Jump to content

גינת אוסישקין

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

1. דרך אגב,אם הייתי במיון וקיבלתי 6 גימלים,חזרתי לצבא ובמרפאה לא אישרו לי את האסמכתא תקציבית לשלם למיון. כמה כסף אני אמור לשלם למיון.?
  2. אני יודע שספציפית במש"א ארז המוכ"מים בכוננות תמידית וביקרתי שם אתמול ואמרו לנו שאנחנו לוחמים,עושים מדי פעם סיורים עם גולני על הגבול וכו' וככה גם בשאר הבסיסים...
  3. דרך‏ ‏אגב‏ ‏אני‏ ‏נחשב‏ ‏לוחם‏ ‏לכל‏ ‏דבר‏ ‏תעודת‏ ‏לוחם‏ ‏והכל‏ ‏שתדעו הקורס‏ ‏שלושה‏ ‏חודשים‏ ‏ואחר‏ ‏כך‏ ‏יציאות‏ ‏טובות תודה
  4. חברה‏ ‏בקשה‏ ‏אני‏ ‏צריך‏ ‏עזרה‏ ‏דחוףדחוף
  5. שלום אני‏ ‏נמצא‏ ‏עכשיו‏ ‏בטירונות‏ ‏חיל‏ ‏הים‏ ‏בבת‏ ‏גלים‏ ‏בחיפה אני‏ ‏מסיים‏ ‏עוד‏ ‏כמה‏ ‏ימים‏ ‏את‏ ‏הטירונו‏ ‏ורוב‏ ‏החיילים‏ ‏הולכים‏ ‏לסטילים‏ ‏דבורים אני‏ ‏לא‏ ‏מעוניין‏ ‏ללכת‏ ‏לסטילים‏ ‏דבורים‏ ‏והציעו‏ ‏לי‏ ‏תפקיד‏ ‏בשם‏ ‏מוכם‏ ‏חוף מישהו‏ ‏מכיר‏ ‏את‏ ‏התפקיד‏ ‏קצת‏ ‏ויכול‏ ‏לספר‏ ‏לי‏ ‏עליו‏ ‏מבחינת‏ ‏יציאות‏ ‏ובכלל‏ ‏האם‏ ‏כדאי‏ ‏ללכת‏ ‏על‏ ‏זה אני‏ ‏מחפש‏ ‏תפקיד‏ ‏חוף‏ ‏ולא‏ ‏רוצה‏ ‏סטילים‏ ‏דבורים‏ ‏וזה‏ ‏התפקיד‏ ‏היחידי‏ ‏שהציעו‏ ‏לי תודהתודה
  6. ממליץ ביותר על טושיבה..אתה מקבל את התמורה הגדולה ביותר להשקעה,איכותית ביותר. גם HAIER מומלץ מאוד ויש להם דגמים חדשים מצוינים
  7. הבנתי שאחרי שמסיימים את הקורס ומשובצים לספינות יוצאים כמה אנשים להדרכה..זה מומלץ? יש לי קשרים בחיל הים והבנתי שאפשר להגיע לזה..זה כדאי?מבחינת יציאות וזה.. ולגבי שנה ו-4,זה כולל את הטירונות הקצרה והקורס הארוך?או שנה ו-4 מאז שמשובצים לספינות?
  8. לצערי אני הולך להתגייס לסטילים.. הבנתי שיש טירונות 02 שזה שטויות ואז קורס. מה היציאות בקורס?ובכלל איך הולכות להיות היציאות?הבנתי שאחרי שנה ו4 התנאים משתפרים מאוד. לגבי הקורסים,יש קורסים מומלצים שכדאי לבקש אותם? תודה
  9. אהלן אני מתגייס עוד שבועיים לחיל הים. כנראה סטילים או דבורים יש כאן מישהו שמשרת או שירת בתפקידים האלה או בכלל בחיל הים שיוכל לענות לי על כמה שאלות חשובות מאוד בפרטי? תודה רבה!!
  10. הגול של איליץ' בסוף המחצית הראשונה שהוא שיחק בנתניה מולנו היה אחד היפים.
  11. יש לי דגם אחר של ACER אבל אני מכיר את הדגם שציינת והוא מצוין.. ממליץ מאוד על ACER או אם בא לך יש גם את DELL חברה מעולה
  12. אני לא רוצה ממש להיות קרבי.. אשמח אם מישהו יוכל לתת לי פרטים על המבחנים שאני הולך לעבור בשבוע הבא..
  13. יהי זכרו ברוך אייל גולן הקדיש לו שיר בהופעה שלו אתמול בקיסריה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.