Jump to content

R031

משתמשים רשומים
    5
  • Last visited

1. כן היא נחמדה ורצתה לעזור אבל יש לה תפקידים ספציפיים שהיא יכולה להציע..היא לא קצינת מיון בבקו"ם ולנושא, שובצתי באכא בקריה שעות שמאפשרות לי להגיע הביתה בשעה נורמלית אבל לתפקיד עצמו אין דרישות גבוהות, לצורך העניין אין דרישות בכלל מה שאומר על התפקיד..ניסיתי להגיע לדוברות אכא וכל מי ששאלתי אמר לי שאין הקצאות לזה עכשיו וכל אחד חרטט חודש אחר שבו יהיה אפשר לנסות..אני את שלי ניסיתי, נפלטתי כבר מ3 תפקידים ובאמת שאין לי כבר כוח לזה. ולתות שאמרה שכדאי לי לוותר על ההתש.. אני לא יכול להיות בבסיס סגור, מצבי לא מאפשר לי. נכון זה סוגר לי הרבה אופציות. אבל הוא עדיין משאיר לי הרבה (מאוד) אופציות אחרות _דובר צהל שרציתי, קשרי חוץ דוברות אכא ועוד 1001 דברים)..הצבא לא רוצה לנצל תיכולות שלי שיבושם לו אני לא אלחם על זה יותר
  2. דבר ראשון ראיתי את ההתנגחות של שניכם ספציפית במי שלא קרבי או מי שלא התחשבו במה שהוא ביקש, מהסיבה הזאת ציינתי שיש לי הקלות ת"ש ולפי מה שאני לפחות יודע תש 5 לא מביאים סתם כי אמרת אין כסף אני צריך לעבוד או משהו כזה..קיבלתי כי אני צריך לא מעוניין לפתוח את סיפור חיי מול כל העולם. ולא גם לא חיפתי להתחפשן בקריה מ8 עד 8 וחצי...אין לי בעיה של שעות אני פשוט מסיבה מסוימת צריך להיות כל יום בבי (ואם זה כזה מעניין אמא שלי אישה חולה ורק אני בבית) אני כן מחפש לתרום כן מחפש לעשות אני פשוט חשוב שאני אהיה יותר יעיל בתפקיד עם משמעות מ8 עד 5 מאשר לשבת במשרד ולשחק באייפון מ8 עד 5 לא חיפשתי קיצור שירות לא חיפשתי לשקר לקבן לא חיפשתי לצאת מוקדם..סהכ ביקשתי עצה כדי לקבל תפקיד משמעותי כדי שאני כן אוכל לתרום..לא צריך ישר להתנפל על כל מי שלא קרבי בפורום הזה יש כאלה שבאמת לא יכולים
  3. אז ככה התגייסתי לפניי חודשיים בערך..בגלל בעיות ת"ש (יש לי היום הת"ש 5) יצאתי מקרבי ביום הגיוס, לפני כן הן לא היו מוכנים לשמוע ממני התקשרתי ושלחתי פקסים כדי לקבל מיונים לתפקידים טובים אך הפרופיל מנע ממני.. הייתי במיונים לפני הגיוס של צוות אוויר ויחידות מיוחדות ונפלתי בשניהם. יש לי קבא 54 דפר 70 ועוד נתונים א יעזרו סימול עברית 9 צדכ 30 וקבמ 37, הייתי גר גם 5 שנים בארה"ב מה שנתן לי גם את האנגלית כשפת אם.. סיימתי טירונות בניצנים לפני שבועיים, חזרתי לבקום למדור קורסים, הייתי שם קצת יותר משבוע עד שקיבלתי את ההתש וראיתי קצין מיון, הקצין שלח אותי לראיון ברמתג מטכל, היום דיברתי עם הקצינה הסברתי לה את המצב שלי ושאני לא מתאימים לתפקיד פקידותי מבוזבז היא ראתה את התנתונים שלי קראה את המכתב אישי שלי ואמרה לי אני לא לוקחת אותך לכאן כי מגיע לך משהו יותר טוב.. מרוב ייאוש ביקשתי ממנה להשתבץ כנהג במפאת כדי לפחות להיות בתפקיד חרא עם חבר שלי שמשרת שם.. היא ניסתה לבדוק ואמרה שהאם היא לא מקבלת אותי אצלה היא שולחת אותי בחזרה לבקום.. אז מחר אני חוזר שוב לבקום לקצין מיון ואני בטוח שוהא ייתן לי את אותם חרא תפקידים או אפילו יותר גרועים... אין לי כבר זין לחרא הזה אשכרה בא חייל שרוצה שינצלו אותו שישתמשו בכישורים שלו אבל הצבא שם זין.. אני ממש רוצה ללכת לדובר צהל (אני בוגר מגמת תקשורת בתיכון) ביקשתי את זה מהקצין מיון בבקום הוא אמר שאי אפשר.. היום ראיתי את אחד המסופחים מהבקום שהיה שם חודשיים עם תג של דוצ הוא אמר לי שבמשך החודשיים שהיה מסופח לשם הוא היה חופר לקצין מיון (שהיה המפקד שלו בזמן הסיפוח) שהוא רוצה דוצ.. בסוף הוא סידר לו שם ראיון ועליי כמו שאמרתי שם זין... אין לי כוח לנפקדויות אני גם לא בן אדם כזה אני בסך הכל רוצה להעביר את ה3 שנים האלה ואפילו יותר מבחינתי בתפקיד משמעותי.. אובד עצות אנוכי...מה יש לעשות בנושא?
  4. נגיד ואני בא עם דרישה של נגיד 800-1000 דקות גלישה חינם ואותו מכשיר (בלקברי) מי תציע לי תהכי זול?
  5. אני רוצה לקנות פלאפון חדש..אין לי מספר שאני יכול לנייד כי היה לי קו של שיחות נכנסות הבאתי לבן דוד שחזר מחול קיצר סיפור ארוך עכשיו אני רוצה לקנות מכשיר חדש ולא יודע לאיזה חברה להצטרף..מי הכי זולה ומשתלמת את מי אפשר להוריד במחיר במרכז שירות בקיצור אין לי מושג.. דרך אגב אני מתגייס בקרוב אז אני יכול ללכת על מסלול חיילים לפי מה שהבנתי
  6. מה שממש מרגיז זה שאם אתה צריך לקנות 2 כרטיסים ב2 עסקאות שונות אתה יכול לקנות כרטיס 1 ושתנסה לקנות את השני יגידו שאין יותר כרטיסים
  7. את הקבא אני עוד לא יודע...אבל ממה שסיפרו לי הוא מורכב מריאיון אישי והפסיכוטכני...ואני לא בחור טיפש הנתונים שלי די גבוהים...לאיזה תפקידים השפת אם תעזור לי להתקבל? אחת החיילות שם אמרו לי שהיה להן איזה ידיד שהוא תושב חוזר כמוני והוא עשה משהו במשרד החוץ דרך הצבא ויצא לו להיות בסדיר הרבה בחול מטעמי הסברה וכאלה...זה נשמע לי חזק הלוואי ויצא לי לטייל בעולם בזמן השירות..
  8. היום נוכחתי לדעת שאני פרופיל 97 ובקיץ הקרוב אני אמור להתגייס... אני עוד לא יודע לאן...אני מאוד רוצה לעשות משהו שיעזור לי בחיים וכמובן גם לתרום אבל לא בגדר קרבי..יש לי הרבה חברים שהולכים אבל זה לא מלהיב אותי..נכון זה לתרום המון וסיפוק אדיר אבח אחרי הצבא אין לי מה לעשות עם זה...רציתי לעשות משהו במודיעין או בדובר צה"ל (אני לומד תקשורת בתיכון והמורות שלי יכולות לתת המלצות עליי) ויש לי גם אנגלית שפת אם... עכשיו אם ישבצו אותי לקרבי מה אני יכול לעשות עם זה? אני לא יסרב להתגייס פשוט אני מוכן לעשות הכל כדי לקבל תפקיד שיעניין אותי וקשור למה שאני לומד או משהו עם האנגלית (אמרו לי משהו עם משרד החוץ וזה..)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.