Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

3

3 Followers

About ebibo

Recent Profile Visitors

2,090 profile views
  1. יש תקציר של המשחק חוץ שהיה נגד סודובה שנה שעברה? אני זוכר משחק הזוי שהגענו ללא מעט מצבים וקיבלנו שני גולים שפגעו בבלמים שלנו ונכנסו, השאלה אם אני זוכר נכון וזה המשחק עריכה: מצאתי https://playbyplay.sport5.co.il/?GameID=110986&FLNum=35
  2. טוב, לאחר שספורט 5 דיווחו שדוניס שלילי לשתי בדיקות קורונה וגרוטו נתן לו אישור מיוחד לאמן במשחקים כנראה זה שזה יצא ככה בתקשורת חירפן כמה אנשים ועכשיו ספורט5 אפילו שיצאו ראשונים עם הכתבה רושמים התחרטו? דוניס לא יעמוד על הקווים מול ב"ש בקיצור כנראה גרוטו קיבל רגליים קרות, ביטל את האישור המיוחד, דוניס לא יאמן מול ב:ש ומול ריגה
  3. YNET רושמים שהוא לא יוכל לאמן במשחקים בגלל הוראות משרד הבריאות, לא יודע כבר מי צודק SPORT5 או YNET
  4. לאחר שיצא שלילי בשתי בדיקות גרוטו אישר לדוניס להגיע לאימוני הקבוצה ולאמן כבר במשחק הקרוב מול ב"ש, יאללה חתימה רשמית ב 5 ככה אני מניח, אימון ראשון או בערב או מחר בבוקר
  5. המדינה המארחת חייבת להיות מדינה שהוגדרה אדומה, לטביה לצורך העניין הוגדרה כירוקה ואם הם היו מארחים היינו חייבים להגיע לשם
  6. יהיה מאוד מעניין לראות מה החלטת הפרקליטות אגב. יש החלטה של זיכוי מחוסר ראיות ויש החלטה של זיכוי מחוסר אשמה ויש כתב אישום כמובן, זה האופציות אם השניים מקבלים במקרה זיכוי מחוסר אשמה - כל קבוצה בליגה תהיה מוכנה לקחת אותם, אין שום פגם מוסרי וזה יוכיח שהם גם ניסו לעשות הכל בכדי לוודא שהבחורות בגירות. הייתי שמח אם במצב של זיכוי מחוסר אשמה מיץ' בכל זאת יחליט לשבת איתם, לשמוע אותם ואולי להפוך את כל השחרור לעונש חינוכי. למרות שזה מנוגד לכל מה שקרה בעבר עם מיץ', תמיד כשהייתה הרגשה שהוא רוצה לשחרר שחקן, הוא שוחרר לבסוף.
  7. שמעו חייב לציין משהו, המדים של השנה לא הכי יפים, אבל מעמדת שידור הטלוויזיה הם מצטלמים כמו המדים הכי יפים שהיו לנו, גרביים מכנס חולצה, מושלם
  8. נראה שוואן לייבן הולך לפתור את הבעיה של מיכה בעמדת קשר ההתקפה דווקא עם דור פרץ, בנתיים במשחקים שהיו וגם בסוף העונה שעברה לאיביץ' היה ניסיון כזה, דור פרץ שיחק בתפקיד הקשר ההתקפי, הוא עושה תנועה מעולה ומוסר כדורים יפהפיים, עם חדות מול השער זה יכול להיות שיחוק נפלא, אני בטוח שאם הוא יגיע להמון הזדמנויות משחק אחרי משחק הוא יתחיל לכבוש בעמדה הזאת. מניח שבקישור האחורי נראה את גלזר + ברסקי/ריקן(עד שגולסה יחתום) באגפים במשחק הזה הייתי שמח לראות את כהן ואלמוג, חלוץ שיהיה בלקמן אולי קיבל קצת ביטחון ממשחקים האימון. בהגנה שוער רק טננבאום, סאבוריט כמובן, טיבי וקנדיל בוודאות, מניח שייני יפתח גם במרכז ההגנה כי פיבן פצוע. יחסית הרכב לא רע, מקווה שבחודש הקרוב נראה גם כמה החתמות
  9. אם גולסה חותם ומגיע מאמן עכשיו(שלושה שבועות לפני פתיחת הליגה) וואלה הפסימיות מתחילה קצת להסתדר
  10. יאללה שיוצג היום, נראה לי המשחק בשבת זה מסוג המשחקים שהמאמן הזמני מאמן והמאמן יושב ביציע צופה במשחק וכל רגע מראים אותו בטלוויזיה
  11. זה בשיטת בית חוץ השנה, אני מניח שזה או בלומפילד או טדי/אשדוד עריכה: טוב נראה לי שאני צריך להתחיל לבדוק חלופות לסמל שלי מצד ימין מתחת לכינוי
  12. אוהד בוזגלו פנוי לדעתי, יש לו Pro?
  13. איזה דיווח מוזר, מקור כאילו אמין אבל נשמע כמו בדיחה פנימית, שמתי את הנוטיפיקציות פעילות אבל לא ממש מאמין ל-אבצ'י(רק אני שונא את כל משחקי המילים אפצ'י וכאלו? כמו ילדים בגן)
  14. לכל מי שמצפה להודעת פרידה או הודעות של מכבי בנושא, לדעתי עד שלא יגיעו לסיכום כספי להתרת החוזים לא יפרדו מהם, לדעתי במעמד הפרידה דווקא כן יוקירו להם תודה על מה שעשו למען מכבי אבל יגידו שזה לא עומד בקנה אחד עם הסטנדרטים שהעמידה הקבוצה בעשרו האחרון
  15. וואלה גם אני, אצלי בראש ניהלנו מו"מ עצבני מול בן שהר, הוא כבר החליט לחתום במכבי אבל הצעה של השניה האחרונה של ניקוסיה והוא חתם שם. עכשיו בראש אני ממציא שאנחנו במאבק עם הקבוצה הטורקית על צ'רי של מכבי חיפה, צ'רי מעדיף אותנו אבל חיפה לא רוצה לשחרר אלינו, אם ניתן להם את מאור קנדיל הם ישקלו את זה תגידו לי אם תרצו המצאות נוספות...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.