נחשב ישראלי או משהו כזה לא? או שעובר תהליך? אני זוכר שדיברו על משהו כזה במשחק של ב"ש
  3. מה שהייתי רוצה לראות במשחק זה דחיפה של עוד שחקן התקפי למערך, רק זה יכול להציל אותנו. לדעתי גררו יכול לשחק את החלוץ השני שבא מאחורי חלאילה ושואב ממנו כדורים בכיף וגם קצת לעשות הגנה בקישור(20 אחוז הגנה לא צריך יותר). אנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה שתסתגר גם ככה, אין צורך שוב בשלושה קשרים אחוריים שאחד מהם בכלל בלם(פיבן) והשני מאוד מתקשה בלייצר מצבים(גלזר), אפשר להסתפק בגלזר בלבד. ----------------פרץ---------------- סאבו--בלטקסה--הרננדס--גרלדש ----------גלזר------שחר---------- ---------------גררו---------------- יהונתן------חלאיילה----------חוזז תמיד ה"אקסטרה" שלנו ב 4-3-3 לאורך השנים היה שיש שני שחקנים שיודעים לייצר דברים ואחד שיודע להרוס התקפות של היריב, אם זה ראדי ומיטורוביץ' שמאחוריהם אלברמן, אם זה מיכה וגולסה שמאחוריהם גלזר, תמיד כשהיה מאמן שהגיע וניסה לשחק עם 2 קשרים שלא יכולים ליצור כלום - התחלנו להסתבך, אני חושב שבמערך למעלה גם שחר יודע לייצר דברים ואהבתי מאוד את הדקות שלו מול חיפה וגם גררו יוכל לייצר המון עם המהירות שלו ולהסתנן בחורים שמשאירים היריבם שמטפלים בחלאיילה.
  4. הבעיה עם גלזר שהצהוב שלו לא רק שהיה לא נכון ולא הייתה אפילו עבירה, הבעיה שהוא הפך את גלזר שהיה מעולה עד אותה שניה לשחקן רך, כל פעם שמישהו עבר לידו הוא בקושי נכנס לתאקל מהפחד, זה מה שעושה לך צהוב שנתנו על פאול שלא היה, מהרגע של הצהוב המשחק במרכז השדה השתנה וחיפה לקחה שליטה. אבל כן הייתי ממאמן טוב לראות את זה ולהגיב במשחק, קשר אחורי עם צהוב צריך להיות מוחלף למישהו אחר שיכול לכסח.
  5. יש לי תחושה שהרטרו השנה תהיה תכלת עריכה: משהו כזה
  6. אגב שאלה, במידה ואין שידור יש לי חבילת IPTV עם איזה 13 אלף ערוצים מהעולם, ידוע באיזו תחנה זה ישודר במונטנגרו? אני בטוח שאמצא אותה שם, או בכל מקום אחר בעולם
  7. יש לי איזשהו חשש שאנשים פה תולים תקוות מטורפות בקניקובסקי, ראיתי אותו המון, הוא לא משהו מיוחד לדעתי ולא יוסיף לנו הרבה, אני לא בטוח שדן ביטון פחות טוב ממנו
  8. נראה לי סלטיק מחר אורזים לנו את ניר ביטון בפצפצים עם הטירוף בקהל נגדו
  9. לא יודע למה למכור, גם לא ב 4 מיליון, מכבי כבר הוכיחו בעבר שכשהולך שחקן אין תכנית ליום שאחרי והם לפעמים אפילו משאירים את העמדה עם שחקן צעיר שיכול לקבור לנו אותה
  10. לא חושב שיהיה וולקאם, אין שחקן אחד שיש דיווח עליו שהוא קרוב אפילון, במרבית ההחתמות שעשה מכבי בשנים האחרונות, אם לא כולן - ידענו על ההחתמה מראש, כאן אין שם של מישהו שקרוב אפילו, אולי אולי ניר ביטון שלא היה בסגל של סלטיק במשחקים האחרונים אבל זה גם לא דווח בתקשורת אז אין מצב
  11. בהחלט היינו גם לפניו, עם אליפות בודדת על חודו של גול על פני שני עשורים. אם אתה מוכן לחזור לזה מיוזמתך? תפאדל. אל תתחילו לעשות לנו כאן ראש קטן מהקריות, מיץ' כאן ולא הולך לשום מקום והוא המשקיע הכי טוב שיש, גם אם כרגע הוא קצת פחות פנוי.
  12. אגב נראה לי שמצאתי פרופיל מנג'ר של קאסיירה, לפי הגיל זה משנה שעברה, נראה פרופיל של שחקן שהייתי עף להחתים אותו במכבי במנג'ר, מהיר וטכני מאוד, סיומת טובה לליגה ישראלית, יודע למסור.
  13. ההשוואה מראש בנויה נוראית, ידוע כמה שוק השחקנים הישראלים בעייתי וכמה הוא חשוב לקבוצה ישראלית ששואפת לאליפות, לשחרר שחקן ישראלי טוב מקבוצה שיש לה שאיפות עולה המון כסף, ללא קורלציה ליכולת של השחקן, אי אפשר להשוות את יהונתן לקאסיירה, אם נאבד את יהונתן נצטרך להביא ישראלי אחר בסכום של 1.5 מיליון יורו לפחות כשאנחנו יודעים שהסיכוי שהוא יהיה ברמה של יהונתן קלוש, בעוד שהפורטוגלים יוכלו להחליף את קאסיירו בעשרה זרים אחרים(מקצין כמובן בשביל הדוגמה), מקווה שהצלחתי להסביר, אפילו בלי שנת חוזה זה סיפור אחר לגמרי
  14. האמת אני חייב לציין שהכי מרשים שהיה פה עד עכשיו זה מלך השערים האוקראיני, הבחור כבש בלא מעט מועדונים, נמצא בגיל שיא לחלוץ(28) ורואים את זה ב 15 גולים בתוך 21 הופעות בליגה האוקראינית, מה גם שהוא לא יעלה שקל ואני לא בטוח שהשכר שידרוש כלכך גבוה - יש מצוקה די רצינית בכלכלה האוקראינית, יכולה להיות אחלה מציאה, זה שהוא מדבר עם בית"ר בכלל זה לא נתפס, תיקחו אותו כבר! במיליון וחצי הנותרים תסגרו עסקה על צ'יבוטה וביטון וסגרנו אחלה התקפה. סרטון מהשנה האחרונה:
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.