Jump to content

צהובעולה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by צהובעולה

1. יששששששששששששששששששש בשעה טובה ומוצלחת
  2. אני אגיד למה, לדעתי ,הוא לא חוזר לישראל. חזרה לישראל היא החלטה "אסטרטגית" שזהבי צריך לקבל ולהיות שלם עמה ב 1000 אחוז,ולבטח לא עניין של חוזה כזה או אחר או הצעות כאל ה ואחרות. אם זהבי היה נחוש בדעתו לחזור ארצה, שום הצעה ממקום אחר כבר לא הייתה משנה ההחלטה הזו, ולבטח לא אחת מן ההצעות שהוא קיבל והוא כבר היה סוגר במכבי. עצם העובדה שהעניין עמו נמרח זמן רב כל כך ,למרות ששני הצדדים יודעים עד כמה משמעותי העניין הזה, ושנכון למועד כתיבת שורות אלה, נראה כי הוא טרם סגר במכבי וממילא לא הודיע על שובו ארצה, עושה לי הרושם שהוא לא "בשל" עדיין לחזרה לישראל ולא ישוב למכבי העונה(ולמעשה כבר לא ישוב בכלל).
  3. עצוב מאוד. כל חווית ליגת האלופות היא לא אותו הדבר בלעדיו. יהי זכרו ברוך.
  4. נקווה שחגיגות האליפות של חיפה לא יהיוו זרז להתפרצות משמעותית של אבעבועות הקוף.
  5. הרגת אותי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לא מפסיק לצחוק
  6. שיחזור רק כדי שאתקן הטעות הבלתי נסלחת שלי , שבה הדפסתי את השם של אלברמן בזמנו במקום זהבי על החולצה של ליגת האלופות ..חייב, אבל חייב חולצה עם השם שלו. לא אסלח לעצמי עד שאגשים זאת..וגם זה לא יכפר על הטעות שעשיתי בזמנו.
  7. מזל טוב מלך!! לא היה ולא יהיה כמוך! 8 זה בדם.
  8. מצפה מיצחקי להניח המפתחות עוד הלילה ולהתפנות להכנות למימונה. האשם המרכזי במצב אליו נקלענו.
  9. מסכים. אחוז ניצול המצבים שלו גרוע מאוד.
  10. שמישהו בבקשה ימחזר את השלט שעשינו בזמנו ללוני ויקדיש אותו ליצחקי/גולדהאר: "לקחת אימפריה יצרת טרגדיה".
  11. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואו זה עצום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.