Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

3

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,307 profile views
  1. היום סגרו על זכויות השידור לעשור הקרוב כשבכל עונה ישלמו להתאחדות/מנהלת 117 מיליון שקל(!!!) על הזכויות, אבל עמדת השידור באשדוד לא מאפשרת מבט למטה לקו הקרוב, פשוט עצוב
  2. זה פשוט מטורף, מסירה כלכך קלה ופשוטה, אני לא שם לב מי זה שם של חיפה ששובר את קו הנבדל באמצע אבל אם בלקמן נותן לגררו השחקן חיפה הזה לא מספיק להסתובב לצד שני וגררו כבר מחליט לאיזו פינה של השוער הוא בועט, הוא היה כלכך עם הגב לגררו שלא היה לו סיכוי, אגב שחקן טוב אפילו יכול להשחיל את הכדור שם לקארצב אבל לא בטוח שקארצב עושה מזה גול. לחשוב שמהמלך בתמונה איבדנו שחקן זה הזוי, בלקמן הזה לפעמים עם שטויות שאי אפשר להבין.
  3. דעה לא פופולארית - מעדיף בקישור האחורי את פיבן על ייני, הוא עושה תאקלים הרבה יותר מדוייקים ולוחץ דיי חזק את היריב, קישור של פיבן קארצב ופרץ יהיה בסדר גמור
  4. שקוף מבטלים את הפייר פליי יום אחרי שנגמר ה 3 שנים של סבל שלנו
  5. לדעתי הוא שיחק פחות מ 60 דקות בשני המשחקים האחרונים, זו הקלה משמעותית, כמו לתת לו לנוח משחק אחד הסחיטה הזאת של החצי שעה האחרונה בכל משחק, אפשר להמשיך איתו ולקוות שהוא יוחלף באותן דקות במשחקי הנבחרת
  6. אוי נו כל הבעיה הייתה שספורט 5 לא עצרו את המהלך לגמרי כדי להבין את נקודת המגע שהיא הנקודה שקובעת איפה תינתן העבירה. עצרתי את הריפליי בדיוק בנקודת המגע, ללא ספק מחוץ לרחבה, לא על הקו ולא שום דבר אחר
  7. לא מבין את הלא לחגוג הזה, באמת כמו שאמרו פה זה צריך להיות שמור למקרים הזויים, שחקן כמו טוטי שהיה מבקיע נגד רומא אני מבין, דור מיכה אם יבקיע נגד מכבי אחרי ששיחק 20 שנה במועדון כמעט - אני מבין - אבל זה צריך להיות שמור למקרים כאלו, שהשחקן מרגיש שהוא כבש נגד הבית שלו, יסלחו לי יהונתן כהן שלא חגג מול בני יהודה ושכטר וריקן וגם ההתנצלות של בן בסט, כולה היית פה בשנתיים לא מוצלחות, גם אם התייחסו אלייך מדהים זה רק ספורט, לך תחגוג בטירוף גול דקה 93 זה בסדר ואחרי המשחק תבוא ותלחץ ידיים לכולם זה יראה הרבה יותר שאתה ספורטאי מאשר העמידה במקום עם ההרמת יד הזאת, מחרפן אותי.
  8. הייתה כתבה השבוע שמישהו רשם שוואן לאבןאומר לאמא שלו אמא תראי בלי ידיים(לגבי ההרכב) אז בלקמן אלמוג ודוידזאדה זה גם בלי כרכרה, מקווה שננצח פה ולא נלך להארכה מיותרת
  9. אולי אלמוג לאמצע וביטון לאגף, ביטון עם הכדורים שלו מבשל פה שלושער עד לסיום
  10. אם כבר אנחנו מדברים על זה, שמתי לינק בדיוק לשניה שזה התרחש, שמע שחקן הפועל לוקח כדור נקי ואני האחרון שיגן על הפועל אבל מבחינתי זה לא מעניין איך זה קרה, אם השחקן רץ ו"מתח" את השריר או שהשחקן קיבל "מכה" ברגל וכואב לו, אם השופט החליט לפי סט חוקים ברור ומלא שיש לו שהפציעה לא דורשת עצירה - אז לא עוצרים את המשחק, במקרה של עצירה שעצרת אני פשוט אמשיך לשחק, הדבר היחיד שעצבן אותי זה ההתנהלות של ערוץ הספורט מבחינת שני המקרים.
  11. אמרתי את זה מייד שראיתי את המהלך בטלוויזיה, התגובה שלי כאן בנושא, חייב לציין שעם כל זה שאני לא מוצא הבדל בין המהלך הזה למהלך שהדליק את כל הפסטיבל אחרינו מול סכנין - אני לא מוצא טעם לפגם לא במהלך הזה ולא בשלנו, אם השופט לא עצר את המשחק לטיפול זה אומר שאין פציעה חמורה או פגיעת ראש ותמשיכו לשחק(סכנין) אתם לא יכולים גם לבזבז זמן, גם לעצור את המשחק וגם לדרוש את הכדור אח"כ, אנחנו או הפועל או כל קבוצה בליגה לא נעזור לכם לבזבז את הזמן וזה תופס לגבי כל הקבוצות שמבזבזות זמן.
  12. בערך כמו כל מאמן אירופאי מצליח שהגיע למכבי בעשור האחרון, אחת הדרישות היא לשעמם בראיונות חח
  13. חילי טרופר מכבה קצת את ההתלהבות בראיון ל ONE ואומר שלא יספיקו להעלות את המכסה עד לדרבי ביום ראשון. נראה שהוא גם לא רוצה לתת לביבי את ה"תהילה" של העלאת הצופים במגרש ואז זה כבר פוליטי ולך תצא מזה, נקווה שנגיע לפלייאוף עם 5000 אוהדים בקיצור או שביבי יהיה בראבק על זה ויאשר איכשהו עוד השבוע.
  14. למשה פרץ אין יותר מדי מה לעשות, לכל חוזה שנחתם עם אצטדיון כדורגל עירוני יש סעיף שאפשר לבטל את ההופעה במקרה וקבוצת הבית צריכה את האצטדיון, אם הודיעו להם היום או יודיעו מחר לא ממש משנה, נדמה לי שזה צריך להיות הודעה 48 שעות לפני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.