Jump to content

בוזגלו

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,980 profile views
  1. נותן כרטיס לעליון בתמורה לתחתון, מישהו רוצה?
  2. קרה בדיוק מה שאומרים. השחקנים באו והארגון קילל, זה הגיע שהאיש גדר ירד וקילל את שרן אחרי זה שרן דיבר איתם וערן הגיע ולא יודע מה היה הלאה. הטענה שהם הלכו קודם לשער 4 ולא באו אלינו בנוסף מדברים שלא שרים לזהבי בגלל הפוסט תמיכה לטאלב
  3. טוענים כי הם הלכו קודם לשער 4 וגם בגלל הפוסט
  4. יש לנו את הארגון הכי מסריח בליגה בפער
  5. הוא יהיה הגדול מכולם בפער, אין לי ספק
  6. אני לא אפרסם את עצמי, ואני גם לא כתבתי את זה עד עכשיו. עבדתי בערוץ הספורט כחצי שנה, הייתי קרוב מאוד בוא נגיד את זה ככה לפשכצקי, בתור בן אדם הוא משוגע אבל הוא שונא מכבי הכי גדול שראיתי, ברגע שגילה שאני אוהד מכבי הוא פחות חיבב אותי כי אני מכביסט. זה שהוא מסקר אותנו ובצד השני יגאל גולדשטיין שאוהד מכבי חיפה שהוא כתב די ביזיוני זה כל ההבדל פשכה עובד לפי שנאה והוא שונא אותנו כמו שלא ראיתי הרבה אנשים שונאים אותנו ואני אומר את זה בתור אחד שהיה קרוב אליו ועבד שם. אגב לגבי הערוץ עצמו זה הרבה יותר גרוע אבל זה נושא אחר
  7. מתוך פוסט בפייסבוק של המכבי זועם. אמת כל מילה פה, אין אחד שיגיד משהו על ערן אבל משהו פה לא הולך איתו, הרצון, הנחישות, חייב להתאפס אין לנו טענות בנוגע לנחישות שלך - אנחנו יודעים שאתה רוצה את זה יותר מכולם. זה בדם שלך. אין לנו טענות בנוגע ליכולת שלך – אתה עושה את הכל נכון. עוד תשלוף את האקדח פעמים רבות העונה. זה ייכנס. אין לנו טענות בנוגע למקצוענות שלך – כשעמדת אתמול ליד הכדור, קר כמו קרח, לא היה למכבי ספק שהכדור הזה ישכב ברשת. יש לנו טענות בנוגע לגישה שלך. ערן, אתה חייב לעשות סוויץ' בראש, ועכשיו. תסכול מקצועי הוא טבעי ומובן אבל הוא לא יכול להצדיק את האנרגיה השלילית שאופפת אותך. תפסיק עם תנועות הידיים, תפסיק לשדר חוסר שביעות רצון, ולעולם אל תעז יותר לסובב את הגב באמצע ההתקפה אחרי שהכדור לא הגיע. אתמול לרגע אחד איבדת את השליטה, הרמת ידיים, נטשת את הספינה. כרסמת בפעולה הזאת בבסיס הארגון שנקרא מכבי תל אביב. אסור שהרגע הזה יחזור. ערן, לפני פחות משנה הגעת בחולצה אדומה לאצטדיון בלומפילד והדחת את מכבי מאירופה. בסיום אותו משחק 20,000 צהובים נשארו לקרוא בשמך. הם שרו לך לפני ששרו לשחקנים שלהם. זה היה מפגן תמיכה כמעט חסר תקדים – לפניך היה רק אחד שזכה לכזה כבוד. אתה יודע בדיוק מי. הקהל לא שר לך אז כי הוא היה צריך חלוץ; חלוצים יש הרבה, וגם אז היו על המגרש שניים. הקהל שר לך כי הוא שיווע למנהיג. היום, כשאתה שוב כאן, זה התקן הראשון שעליו אתה יושב. תסתכל על חברים שלך בשידור החוזר - הם כל הזמן נושאים אליך עיניים. הקבוצה הזאת צריכה אותך מחייך, מעודד, דוחף, אופטימי. אתמול ראינו מה הם יודעים לעשות כשהם באים בגישה הנכונה. תמשיך לכוון אותם לשם, וכל מי שיעמוד בדרכנו יידרס.
  8. פיקנטריה: השירה בסוף הגיע הזמן שתבינו מה זה מכבי.. היה השיא שהשחקנים הגיעו עד לקהל
  9. אני שומע על אנשים שקונים כרטיסים אני לא מפסיד משחק ובגלל כל זה לא קניתי כרטיס יכטל להיות שאני זה שעושה טעות ולא קונה כרטיס או שמה עובר על אנשים שהם עןשים את זה נגד המועדון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.