Jump to content

צהובעולה

משתמשים רשומים
    3
  • Last visited

Everything posted by צהובעולה

1. זה לא זילזול של מוטי. כשיש עומס כל כך מטורף של משחקים,צריך לחלק את העומס בין השחקנים. מה גם שקונאטה לא היה כשיר ב 100 אחוז. רצינו אירופה, אז אנחנו גם צריכים להפנים שבזכות זה/ בגלל זה, העומס על השחקנים הוא מטורף.
  2. זה לא העניין אחי מה שעמצבן אותי זה, שמתחילת העונה הם נראים ומשחקים כמו חרא והם עוד מעיזים לשמוח בהפסד שלנו. חבורה של זונות.
  3. ב ONE כתוב שהקומוניסטים חגגו ביציע כשהם שמעו על ההפסד של מכבי. אמא שלהם זונה! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע כמה אני מחכה לזיין אותם בדרבי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. יאללה חברה להרים את הראש.שיחקנו היום נגד קבוצה מסריחה,שעשתה בונקר מסריח,במגרש מסריח.לא נורא.יאללה מכבי!!!
  5. לכל המתחסדים שחושבים שלא הגיע אדום-אתם טועים ובגדול!! ניבאלדו חסם אותו כמו חיה וכמעט הוריד לו את הראש .זה אדום אחושרמוטה.
  6. אי אפשר לשחק כדורגל נורמאלי על המשטח הגרוע הזה,ועוד בשיטת משחק שבנויה על הנעת כדור מרגל לרגל.
  7. כנראה שאירוח הדרבי בר"ג הפך לעובדה מוגמרת, כי בידיעות אחרונות כתוב הבוקר ש "אתמול הובהר סופית כי הדרבי אותו תארח מכבי ת"א במחזור ה-13, יתקיים באיצטדיון ר"ג ולא בבלומילד שאמור לעבור שיזרוע חורף".
  8. אני מניח שהוא התכוון לשאול אותך אם איבדת גלקסי 1 או גלקסי 2...
  9. וואלה יש דבר אחד מבאס בעזיבה שלו... לא נראה יותר את אישתו הכוסית ביציע... סתםםם הגיע הזמן.
  10. במילה אחת: תודה! http://www.youtube.com/watch?v=wqK1cGYRsns&ob=av3e "תודה לאל ששלח לי אותך"
  11. אם כבר לוני, אז צריך לקרוא לאצטדיון על שם הבן שלו, שישב לו על הברכיים בכל שבת במשך 10 שנים בערך...
  12. במידה והיית אומר ללאן שאתה רוצה כסא אחר בעת ביצוע ההזמנה, סביר להניח שהיו מביאים לך כסא אחר. כרגע אין לך מה לעשות בעניין. מה שכן, קשה לי להאמין שכל אחד יישב בכסא שרשום לו. תנסה לשבת בכסא אחר.
  13. צודק הבחור. לצערם, הם לא זכו לראות את המלך בפעולה ולכן אפשר רק לרחמם עליהם ולהצטער בשבילם... למרות שאם אני חושב על זה,פשוט שלא יאמרו כלום ויסתמו.
  14. אממ בתור אחד שישב בעברו מספר פעמים בשער13(לא יותר מידי...אני בד"כ יושב, או יותר נכון עומד, בשער 11), אני יכול לומר שזה לא נורא כל כך. האמת שזה תלוי אם הוא יושב ממש מעל העמוד , או "בקרבתו", אבל בכל מקרה מדובר על "להזיז את הראש כזה ימינה שמאלה" ולא מעבר לזה. במקסימום, העמוד מפריע לראות את החלק במגרש שנמצא מממש מולו.
  15. מלך! 8 זה בדם!!! האמת, שרק מי שזכה לחוות את הרגעים המדהימים שאבי גרם לנו בימים ההם יכול להבין באמת מיהו ומהו אבי נמני. לא היה ולא יהיה כמוהו!! מודה ולא אשכח לו לעולם את רגעי האושר הללו. "תודה על כל מה שנתת" מלךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
  16. ערוץ 1 אכן משדר את המשחק המרכזי ב HD. אם אני לא טועה, את המשחקים של הישראליות באירופה שמשדר ספורט 1, הוא משדר אותם גם בספורט 1 HD.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.