Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

4,092 profile views
  1. שאלה תיאורטית, נניח שאנחנו עולים לרבע וחיפה גם בטעות עולה לרבע עם התעלות הערב, נניח שבהגרלה יוצא שאנחנו נגד חיפה ברבע הגמר. האם אופ"א יכולה לתת לנו ולחיפה לארח בארץ? הרי אם הקבוצות לא מתנגדות מה הבעיה? או שזה נקבע במסגרת אירופאית שלא מארחים במצב מלחמה וזהו לא משנה מה קורה?
  2. לדעתי יחזירו את הנקודה פשוט כי חוששים שמכבי תפנה לערכאות אחרות, אי אפשר לנסח חוק ולבוא ולשפוט הפוך לגמרי מהחוק שניסחת, זה לא יעבור שום בית משפט אמיתי, יודעים שמכבי פנתה בעבר על מקרה ראיקו לבית משפט אזרחי ויודעים כמה זה מסוכן מבחינת פיפא והחוקים שלה בהתערבות המדינה בכדורגל, בקיצור יחזירו לנו את הנקודה ולחיפה לדעתי לא יורידו כלום החל מעכשיו.
  3. לוקאסן כבר כשיר לשחק? מעניין לראות קצת שחקנים שאולי נזדקק להם בהמשך השנה כמו טננבאום, קארצב, גולסה, יהונתן וקיקו וגם שחקנים חדשים כמו אדו אני מקווה שיעלה
  4. אסור להוציא את יוריס, כל פעם שהוא יוצא אנחנו מתחילים לאבד את האמצע ואת הראש והיריבה מגיעה לאיזורים המסוכנים יותר בקלות, אין לנו שחקן חכם כמוהו בקישור, בכלל היה לו משחק אדיר לדעתי, גם הבישול למילסון(שלא הסתיים בגול לצערי) פעולה של שחקן טופ ממש, מהסוג שרואים במדינות אחרות, שתי הטעיות ומסירה בין שניים שמשאירה את מילסון מול השוער, היה מדהים. שחר וגבי היו קצת פחות טובים היום, החילוף יכל להיות של פרץ על אחד מהם מאשר על יוריס, מקווה שקין יפסיק להוציא אותו דקה 65-70 קבוע.
  5. מעניין אם יקרה שוב מה שקרה בפעמיים הקודמות שהוא הצטיין בעונות עבר, ישר אחרי ההצטיינות נכנס ל 3-4 משחקי ייבוש בספסל שגמרו אותו
  6. לדעתי הולך ומסתמן שלוקאסן צריך להיות במגן ימין, הוא גם מהיר, גם פיזי, גם טעויות קטנות לא יהיו כלכך נוראיות מהאגף הזה וגם כבר ראינו בכמה הזדמנויות שהוא יודע להרים מהקו ממש טוב, הייתי מחזיר אותו לעמדה הזאת כי היא העמדה המקורית שלו בתאכלס כשהגיע אלינו, רז שלמה וסאבוריט שימשיכו ככה הרגיש לי יחסית הגנה יציבה אתמול ורביבו שילחם עם דוידזאדה על מקום באגף השמאלי, יכול לייצב לנו את כל ההגנה המהלך הזה.
  7. איך כל הזמן יוריס יוצא לפני דור ואז צריך אלתורים, שיוציא את פרץ פעם אחת
  8. נראה לי שההחתמה הכי טובה שלנו בחלון הזה הייתה ליאור קאסה, בציניות כמובן אבל מאז שחיפה החתימה אותו אחרי שמיטש עשה לו שיחה אישית נראה שנפתחו לנו כל הצ'אקרות, תנו לנו מזה וגם זה וגם קצת כזה, קונים הרבה איכות האמת, מקווה שידעו לעצב ולשחק עם כל האיכות הזאת, רכש להרבה שנים קדימה... הייתי גם שמח למגן ימני נוסף, לתחושתי מחר בבוקר יהיה קצת חדשות בנושא הזה.
  9. יש לי תחושה שההליכה בכח על מדמון זה לאו דווקא בגלל עסקה קאסה, שמועות על איזו הצעה ששוקלים על תורג'מן, לא חושב שזה יפורסם עד שתגיע ההסכמה על מדמון
  10. חייב לציין שזה מאוד מאוד מוקדם אבל ממה שראיתי מקיקו הוא מאוד מזכיר לי שחקן עם שם לא רחוק, קאקה - משחק בכמה שפחות נגיעות, מוסר את המסירה הראשונה האפשרית שנכונה לשטף המשחק, לא כופה את עצמו, משחק מאוד פשוט אך שולט מעולה בכדור, מקווה שימשיך ככה, אם כן זה יהיה בינגו ברמת המילסון, אגב כשאני אומר מזכיר את קאקה אל תגמרו אותי זה לא שהוא שחקן של 100 מיליון יורו, פשוט הסגנון מזכיר ברמה הרבה פחות גבוהה שמתאימה לליגה ישראלית TOP או אפילו ליגות בינוניות באירופה
  11. תגידו, אני רואה שהפועל מתחילה להציע את לאיוס לכולם, אני מאוד התרשמתי ממנו, הוא ישראלי ומגיע בכושר, למה לא לעשות מהלך בזק שם? לפחות יתן לנו חלקית מה שמילסון נותן באגף שמאל ואחלה השקעה...
  12. אני מבסוט מאוד על הלוז הזה, מעדיף שכל הקבוצות ידחקו לקצה גבול היכולת, לדעתי העומק שלנו יחסית עדיף על כל הליגה למעט חיפה ואני מעדיף שכולן יגמרו ביחד איתנו יהיה קשה לעצור אותנו
  13. בחייאת מהמצלמה האחורית ראו את פיירו נוחת על השוער עם המרפק, יש את הווידאו למישהו?
  14. בדר"כ שספורט 5 מוציא כתבה כזאת על שחקן זה ניסיון להעלות קצת את ההצעה הכספית של חיפה
  15. אגב, יצא לי להיתקל ב 5-0 האחרון שלנו בדרבי מלפני שנה וחמישה חודשים, הזיה כמה הקבוצה השתנתה בכלכך מעט זמן.... הכובשים: יובאנוביץ(2), ריקן(2), פריצה המבשלים: אלמוג, פריצה, ריקן וגלוך אם אני לא טועה בקיצור כל מי שהיה קשור איכשהו לשערים ב 5-0 האחרון שהיה לפני פחות משנה וחצי כבר לא כאן, זה מדהים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.