Jump to content

David16

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by David16

1. בדיוק היום חבר טוב סיפר לי שעוזי שעיה אמר לו שרן בן שמעון בתקופה מאוד מאוד קשה. מסתבר שאצל אימו התגלתה מחלת הסרטן שהתפשטה לכל חלק בגוף ולצערנו לא נשאר לה עוד הרבה זמן. יש לציין שרן מאוד קרוב לאימו והוא טוען שהיא היחידה שגילדה אותו כל השנים.
  2. אם אני הייתי מקבל כסף כמו שבוזגלו מקבל הייתי אוכל את הדשא ויורק דם.
  3. אובארוב חייב לפתוח כשאיתו בחוליית ההגנה אמיר שלח, גדי ברומר ומייקל אמנאלו. תגידו, שייע גלזר כשיר לשבת?
  4. יש כ-15 פצועים ביניהם כמה במצב קשה, המחבל נורה על ידי עוברי אורח. יימח שמם!
  5. רואים לאט חבל על הזמן אבל גם זה משהו.
  6. אני ועוד 3 חברים ממודיעין חייבים הסעה ממודיעין על מנת להגיע למשחקים. בשבוע שעבר היינו בטדי כי הייתה הסעה אבל השבת לא היה לנו איך להגיע.
  7. אם הוא כבר כמו גרנט לפחות שיהיה לו תחת כמו שלו.
  8. עובדה שבדברים שאתה אומר חשוב לך האירגון מעל הקבוצה ומשנה לך איזה אירגון מוביל ואיזה לא. אנחנו אוהדי מכבי ולכולנו מטרה משותפת והיא לדחוף את הקבוצה בכל הכוח. שבוע טוב.
  9. אני מאוד מכבד ומעריך את השחקן וחושב שיש שם אנשים מאוד מאוד איכותיים. הכוח של הקהל של מכבי הוא הביחד- כמו שהיינו ביחד בטדי כך אנחנו צריכים להיות גם בבלומפילד או בכל מגרש אחר בארץ. שיתוף הפעולה הוא זה שיעיר את השחקנים ויגרום להם ( אולי) לירוק דם על המגרש. כמו כן רציתי להוסיף ולאמר שיש רגעים במשחק כמו היום שצריך לדחוף את השחקנים לגול גם אם זה אומר לשיר את "הנה זה מגיע" 5 פעמים. לתשומת לבכם, שבוע טוב!
  10. למה דור מלול לא תופקד בעמדת המגן הימני ולמה ישראלביץ' לא היה באמצע? ראבק, בן שמעון עיוור? איך הוא לא רואה שכל פעם ששטרית עולה להתקפה הוא תוקע אותה או הורס אותה. בקיצור ולעניין- מגן שמאלי דחוף ומעבר לשיטה של 4-4-2!!!
  11. העליתי גם ל- Crazy One עוד כמה סירטונים. אין לי סירטונים של "הנה זה מגיע" כי נגמרה לי הבטרייה
  12. אכן זה אני העליתי, מחר אני יוסיף עוד.
  13. זה סירטון שאני העליתי, יש לי עוד כמה אבל תעלו סירטונים מהצהוב עכשיו כי אני לא צילמתי- נגמרה לי הבטרייה
  14. יש לי כמה סירטונים שגם אני צילמתי, אם אחד המנהלים מעוניין בהם שיפנה אליי. לילה טוב!
  15. חוליית ההגנה שלנו מדאיגה אותי מאוד, אני מעדיף את יחיאל על מישאלוב. למה רן בן שמעון לא שם את דור מלול בעמדת המגן הימני? גם שחקן טכני וזריז והכי חשוב- יודע לתמוך בהתקפה!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.