Jump to content

ben_rot

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. יש למישהו קישור לשידור באינטרנט?
  2. מתי בפעם האחרונה מכבי הודיעו על החתמה יום לפני משחק באירופה?.....
  3. אני מציע קצת לנוח עם עניין דמארי. הסיכוי לראות אותו במכבי ביחד עם ערן זהבי נמוך מהסיכוי לראות את מכבי ללא ערן וללא דמארי.
  4. מכבי יתחזקו, זאת לא השאלה בכלל. בשביל להביא שחקני חיזוק שבאמת יחזקו אותך צריך לחכות לפחות לאמצע החודש, השוק באירופה עוד בחיתולים ואף שחקן ברמה לא יסגור במכבי בלי לבדוק אופציות אחרות. שלא נדבר על זהבי וטיבי שהם בעיה בפני עצמה.
  5. מה אתם חושבים מסמל השקט היחסי בימים האחרונים בנושא ערן?
  6. תמסור תמסור, אני כבר מחכה 3 שנים למסור לו את זה עד שהוא הסכים לחזור.
  7. אני לא מתווכח איתכם, אני חושב שאתם טועים וזכותכם לחשוב שאני טועה. במבחן התוצאה הכללי, מכבי לא מספיק "מושכת" עבור ליגיונרים
  8. תמשיך לחיות בסרט. אבל הכל בסדר, אני לא מתווכח איתך.
  9. אמרתי שהם "מתים להגיע" ?! אני לא יודע כמה אתה בעניין אבל אף שחקן שהוא לא שחקן ליגה ישראלית לא "מת" להגיע למכבי, אפילו שחקנים ישראלים שמשחקים בקפריסין\יווון\בלגיה מבחינתם מכבי היא אופציה אחרונה. אבל וזה אבל גדול, אני עדיין חושב שהם רוצים שמכבי תהיה שם במידה ולא תהיה להם הצעה אחרת. אז כן, זה יכול קצת להלחיץ אותם, במיוחד שחמד אמר שהוא רוצה למצות את האופציות באירופה עד תחילת יולי.
  10. זה שג'ורדי מעוניין זה דיי ברור, החלוץ הישראלי הטוב ביותר בליגה, זאת לא הפתעה גדולה בטח במצב הנוכחי שקשה עד בלתי אפשרי להחזיר ליגיונרים כמו עדן בן בסט ותומר חמד. לפי ההגיון שלי, הסיכוי שבאמת דמארי יגיע הוא שואף ל- 0. לפי דעתי השמועות נועדו להלחיץ קצת בן בסט וחמד
  11. הרגשה אישית שלי, שמכבי וג'ורדי במיוחד מאוד מאוד מעוניינים להרגיע את הציפייה לרכש משמעותי.
  12. אני חושב דווקא שזה חיזוק, אומנם לא משמעותי כמו שציפיתי שיתחזקו בעמדה הזאת אבל עדיין מגן ימיני טבעי במשכורת לא גבוהה (סביב השכר של דגני, אבוטבול, גרזיציץ..) שיכול לתת פייט להרכב
  13. רוצה להאמין שזה נכון, חוץ מזה שזה דוגמת השחקן שחסר לנו מאוד במרכז המגרש, זה שינוי לטובה במדיניות בחירת הזרים של ג'ורדי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.