Jump to content

יוסי משער 11

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1 Follower

About יוסי משער 11

• Birthday 19/01/1986

Contact Methods

• Website URL
    http://www.mekusharim.co.il/profile.aspx

Profile Information

Recent Profile Visitors

887 profile views
  1. כמה אוהדים אתם חושבים יהיו בשער 7??? היה בכלל שווה לפתוח אותו?...תיהיה שמה אווירה של משחק עידוד?
  2. "מקווה שמי שנתקע בלי כרטיס למד את הלקח ולהבא יקנה מנוי". זה אומר בכיר בההנהלה של מכבי תל אביב הקבוצה שאנחנו אוהבים שהולכים אחרייה באש ובמים אז גורם בכיר בואאא יבן זונההה תגיד לי את זה מול הפנים ואני הזיין אותך ימנייאקקקקק אתה גבר להגיד לתקשורת בלי את השם שלך יחתיכת פחדן עלוב שכמותך בוא ותהיהיה גבר ותגיד את השם שלך יבן זונה.....!
  3. קשה כואב הלבבבבבבבבב אבל אבל תכלס מציאותתתת הפועל יקחו אותנו אז כולם ידברו יאלה לזיין את הפועל יאלה ויאלה ויאלה בסוף דקה 90 שאני שומע את הישששששש שלהםםםםםםםםם דיכאון לכל השבוע שיבוא.... הלוואי וננצח אותםםםםם אני יהיה יותר מאושרררררר עדיף שכל אוהדי מכבי תל אביב ישמחו וגם אני ואני מעדיף להתבעס שלא לקחתי את הכסף אבל אם ננצח????????
  4. אל תתלהבו יותר מדיי בסוף נקבל בראש...תפואורה...עידוד...דגלים...בלונים...שלטים... עוזר לשחקנים שלנו...לאאאאא וואלה מגיע הדרבי כבר עושה ווניר שם להפועל יודע שהם ינצחו אם כל התקווה כי מתי כבר ניצחו אותם אאאא מתי??? אם הם ינצחו ולצערי הרב צדקתי אז לפחות ניקח את הכסף מווניר לא נצא מפסיד חחחח
  5. חחח צודק אח שלי אני בא מאזור העיר רחובות....וואלה יש לי עוד האמת איזה 10 חברים שרוצים לבוא נצא אם 2 מכוניות אבל המקום הזה כמה הוא מכיל אנשים? כלומר יהיה מקום לכולם לא צפוף לא יהיה לחץ???
  6. איך אני מגיע לראות איתכם את המשחק...אני לא מכיר את תל אביב לצערי...אם אפשר איך מגיעים אני בא אם רכב אם יש מפה אני אשמח..אני רוצה להיות מחר איתכם אני אוהב אותכם לעד!!!!! ויאלההההההההההה לזייןןןןןןןןןןןן אתתתתתתתתת הפועללללללללללללללללללללללללללללל
  7. אני לא בשחקן ה-12 אבל אמרתי לה את האמת חד וחלק: עד שאין הנהלה שמטפלת באוהדים ופותרת את המצב שנוצר - לא עושים מנויים עוזי שעיה ובושינסקיייייייייי - לכו הביתההההההההההההההההההההההההה
  8. אמןןןןןןןןןןןןןןןןןן תעשו כמוני נגמר שער 11 או 8 או 13 יושבים מעכשיו בבית או בים מי צריך בלומפילדדדדדדדדדדדדדדד
  9. חחחחחחחחחח מאיפה הבאת את זה בויהההההההההה אוווווווו אבי לוזון מתתתתתתתתתתתתתת צריך לבוא לטדי ביום ראשון ולעשות רעש ולהכנסססס אנחנו ואוהדי בית"ר...ולראות להתאחדות לאן שהקבוצה שלנו הולכת גם אנחנו הולכים לעולם לא תצעדי לבד.........אני רק חושב על זה מכבי בית"ר איצטדיון טדי רייק אני אומר ישר אלוהים ישמור ויציל אותנו מה הולך פההההההה הלוווו להתעוררר אנשיםםםםםםםםם
  10. פעם היה משחק צמרת משחק עונה....אבל בלי קהל אלוהים ישמור לאן הגענו מה עושים? למי פונים? מי יעזור? זה כמו משחק מליגה ד' של ילדים בלי קהל בלי תפאורה בלי צבעים בלי רעש ובלי בלאגן ובלי שמחה שמגעים לטדי לעיר הבירה...פשוט יהיה שקט בטדי.....שאלוהים יעזור לנו אם הליגה ואם החוקים שיש להתאחדות הזאת!!!
  11. לא צריך אין עידוד השחקן צודק ההנהלה זונה לא צריך לבוא לדרבי מילא נפסיד אותו חבל על הכסף מלא אוהדי הפועל לקחו גם את שער 8 חבל הדרבי הזה לפני ואחרי יהיה אדום אדמדם אז שבו בבית חבל להתעצבן חבל על הכסף וזהו שיהיה לכם יום טוב!!! ולגביי השחקן אם אתם רוצים באמת אבל באמת שיהיה לכם טוב יש בן אדם שקוראים לו אבי נימני אם הוא אוהב אותכם ומעריך אותכם אז תקבעו איתו פגישה מצידי אם כל האוהדים לא רוצים את בושינסקי ואת שעיה בההנלה תשלחו מכתב חריף לאלכס שניידר אם בושינסקי ושעיה עונה הבאה פה אנחנו לא פה זה אומר אין מנויים ואין כרטיסים כי תחשבו אין תקציב גדול עונה הבאה אז הם צריכים אותנו (מה שנקרא צריכים כסף) אז תשבו עם נימני תעשו פגישה עם כל אוהדי מכבי ויאלה בושינסקי ושעיה הביתה ופיפי ולישון אוהב את כולכם יוסי משער 11....גאה להיות אוהד מכבי תל אביב מכבי או מוות!!!
  12. הלוואי ויביאו להם רק את שער 7...אבל כמו שאנחנו מכירים את ההנהלה שלנו הם יעדיפו לעשות כסףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף זה מה שמעניין אותם הכסףףףף ארורררר הזה זה לא הכל בחיים כסף כסף כסף כמו עמק בושינסקייייי עונה הבאה שלא יהיה איתנו אמןןן
  13. תכלס משחק כזה משחק בית השחקנים שלנו חייבים עידוד אנחנו חיביים לדחוף את הקבוצה בלי תפוארה רק עידודדדד בכל העוצמה שיהיה כי אם לא חבל שחיפה יזנברו אותנו...תכלס משחק כזה אין עידוד לא שווה לבוא למשחק....ומעניין מה יהיה אם החלוקת השערים מה יהיה בושינסקי?????? ושיהיה עד המשחק הבא שבוע טוב ומבורך....שבוע של צהוב כחול
  14. כל הכבוד על הקליפ חזק וברוך!!!! יאלה שתחזור כבר מכבי תל אביב בשביל הסמל מלחמה רק בשביל הסמל למען האוהדים המועדון בשביל מה שנקרא מכבי תל אביב
  15. הנה זה מגיע תנו לאבי לזיין את כל הליגה בשביל הסמל מ-ל-ח-מ-ה מקווה שהשחקנים ידעו מה זה דרבי ומה משמעותו ומה זה סמל למרות שלא ניראה לי אבלללל איך אומרים נקווה....
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.