Jump to content

ebibo

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,821 profile views
  1. חייב איזה משהו לגבי חוזז, אני מבין, השופט עשה טעות נוראית ומטופשת, באמת אחת מטעויות השיפוט הכי נוראיות שראיתי בחיים ורק השבוע ראיתי שופט שורק לסיום משחק בדקה 86, אבל - חוזז קיבלת צהוב לפני שתי דקות, אפילו שהוא הצהוב הכי טיפשי שקיבלת בחיים, מה אתה רץ ותופס שחקן בגרון כשהכדור בכלל בדרך לחוץ? למה החוסר אחריות הזה? למה שלושת רבעי משחקני ההתקפה שלנו כלכך טיפשים? כלכך עצבן אותי שהוא נתן מתנה לשופט שם עם הצהוב השני.
  2. לקח למאיר אינשטיין את הקול
  3. בנתיים ב ONE עלתה כתבת "שום דבר לא יקרה ממה שרשום כאן" שקראסטיץ רוצה להחליף 4 זרים ומיץ' שוקל את הנושא(ג'ראלדש, גררו, קוואס, פריצה) מביא לכאן בכלליות שלא תצטרכו להיכנס לשם
  4. אתם אומרים אין ישראלים אבל דווקא יש, כאחד שממש רצה את אצילי בעבר כי ידעתי איזה מפלצת הוא, גם זהבי, נדנדתי על ספורי בשנה שעברה וכל הפורום הסתלבט עליי אני עכשיו ממש חושב שחייב להיכנס למאבק על צ'יבוטה, הוא יכול להיות גיים צ'יינג'ר מבחינתי, הוא ישראל, הוא בדיוק לאגף השמאלי שחסר לנו, הוא מהיר ויודע לשים כדור ברשת וקיבל חינוך קפדני מהבולגרים בשנתיים האחרונות. בנוסף להביא את ניר ביטון שישחק בלם עם סבוריט/נחמיאס וישחרר את המקום של הרננדז לזר חדש(אנחנו זקוקים לחיזוק בכל עמדה במגרש חוץ משוער לדעתי) אלו שלושת הפעולות שהייתי עושה עכשיו בינואר אבל במכבי עד שיזכרו שיש חלון העברות יגמר ינואר, בגלל זה הפעולה הכי הכרחית היא מנכ"ל שקצת מבין כדורגל ושרון תמם יכולה להמשיך להיות סמנכלית השיווק שלו ובמקביל גם מנהל מקצועי שברק יצחקי יכול להיות יד ימינו אם בא לו(בעבר בן מנספורד אמר שיצחקי היה הדמות הכי קריטית בהתנהלות מול ישראלים, הסביר לו מתי עובדים עליו ומתי צריך להאמין, על מי לסמוך וכו', זה אחלה תפקיד בשביל יצחקי) אם באמת היה שדרה ניהולית תקינה הייתי ממשיך בינואר להשאלת גררו(אם צ'יבוטה מגיע הוא לא קריטי למרות שהוא שחקן שחקן לעתיד) ופינוי עוד מקום לזר שיכול להגיע לעמדת הבלם/קשר - אבל הכל חלומות, בפועל כנראה נראה איזה שחרור של שחקן והבאה של מחליף במקסימום
  5. בכדורסל צריך 4 שחקנים חיוביים בשביל דחיית משחק, גם בכדורגל זה ככה? נראה לי שבדיקות צהריים אחרי שהרננדס התאמן אתמול ואנחנו מבטלים את המשחק
  6. לפני כמה שנים התלוננו שאנחנו תמיד אחרי חיפה קבוצות חוטפות ואז באות נגדנו להתבנקר, עכשיו מתלוננים הפוך, זה לא רציני, אם היינו קבוצה טובה היינו מפרקים גם את סכנין כמו חיפה וב"ש
  7. אני חושב שהקארמה עובדת בדיוק כפי שהיא צריכה לעבוד כרגע, אמרתי את זה גם בעבר ואפילו מיד אחרי הזריקה שלו ושל מיכה. הבעלים לקח החלטה, מכובדת, אבל הקארמה תבוא עלינו כי לפתוח בית משפט שדה לשחקן לפני שבית משפט אמיתי פסק זה קארמה רעה, במיוחד אחרי שבבית משפט הם יצאו זכאים לחלוטין ולא מחוסר ראיות או שטות אחרת, בקיצור הקארמה עובדת טוב - לצערי, מקווה שהיא עובדת לשנה שנתיים ולא יותר מזה.
  8. חחח בדיוק רציתי להגיד, הוא כבר כמה פעמים מדבר על רכש בינואר נראה לי לא הוא לא קיבל את המזכר, אין רכש במכבי בינואר בשנים כאלו.
  9. חברים תתנו גם את הכבוד הראוי לבלקמן, לא רק שהוא קיבל 2 צהובים טיפשיים, המהלך שהוביל לצהוב השני היה מצב שמסירה פשוטה מעמידה את גררו מול השוער עושה 2-1 בסביבות הדקה ה 75 ואולי אולי מרסק את חיפה ונותן לנו לקחת אליפות, במקום זה הוא ספג צהוב שני, חשוב לציין שהיינו ממש טובים בדקות האלו, אז בקיצור מה שחלאיילה עשה זה רמה סבירה אין וויכוח אבל בלקמן אליל הדברים המטומטמים ביותר.
  10. אני איתך קרישי, הרוב הוא בניהול, ראיתי סגלים פחות טובים של מכבי עושים אליפויות כשהייתה הנהגה זרה וטובה, חזרנו לימים של טרום גולדאהר בשדרה הניהולית(ישראלי מנכ"ל, ישראלי מנהל מקצועי, ישראלי מאמן אפילו היה קצת) ואז אנחנו מתחילים לחשוב שהסגל לא טוב, במקום להבין שאם לא הלך 20 שנה עם שדרה ניהולית כזאת ואז 10 שנים הלך נפלא עם אנשי מקצוע זרים יש פשוט הבדל ברמת האנשים, זה לא קסם, לבצע את אותן פעולות שביצעת בעבר ולצפות לתגובה שונה זאת הטעות מבחינתי.
  11. הבעיה הכי גדולה שלנו - שבאירופה אין את הדברים האלו, יש כבוד למקצוע שאתה משחק בו ומתפרנס ממנו, בסוף הכדורגל זה מופע, אם אתה רוצה שאנשים יגיעו אליו אתה צריך לתת איזושהי הנאה, לתת לסכנין לחרבן את המשחק מדקה 40(לא חושב ששיחקו יותר מ 25 דקות מאז האדום של סכנין) זה בעייתי מאוד אבל זה לא עניין של שופט, בכל אופן ברגע שהבעיה הזאת לא באמת קיימת באירופה אין לפיפא שום צורך או רצון לתקן את זה, מבחינתם אין בעיה, התיקון יכול להגיע רק מההנהלות בישראל, אם זה הקבוצות או המנהלת, הם יהיו חייבות להתעורר כי בגדול יש חוקים שלא נאכפים ויכלו לצמצם את זה משמעותית, השאלה אם זה מעניין פה מישהו, לעניות דעתי כל עוד זה לא יקרה לחיפה או ב"ש ברמות מטורפות זה ימשיך לא לעניין פה אף אחד. אם זה כן במקרה יעניין מישהו אפשר לאכוף מלא חוקים שקיימים בכדורגל כבר היום, צהוב לשוער גם אם זה דקה 15, לא להתבייש, צהוב שני גם דקה 35 - אין מה לעשות, 6 שניות עם הכדור בידיים להפוך לחוק חובה, אין יותר מזה, חוץ שמתעכב נהיה חוץ עובר לקבוצה היריבה, שחקן שנפצע ישר אלונקה תוך 3 שניות במגרש, אין טיפול במגרש, לקבל טיפול רק מחוץ למגרש - הרי לא מפסיקים הצגה בגלל שחקן עם כאב ראש. בקיצור יש מיליון חוקים שקיימים היום, מה שיציל אותנו בעתיד זה או שבזבוזי הזמן יתחילו להיות משהו רציני באירופה או שההנהלות בארץ יתחילו לחשוב למה כל הקהל בורח מכאן ולא נהנה כבר מכדורגל, הרי סכנין יכלה לעשות איתנו את התיקו הזה אתמול גם בלי כל השטויות, ברמה ששיחקנו זה כנראה היה נגמר בתיקו, אבל יכל להיות מצב של מלא כדורים שורקים ברחבה, יותר מתח, יותר עניין, הסקסיות לא תיעלם מהכדורגל גם אם ימנעו מקבוצות כמו סכנין לבזבז 35 דקות במחצית.
  12. תיכף ישימו רשתות בשערים 10-11 ו- 4-5 ונראה איך כל זורקי הכוסות יהנו לראות משחק, במקום להקיא אותם מתוכנו אתם עוד מגנים עליהם..
  13. מבחינת הגנה למעט שטות גדולה בגול זה המשחק עם הכי פחות התקפות לב שהיו לי בעונה הזאת, אולי זה לא קשור למאמן ודווקא לאדום של סכנין אבל אני זוכר שגם מול קבוצות עם אדום הגיעו נגדנו למצבים מרתיחים. גם עד האדום ההגנה שלנו יחסית הייתה בסדר, אני חושב שכמה שזה נראה נוראי כרגע ההגנה מתייצבת דווקא, אבל הבעיה שההתקפה נוראית, מקווה שקרסטאיץ ידע לאזן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.