Jump to content

kobi-cohen

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

About kobi-cohen

• Birthday 21/08/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

1. אהלן אנשים אני רוצה לקפוץ מחר למתקן האימונים ורציתי לדעת באיזה שעה הקבוצה מתאמנת ?
  2. אני מאמין שישאירו אותו וישאילו מזכיר לי את טורס !
  3. באמת שאף אחד פה לא ממש יכול להגיד איך הוא אחרי המחלה בשביל זה צריך לחכות שהוא יגיע ולבחון אותו סבלנות כפרות
  4. הפועל/מכבי פ"ת מחזור ראשון מכבי חיפה שני סתם הימור
  5. אני מקווה שקודם כל רוני יחזור לכושר ושהוא וקאקה יצליחו לשתף פעולה ולעשות דברים יפים ביחד כי בברזיל זה לא בדיוק עבד מילאן
  6. לא נשמע הגיוני 768 ש"ח לילד/חייל? שבקופות אתה קונה ב730 ?
  7. אני אגיע הכוונה זה במגרש כדורסל ושם כבר אני אראה את כולם?
  8. בכיר,לא בכיר או דומה לחזיר שיביאו כבר במקום לדבר
  9. אני בעד להשאיר וכמו שאמרתי כבר בנושא אחר השנה תהיה לו תחרות על ההרכב לא כמו שנה שעברה מה שיגרום לו לתת יותר מעצמו ולהתאמץ יותר כדי לשחק ולהוכיח את עצמו ובלי קשר לכל זה עם ההרכב של שנה שעברה הוא הצליח להבקיע 12 ! שכל אחד פה היה שמח אם בתחילת עונה שעברה היו אומרים לו שהוא ייתן 12 כל העונה השנה עם חוליית קישור (התקפי, :nono: לא אחורי!) מגוונת הוא יוכל להבקיע יותר לדעתי בקיצור אני אוהב אותו, שיישאר!
  10. כה אחי כי להפועל יש פחות כסף ממכבי לזה הוא התכוון ובקשר לשחקן הוא באמת נראה חתול בשק מילא שהיה ממציא תירוץ לזה שהוא רוצה לשחק בארץ בגלל שורשיו היהודיים אבל הוא פשוט נואש לקבוצה וגם דורש הרבה
  11. ארבעתן מכוניות מדהימות! הייתי ממליץ עם קצת כאב לשים את הסונטה בצד ולבחור בין מאזדה 6, מונדאו וטוסון שטוסון העדיפה עליי ומונדאו ומאזדה 6 אחריה זה תלוי בטעמכם האישי! בהצלחה לא משנה מה תיקח הרווחת...תהנה
  12. אייל גולן היה ויהיה לעד המלך של המוזיקה המזרחית! יותר טוב מזוהר ארגוב ז"ל ויותר מישי לוי מלך! לבנאדם הזה יש כלכך הרבה שירים יפים! שזה לא יאומן!
  13. מילא זה היה קורה שנה שעברה עוד הייתי מאמין בו שהוא יחזור לעצמו לא שווה להביא אותו ולזרוק אותו אחרי שנה קצת מפתה בגלל שהוא ישראלי אבל נעשה טעות אם נביא אותו ולמה בכלל הוא רוצה שדרוג בשכר ? הוא רק ירד ברמה השנה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.