Jump to content

Noa2

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

About Noa2

• Birthday 18/08/1991

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

Recent Profile Visitors

2,639 profile views
  1. אם מישהי מעוניינת במנוי ל8- http://forum.12p.co.il/index.php?showtopic=150468
  2. בעקבות טיסה לחו"ל נמכר לחצי עונה (עד אמצע-סוף דצמבר כזה..) במקום מצויין- שורה 19, כסא 20 יימכר ב200 ש"ח שילכו לעמותת גדולים מהחיים אם מישהי מעוניינת שתשלח לי הודעה
  3. כשאסף היה ממש קטן, ושאלו אותו מה הוא רוצה להיות והוא ענה איש גדר בשער 11 ידעתי שזהו הוא בתוך זה... לצערנו הוא נפטר שבוע שעבר, בגיל 15 לאחר שעבר השתלת מוח עצם (שעברה בהצלחה אגב) מסיבוכים לא ברורים שנגרמו לו בגוף וגרמו לקריסת מערכות. הוא נקבר עם הצעיף של מכבי שהיה תלוי לו בחדר במחלקה אין לי מילים לתאר כמה שאני והמשפחה מעריכים את כל ההתנהלות הן מצד הקהל והחברים והן מצד המועדון, אז תודה רבה לכולם, באמת..
  4. היי נועה אם זה עוד רלוונטי, השם שלי דניאל. זה הטלפון: 0548055085

5. היי יש לי כרטיס מיותר לשער 8 למשחק מחר נמכר במחיר עלות כמובן
  6. אם אתה בחובה וברמת פעילות פחות מא', אתה יכול לצבור עד 3 באישור חתום של סא"ל
  7. למרות שהסיכוי נמוך, יש מצב כזה? לכל שער...
  8. תעשה הזמנה רגילה במחיר מלא מהאתר, ואז תגיע לקופה עם השוברים של חבר ועם האשראי שהזמנת איתו באינטרנט ויזכו אותך מלא.. גם על העמלה.
  9. כן יש מחירים בחבר... - מנוי ותיק , שער 7 (לא מסומן) 710 ש"ח מנוי ותיק שער 8 הורה + 2 1,960 ש"ח מנוי ותיק שער 8 הורה ובנו, 1,460 ש"ח מנוי ותיק , שער 8 (מסומן 1,060 ש"ח מנוי ותיק , שערים 10-11 (לא מסומן) 710 ש"ח מנוי ותיק , שערים 13,2 1,330 ש"ח מנוי ותיק שערים 2,13, מסומן (הורה + 2), 2,680 ש"ח מנוי ותיק שערים 2,13 מסומן, (הורה ובנו), 1,990 ש"ח מנוי חדש , שער 7 (לא מסומן) 800 ש"ח מנוי חדש , שער 8 הורה +2 2,100 ש"ח מנוי חדש , שער 8 הורה ובנו 1,550 ש"ח מנוי חדש , שער 8 (מסומן) 1,150 ש"ח מנוי חדש , שערים 2,13 (מסומן) 1,470 ש"ח מנוי חדש , שערים 2,13 מסומן (הורה + 2) 2,770 ש"ח מנוי חדש , שערים 2,13 מסומן, (הורה ובנו) 2,120 ש"ח
  10. הת"ש 2 במקום 5 זה רעיון טוב, אבל הוא כתב שהוא צריך להיות כל יום בבית לקצינה במטכ"ל קוראים ג'ניה נכון? אם כן אני מכירה אותה, אם תחזור אליה אני אוכל לנסות לדבר איתה כי דווקא ממה שאני מכירה ביחידות כמו אג"ת, קש"ח, אמ"מ,מפא"ת ושאר יחידות מטכ"ל יש תפקידים ממש טובים כי היחידות עצמן טובות ומעניינות...
  11. רוב ההזנות והבקשות בצבא עובדות לפי שנה קלנדרית, קצת לא חכם במקרים מסויימים אבל זה כדי לא להעיק על כל העוסקים בדבר, במיוחד בשלישות ובמילואים בפרט שזה ים טפסים וזה היה לה דחוף כדי שלא ישלחו לך זימון למילואים... אבל שאלה יהיו הצרות שלנו
  12. שניהם ימים כואבים,מזעזעים ונוראיים לכולם,המספרים של ההרוגים בלתי נתפסים אבל כקצינה בצבא שמלווה את המשפחות השכולות לאורך כל השנה,והיום זה השיא אין יותר גאווה מלעמוד מול קברים של חללים עם הקרובים שלהם ולהצדיע בהמנון. הסיפורים האישיים, הגילאים שכ"כ קרובים לשלי, ואפילו הפרוייקט של הלחנת השירים שכותבים חללים(מדהים אגב)הופכים את היום הזה לכ"כ קרוב קשה וכואב
  13. גל סתום. חבל שאני לא משקית
  14. כאלה שלא מבינים שחלק מהתפקיד זה להיות נחמדה וזה לא אומר שזה קולות של מתעניינת או משהו כזה
  15. אז יכול להיות שהנוהל אצלכם השתנה ואני לא מכירה.. תבדוק שוב מול רמ2 אולי איזו צעירה התבלבלה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.