Jump to content

צהובעולה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by צהובעולה

1. קבלו ציטוט של אוהד הפועל ב"ש בפורום רוטר: "בתור אוהד ב''ש אני מודה שהוא ''מכר'' אותם גם נגדינו בעונה שעברה. אותו 3-2 שערורייתי מי שזוכר. אומנם קבוצתי יצא נשכרת מהמשחק אבל זה הריח ריחות רקובים." נ.ב, בפורום רוטר, אחד מהמשתמשים הביא את הלינק המדהים הבא: הקישור שלי
  2. חג אביב כבר ושמח לכל בית ישראל!
  3. חח מישהו חשב ששמו של קולמה לא ישורבב עם מכבי?? חח מישהו חשב ששמו של קולמה לא ישורבב עם מכבי??
  4. וכשהוא אמר את המשפט הזה, הוא התכוון שמכבי תשחק כמו סלמנקה? אם כן אז הוא צדק.
  5. אם הוא היה גבר, הוא היה מחזיר היום את המפתחות ומתפטר.מכביסט עאלק
  6. אחי, זה ישודר גם בספורט5 הרגיל.אני ספציפית שואל לגבי hd בגלל איכות הצפייה.
  7. אה אוקיי.תודה על התיקון.אז עכשיו אני אשאל את אותה השאלה, אבל לגבי שלושת המשחקים...
  8. אז ככה....עד עכשיו נמנעתי מלהזמין את ערוץ ספורט5 hd, בעיקר בשל עלותו הגבוהה יחסית.אני מתלבט אם להזמין את הערוץ לחודש הקרוב, כמובן שבעיקר בגלל הסופר קלאסיקו.מה אתם אומרים , האם להזמין את הערוץ ולשלם לגזלנים של ערוץ5?
  9. וואו יצאתם מלכים שחבל על הזמן!! אתה לא מאמין כמה שנים אני מחפש את זה!!! בזמנו הייתה לי את הקלטת הזו, ובאחד מן הימים השאלתי אותה לאחד מהחברים שלי שיצפה בזה, והוידאו של המניאק הזה הרס לי את הקלטת(כמובן שלאחר המקרה הזה לא דיברתי איתו יותר). אתה לא מאמין כמה אני מודה לכם!! אין לי מילים!!!!!!!!!!
  10. חח סולומון ממש לא, אבל אניימה כן.
  11. מה זה, רק הם??? מה עם גפני,סבן, זיו,אבידור וסטרול המסטול???
  12. נכון. אבל מהצד השני, אתה חושב שגורש למשל עדיף על פניו?? אני מקווה מאוד שמכבי הולכים להביא לו מחליף ראוי וגורש עם כל הכבוד ממש, אבל ממש, לא כזה.
  13. איו ספק שהשינוי הוא לרעה ועיקר האשמה מופנית למוטי. יחד עם זאת, ממש מתקבל הרושם שהשחקנים לא מתאמצים/זורקים זין/ מוכרים(לאו דווקא כספית) וזה מה שמשגע אותי. לא יכול להיות ששחקנים כאלו ייראו כמו שהם נראים.זה נראה מעבר לבעיה מקצועית כזו או אחרת ומעבר למאמן.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.