Jump to content

עדן_אלדן

משתמשים רשומים
    226
  • Last visited

2 Followers

About עדן_אלדן

• Birthday 12/04/1994

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

1,888 profile views
  1. דווקא האופציה מופיעה לי בלאן גרסת מחשב לא פלאפון אבל מופיע..
  2. נושא שמתסכל אותי מאז שעברנו לבלומפילד החדש ובמשחק נגד הקופים בעיני זה היה מוגזם. חוסר תיאום משוגע. ישבתי ב11 בצד (בדר"כ יושב בגוש) ועם כמה שניסיתי להיות בקצב זה היה בלתי אפשרי כי לא שמעו את התופים. הדרך היחידה הייתה לקרוא את השפתיים של האיש גדר ובואו נגיד שמי שזה לא חשוב לו פשוט לא יהיה בקצב. כמו שרשמו לפניי הפתרון זה עוד תופים גם בצד השני של הבמה (ושישמרו על קצב ביניהם ראבאק היו משחקים שהיה חוסר תיאום משוגע בתופים) ומערכת הגברה שאני קצת פסימי לגביה לצערי.
  3. הלשונית הזאת של הכרטיסים לא מופיע אצלי פתאום (הופיע במשחק נגד מכבי פ"ת) יכול להיות שזה נמצא גם במקום אחר?
  4. נבלות. אני לא מספיק להציף אותם מנותקים מסריחים
  5. צודקים והכל והאנשים שב11 שלא מעודדים זה הכי מטריף שיש , אבל יש בעיה עמוקה יותר לדעתי. חוסר קצב מטורף בכמעט כל השירים. ישבתי טיפה מימין לגוש למעלה ורוב הזמן הוצאתי את הגרון כדי שאנשים ישירו באותו קצב. אי אפשר לסחוף ככה יציע לצערי. מעבר לזה שהתיפוף עצמו בחלק מהזמן לא היה להיט בלשון המעטה. לדעתי רק מיקרופון לאיש גדר (כמו שיש לקופים) ותופים באמצע היציע יביאו שינוי
  6. המשחק נגד קש ביום שלישי זה מועד סופי או עתיד להשתנות?
  7. טוב שיש את הפורום.. ניסינו לקנות 3 כרטיסים 20 דקות לאחר שנפתחה המכירה למנויים ולא הצלחנו, הנחנו שנגמרו הכרטיסים ל11 קנינו עכשיו שלושה. אולי שווה לדבר עם מכבי שיפרסמו פוסט שנשארו כרטיסים והייתה תקלה, מניח שיש עוד רבים כמוני
  8. בלטקסה בלם וייני קשר אחורי זאת גם אופציה אפשרית בעקרון..
  9. פתאום לא מגנים התקהלות של 1000 אוהדים?? פתאום זה יפה ומרגש ולראות?? טפיי פשכה יא נבלה
  10. איך גררו לא בסגל אפילו ו2 מגנים ימניים כן? אם הוא לא נפצע זה הזוי ברמות ואם הוא נפצע , זה הזוי ברמות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.