Jump to content

צהובעולה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by צהובעולה

1. אז לדעתך, מוטי צריך ללכת הביתה עוד היום ,או שפשוט לא להמשיך בעונה הבאה?? ומה יקרה אם ננייח יגיעה מאמן אחר, שגם הוא יפסיד שלושה משחקים? גם הוא יילך הביתה?? ולא שאני תומך במוטי או משהו, אלא להפך...
  2. מה זה דיברו לפני משחק שניים?? כנראה שלא רק אני מקבל את הרושם שהשחקנים פותחים רגליים. חלק מאלה שקיבלו את הרושם הזה, חשבו שהשחקנים פותחים רגליים בגלל שמוטי לא יישאר כאן בשנה הבאה. אחרי שנוכחנו לראות שגם הערב השחקנים נראים כאילו שהם פותחים רגליים, וזאת למרות שהם מודעים לכך שמוטי נשאר בעונה הבאה,נשאר לחפש אולי סיבה אחרת שבגללה הם נותנים את הרושם הזה.
  3. רק לי יש תחושה ששחקנים במכבי פותחים רגליים?? אני לא רוצה כרגע לחשוב למה הם עושים את זה, אבל הרושם שאני מקבל הוא ששחקנים פשוט לא זורקים זין ולמעשה מוכרים אותנו...
  4. חבר'ה... אתם לא שמים לב שמכבי במגמת שיפור? מק"ש חטפנו רביעייה,מנתניה שלישייה והערב, לבני יהודה, חטפנו רק שניים!!! בקצב הזה בעוד שני מחזורים לא נספוג בכלל ואז נשיג תיקו אפס מכובד!!!(אני לא מדבר כרגע על כיבושים...מה זה תזכירו לי??!!)
  5. א-י-מ-פ-ר-י-ה דמעות האושר של שמעון מזרחי, אין דברים כאלה!! שמעון מזרחי הוא המלךךךךךךךךךךךךךךךךךך
  6. אם כבר...אז אתם בטח זוכרים את אחד מהמשפטים הגדולים שלו במשחק(או שזה בכלל היה יורם ארבל),שנאמר לאחר פציעה של שחקן: "הגיע הזמן לספוג הפלא" נ.ב עוד שישה משחקים גדולים מן העבר: איטליה90!! הוגו! return to castle wolfenstein TOMB RAIDER pandemonium וכמובן מקס פיין האגדי!
  7. והעונה,עם השקעה של 100 מיליון,מכבי נראים טוב יותר??? מה אתה חושב שגולדהאר עד כדי כך פראייאר, שהוא יוציא בכל עונה 100 מיליון ש"ח מכיסוי הפרטי?? זה יביטיח לך עונה טובה??
  8. אמם האמת שאני לא יודע מה לומר על ההחתמה מבחינה מקצועית.בכל אופן,מכיוון שהוא כבר חתם,לא נותר לי אלה לאחל לו(ולנו)הצלחה בעונה הבאה.מקווה בשביל כולנו שההחתמה תצדיק את עצמה .
  9. פייי איזו נוסטלגיה הבאת פה. זה עדיין קיים החרא הזה?!
  10. אתה מדבר עליו כאילו סידיבה נמצא כבר כמה שנים במכבי והוא זורק זין. וואלה, הוא אחד השחקנים היחידים שעושה בדיוק את ההפך-משקיע ומתאמץ(גם אם היכולת לא תמיד משהו). הוא האחרון שאפשר לשבוא אליו בטענות.
  11. עצוב. לא חשבתי שאני אומר את זה-אבל אני מתגעגע לקפילוטו...
  12. שחקנים פותחים רגליים! זונות! אני מאחל לכם לעוף ממכבי וכמה שיותר מהר,ולהגיע לאיזו קבוצת תחתית מליגה א'. זה מה שאתם שווים.
  13. זה בדיוק מה שחשבתי לעצמי איך שהמשחק נגמר. מסכים בהכל. מה ש"מפחיד" אותי זה שלגולדהאר יימאס מהמצב בקבוצה(שחקנים שזורקים זין למרות הסכומים המטורפים שהם מקבלים+האהודים והמחאות שלהם), הווא יחליט למכור את מכבי... סעמק
  14. אממ האם ייתכן שכשברק הלך לעשות את הניתוח,במכבי ניסו ליצור רושם מוטעה, כאילו הפציעה חמורה פחות ממה שחשבו בהתחלה?? ייתכן שמאיזהי סיבה ם רצו לגרום לאוהדים/שחקנים בקבוצה, תחושה שהא ייעדר לתקופה פחות ארוכה מהמצופה?!
  15. המכשיר הוא סים פרי? הוא ממפעילה סלולרית? פריצת המכשיר מבטלת כביכול את האחריות, אבל במידה ואתה עושה ריסטור למכשיר הפריצה נמחקת וכך למעשה האחריות נשארת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.