Jump to content

הדר הרצליה

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Recent Profile Visitors

862 profile views
  1. זה גיבוש חרטא סתם בשביל המסורת שלהם תלך רק אם אתה מורעל על החטיבה. וכמו שהחלאת אדם אמר עדיף אחות זונה מאח צנחן
  2. ההפסד הזה כמו סכין בלב לכולנו כמו כל הפסד בדרבי אבל העונה רק התחילה הכל פתוח ויותר מזה מכבי חזקה בתמונה ורק בעזרתנו היא גם תישאר חזקה הגדולה שלנו זה לא להישבר ולהמשיך לבוא ולתת לשחקנים האלה תחושה שאנחנו מאחורייהם שום דבר לא יעזור כרגע אלא רק יגרור את מכבי עמוק לחרא אם לא נרים את הקבוצה בקיצור כולם מגיעים ותומכים בהם בשבת זו לא שאלה
  3. אתם סטייקים מדובבים הרי ברגע שהכלבים יחזרו כוכלם תתהפכו.כנראה כל אלו שמעדיפים שוטרים ביציע צריכים ללמוד בדרך הקשה.הלוואי ותשבו לילה אחד באבו כביר או פחותמזה תחטפו מכות מאיזה שוטר על כלום ונראה איך תדברו אחר כך
  4. אוווו אווו אוווו אווווו אווווו א-מ-פ-ר-י-ה
  5. כל הכבוד לכל מי שהיה את הקול שלנו השמענו. ברוך מרזל הוא המלך
  6. וואלה אין לי כוח לחשוב על 10 משחקים עכשיו אבל 2 משחקים שיהיו חרוטים לעולם זה הניצחון של אבי בטדי בעונת אליפות והניצחון בדרבי גביע בחצי גמר
  7. אני דווקא זוכר דרבי בתחילת שנות האלפיים לא זוכר איזה שנה שהיה אולי 1000 איש בשער 11 ויצא 2-2 אם אני לא טועה
  8. אז בקשר למשחקי הבית אני אומר הכמות היא יחסית (!) יפה וגדולה לעומת שאר הקבוצות אבל לדעתי זה לא אומר שזאת הכמות שמכבי צריכה ויכולה להביא והקהל נמדד גם במשחקי חוץ (בעיקר לדעתי) ולגלות לך סוד? אנחנו לא מרשימים בכלל שם
  9. את מי שאר הליגה מעניינת? עם כל הכבוד אתה יכול לעשות השוואת רק עם הקהלים של ביתר חיפה והפועל. ולא צריכים להתעסק במה השאר מביאים צריכים להתעסק באיך מכבי מביאים יותר
  10. יא אהבל אני לא כוס ומתי היו פחות? בחלק לא קטן של המשחקים השנה ולא נראה לי שהיא דיברה רק על השנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.