Jump to content

צהובעולה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by צהובעולה

1. פשוט תענוג!!! נ.ב הלו....מישהו שמע יל מדינה ששמה ליכטנשטיין??? היא נמצאת על הגלובוס??
  2. לפי התיאורים באתרי האינטרנט,זה נשמע ממש,אבלל ממש, לא טוב. נקווה מאוד שאני טועה...
  3. לא בדיוק קשור לנושא אבל עדיין... בכתבה בYNET פורסם שהפועל מאוכזבים מאוד מהשוער החדש שלהם, אפולה,"אף אחד לא מנסה להשוות לאניימה כל שוער שיגיע לקבוצה, כי כבר לא יהיה פה כזה שוער, אבל בדרבי אתמול הוא הרג אותנו", אמר אחד השחקנים. מהכתבה עולה שהסוכן של השוער הוא לא אחר מאשר אבי נמני, ואני שואל: האם ייתכן שאבי רצה לדפוק את הפועל ו"עבד" עליהם עם השוער הזה?? אבי נמני הוא המלך!!!
  4. הבני זונות מנסים לשבור לשחקי מכבי את הרגליים!!!!!!!!
  5. אפשר לשאול את אדוני, על איזו הנהלה בדיוק הוא מדבר??? לא זכור לי שלמכבי ישנה הנהלה כרגע...
  6. בידיעות אחרונות כתבו הבוקר שמכבי מכרה כבר 4700 מנויים...
  7. ידיעות אחרונות: "מכבי ת"א שוקלת לשלוח את אלברמו לקבוצה אחרת" "במכבי ת"א לא פוסלים את האפשרות שהקשר גל אלברמן יעבור לקבוצה אחרת. אלברמו סובל מפציעה בגב ובשלב זה איבד את המקום בהרכב לרפי דהן. מצד אחד במכבי מציינים את האישויות של אלברמן, אבל מנגד אם יישאר הוא יצטרך להתמודד על מקום בהרכב"
  8. בתאכלס, זה הרווק(אורבך כמובן), אבל בבית האח הגדול. חרא תוכנית.
  9. עבודה יפה..כל הכבוד! רק אני שמתי לב שרוב השערים של מכבי הובקעו לאחר מהלכי כדורגל מהירים,יפים,עם מסירות, צירופים והכנסות כדור, ולא סתם גולים "פשוטים" זה מראה עד כמה פוטנציאל אדיר היה לקבוצה הזו, ולצערינו לא מומש ממנואפילו חצי. אלירן עטר-איזה חלוץ קטלני!
  10. שחקן עצלן. אם הוא ישנה את הגישה שלו, אז אין ספק שמדובר בשחקן גדול.. אבל מהצד השני, כנראה שאם הוא לא היה שחקן עצלן וזורק זין כמו שהוא, סביר להניח שהוא לא היה מגיע לליגה שלנו,אז כנראה שזה מה שיש. נ.ב אציין שמעולם לו שרקתי לו בוז.
  11. מהצד השני, יש את האנשים האלה שצריכים הוראות כדי שידעו איך להוציא ולהכניס את אתה יודע מה..מה תאמר להם על זה???
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.