Jump to content

Yellowblood

משתמשים רשומים
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Yellowblood

 • Rank
  לא גאה בזה, אבל מה אפשר לעשות.
 • Birthday 11/08/1990

Recent Profile Visitors

6,075 profile views
 1. נסכים שלא להסכים. אני רק מקווה שלהקות לא ילכו אחריהם הפעם. הייתי ב2 הופעות שלהם אי שם ב2008+-. הם אחלה. אבל למה ללכת להופעה כזו שעוד שניה הדבר האמיתי מגיע לארץ? דרך אגב, מישהו פה בא לדארק פיונרל?
 2. Sempiternal זה מאסטרפיס בכל אמות מידה ולכן כש That's the Spirit יצא אחריו ידעתי שיהיה פחות טוב אבל הוא עדיין היה מעולה. האלבום האחרון, זבל טהור. השירים הטובים היחידים בו זה MANTRA (שהוא קל בטופ 15-20 שלהם בכל הזמנים בעיניי), Wonderful life (כי אני חולה על דני פילת') וMedicine (שהוא קאצ'י ונדבק בטירוף, אפילו שהוא שונה מאוד מכל מה שעשו עד עכשיו). כל השאר, באמת, לא מסוגל לשמוע. מבחינתי זה אלבום שהוא לא קאנון לשאר האלבומים שלהם. אני גם עכשיו, ב2020, עף על Count Your Blessings, Suicide Season ו There's a Hell... זו להקה שהגדירה את הז'אנר ואת עולמות הרוק והמטאל במשך עשור וחצי והייתה בדיוק זו שמקדימה את זמנה ופותחת את הדלת לסגנונות הבאים, ואם זה מה שהם בוחרים לעשות, אוי ואבוי לנו.
 3. זה שיר חביב אבל מה שהם עשו באלבום האחרון פשוט מחליא אותי. עד האלבום האחרון היו אחת הלהקות הכי אהובות עליי (ואני שומע אותם עוד מהאלבום הראשון שלהם), עכשיו אני כבר לא יודע איך לאכול אותם. מזל שהייתי בהופעה שלהם עוד בתקופות הטובות.
 4. אני הייתי שם בספטמבר 2017 והיה אחלה לא יודע למה מדברים על זה בכל מיני מקומות שזו תקופה לא טובה. כן, היה גשם בקנקון ואיסלה מוחרס באחד מהימים שהייתי שם אבל חם שם בכל מקרה אז זה לא משנה ובכל שאר הימים היה חם ושמשי בדיוק כמו בארץ. בהתחשב שזה טיול שמאוד מתבסס על זה שאתה לפחות פעם ביום נמצא במים (בין אם זה ים או סנוטה) אז לא מוצא את זה כבעייתי. גם @gilgil28 היה שם באותה תקופה ויכול להעיד גם.
 5. @nirc2לפני שבוע רשמתי לך הודעה מפורטת למה מקסיקו זה מושלם ואז הפורום ירד לשיפוצים וההודעה שלי נמחקה. אין לי כח לשחזר את זה. אבל בקצרה, שבוע וחצי זה בן זונה לשם. קנקון, איסלה מוחרס (אוברייטד בעיניי), פלאיה דל כרמן (גם אוברייטד אבל אחלה של נקודת יציאה ומקום לנוח בו), טולום (המקום המושלם בעולם בעיניי), צ'יצ'ן איצה, קוסומל (לא הייתי) ובקלאר (לא הייתי) בהחלט יספיקו לשבוע וחצי של בעיקר טיולי יום וחזרה לפלאיה או קצת להישאר (בקלאר רחוקה משמעותית, קנקון ואיסלה זה ביחד). אופציה להוסיף זה הולבוש שנמצאת דרומית יותר ואפשר להיות שם גם שבוע (לא הייתי אבל סיפרו לי).
 6. בכיף. מה השיר שהכי אהבת? אגב הם היו בארץ ב2010 והייתי שורה ראשונה (לא שזה היה קשה, להקה רגועה למדי).
 7. לא מכיר את השיר/אלבום הזה, אבל אני מוצא לא מעט דמיון בין אופת' ל Katatonia. תשמע את האלבומים the great cold distance ו night is the new day, הם מצוינים. אגב, זו להקה שאני אישית לא מסוגל לשמוע בשום עונה חוץ מבחורף. השירים שלהם סופר חורפיים אם יש כזה דבר.
 8. Yellowblood

  NFL 2019

  פעם ביובל. ברכות לצ'יפס!!!
 9. בדיליי, סיימתי עכשיו don't fuck with cats. ממליץ.
 10. אתם באמת משווים ליגת אורוגוואית לליגה אירופית או לטינית בכירה? איזוטרית לחלוטין. הרמה שם כמו בארץ ואפילו פחות.
 11. Blow Your Trumpets Gabriel (הכי טוב בעיניי) Bartzabel (הכי ידידותי למשתמש) Conquer All Demigod Ov Fire and the Void God=Dog (לא סובל את השם אבל מה נעשה, שיר טוב). Ben Sahar (כן, זה השם). At the Left Hand of God (הכי כבד, והשיר שבגללו שנאתי את בהמות' כל השנים) את חלקם כבר פרסמתי בנושא הזה.
 12. מעריב לנוער שלום, אחרי שמ2006 אני מתנגד להם נחרצות, התחלתי ממש לאהוב את בהמות'. האם אני בהיריון?
 13. הייתי ביפן בספטמבר לפני שנה וחצי והיה מושלם, אם תעשה את זה לקראת סוף אוגוסט אז ממליץ (כדי שהמזג אוויר לא יהיה חם כמו בתחילת אוגוסט). יפן צריך לפחות שבועיים במינימום. אם יש לך פחות זמן, אז קנדה יכול להיות גם מתאים. אופציה פחות אורתודוקסית: הונג קונג. שבוע שם זה סבבה.
 14. לחיות עם אבא כמו שלו דופק לך את החיים בוודאות. אבל דווקא המוות שלו גרם לכל השדים שלו להשתחרר. עד אז הפחד שלו מאבא (גם פיזית וגם מלאכזב אותו) היה מה שהשאיר אותו שפוי כלפי העולם. אני בספק אם חצי מהדברים האלה היו קורים אם אבא שלו היה חי. הוא כן היה צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי כל חייו על הנזק שאבא שלו עשה לו, אבל לפחות זה לא היה קורה לו באמצע התקופה הכי משמעותית להתפתחות הנפש שלו. אגב, הייתי בגיינסוויל, זה המקום הכי פרוע שאני מכיר. מסיבות קולג' טירוף, השחקנים שם כמו חצי אלים (בכל הענפים). אתה יכול למצוא שם את כל סוגי הסמים ואלכוהול בזמינות. למי שאין משמעת עצמית קשה מאוד לא להיגרר.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.