Jump to content

David16

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by David16

1. כן, אני יודע שעבודה נשמעת כמו תירוץ, אבל שאתה מתחיל עבודה חדשה בשבוע האחרון הפוקוס שלך הוא בעיקר עליה. לצערי חשבתי שהמכירה היא עד שלישי בערב ושנכנסתי לקנות ראיתי שהמכירה נגמרה. קורה ויכול לקרות לכל אחד מכם. ולחכמולוג שרשם שחיכיתי לראות כמה באים כדי להחליט אם לקנות או לא - על סמך מה אתה אומר את זה? אתה מכיר אותי בכלל ויודע כמה שנים אני ביציע שאתה מרשה לעצמך לפתוח את הפה? אם אתה לא יודע עם מי אתה מדבר אני מציע לך לכבד ולא לצאת בהצהרות חסרות בסיס.
  2. רגע אחרון? המשחק עוד יותר משבוע וקורה שאנשים לא מספיקים לממש את הכרטיס בגלל עבודה, משפחה וכ'ו. אין בעיה עם זה שאם לא מימשתי את הכרטיס שלי תינתן אופציה לקהל הרחב לרכוש אותו, אבל במידה ועדיין לא רכשו אותו למה אני צריך לשלם מחיר כפול? לא מספיק העונש של לנסוע לנתניה ולשלם גם מחיר כפול על הדלק כל שבועיים?
  3. מה זה הביזיון הזה שמנוי שלא רכש כרטיס עד יום שלישי צריך לשלם מחיר מלא על כרטיס? אין בעיה שאם לא מימשתי את הכרטיס שלי מישהו אחר יקנה אותו, אבל למה שאצטרך לשלם מחיר כפול אם הכרטיס פנוי? ביזיון.
  4. * לובשים שחור ביציע, מה שאף פעם לא אפיין את הקהל של מכבי חוץ מ-30 אנשים שחיו בסרט שהם באיזה סצינה באיטליה * אין דגלים ותפאורות - אחרי שבעשור האחרון היינו ביחד עם הפועל הקהל עם התצוגות הכי מרשימות בפער. * באנר אחד מסכן ביציע כשפעם לא יכולת להכניס סיכה ב-11 בגלל שהכל היה מלא בשלטים ובאנרים * בשיר הכי עוצמתי שלנו חייבים להוכיח שהם גזענים ולהכניס שורה על ראדי, שחקן שגדל במועדון ועד עכשיו למרות שמקללים אותו, מכבד אותו ואת הקהל. * מקללים ורבים עם אחים ליציע * נכנסים ממש לפני השריקה ליציע ואז מתחילים לריב עם כל העולם * גמר גביע, שחקנים עולים למגרש והשיר שהם שומעים קשור בכלל לזה שהפועל הולכת לשחק ביום שישי בשעה 15:00 * בשלוש שנים האחרונות מחרימים את המשחקים הכי חשובים שיש - באזל, פורטו וגמר גביע * שום שירים חדשים, שום צבע ביציע, שום דם חדש. העיקר לשים מסיכות על הפנים עם חולצה שחורה ולשחק אותה ארגון פשע. בתור מישהו שנמצא כבר מעל ל-10 שנים ב-11, הגיע למשחקי חוץ בסכנין, נסע קבוע לכדוריד ולכדורעף וראה וחווה את כל הריבים בין הארגונים - מעדיף לחזור למצב הזה מאשר לזבל שיש היום. רצינו איחוד וטירוף ביציע וקיבלנו את האולטראס רק עם שם אחר. מהקהל הכי טוב בארץ ביחד עם הפועל, נהיינו הקהל הכי גרוע מבין 4 הגדולות. לצערי, מי שאשם במצב לא פחות זה הקהל הרחב שמשתף פעולה עם החיים בסרט האלה, שחלקם הגדול שנתיים שלוש ביציע והדבר היחיד שמעניין אותם זה לשים חולצה שחורה, כובע נייק ומשקפי שמש ולשחק אותה עברייני צעצוע. תפסיקו לתרום, תפסיקו לשבת לידם ותפסיקו לשתף איתם פעולה. הכוח נמצא אצלנו ולא אצל החבורת פתאטים האלה.
  5. לא סומך על פיליפנקה, איטי מדי לדעתי, בטח כשבן שהר הולך לפתוח בהרכב. ריקן מגן שמאלי וייני כבלם נראה לי פחות אלתור מאשר לפתוח עם ייני כמגן שמאלי, מה עוד שזה נותן לנו עוד אופציות התקפיות מצד שמאל.
  6. לא יודע על סמך מה אנשים פה שמים את רמון ומרסלו בהרכב. זה לא הזמן לניסויים. מבחינת ההגנה - לא סומך על פיליפנקה. מעדיף לראות את ייני פותח כבלם ליד בן חיים ואת ריקן מגן שמאלי.
  7. יוצא ממודיעין, בהשתתפות. 0526887443
  8. אנחנו מוכרים רק מזוודות וצ'ימידנים.
  9. מישהו יודע להגיד מה המספר יציע של הצפוני העליון?
  10. איזה עבירה טיפשית של השחקן של אשדוד וכמה תחת יש לב"ש.
  11. הקהל של ב"ש קהל חוץ כ"כ חלש. קהל של מנואלות. דן ביטון נראה לא רע היום דרך אגב, משחק בשקט ומרווח יפה את המשחק.
  12. מחפש טרמפ מבאר שבע, בהשתתפות כמובן. 0526887443
  13. מדהים לראות איך אותה הנהלה שפעם הייתה מודל לחיקוי היום היא בדיוק ההיפך מזה. לצערי סדרת הטעויות התחילה מזמן - החל ממערך הסקאוטינג ההזוי שהנחית פה במהלך השנים שחקנים שאין להם מקום באליצור נתניה ועד החלטות הזויות של פיטורי מאמנים בטיימינג לא נכון - גודס לפני דרושפאקה ואדלשטיין לפני שני משחקי יורוליג סופר חשובים. ההחתמה של ארז מלכתחילה לא הייתה נכונה. נכון, הוא מאמן טוב בקנה מידה ישראלי אבל לא כל מאמן טוב יכול להצליח במכבי. אין לו את הניסיון במאבקי אליפות ובטח ובטח שאין לו את הניסיון להוביל קבוצת יורוליג, בטח בעונה משוגעת של 90 משחקים כשהתקציב שהושקע הוא הכי גדול בתולדות המועדון. אתה לא יכול להשקיע סכומים גדולים בתקציב שחקנים ולהתפשר בעמדת המאמן. לצערי המצב הזה היה ידוע מראש ועדיין זה לא הטיימינג הנכון לפיטורים. מה שיותר מקומם זה שלפי שמעון מזרחי, אין כוונה להביא מאמן במקום. אם אדלשטיין לא מתאים למכבי אז בטח ובטח שרמי הדר לא יצליח להציל את הספינה.
  14. שבן חיים הכניס את השני חשבתי לעצמי שזו לא נבחרת של אלישע לוי, זו נבחרת של אלי גוטמן. איזה שתי עקיצות יעילות.
  15. אהלן חברים, במשך למעלה מ-25 שנה יש לנו עסק משפחתי שמתמחה בייבוא מזוודות ותיקים. במהלך השנים עבדנו עם הרשתות והחנויות המובילות בישראל וביניהן - "המשביר לצרכן", "ריקושט", "תיק התיקים", "תיק ותיק", "אלטר מזוודות ותיקים", "מרכז התיקים והמזוודות" ועוד עשרות חנויות בפריסה ארצית בכל הקניונים המובילים. אבא שלי שהעסק בבעלותו יוצא לפנסיה ולכן אנחנו מוכרים את הכמות הקטנה של הסחורה שנשארה לנו במחירי חיסול - סט מזוודות איכותי שהיה נמכר ב-1100 ש"ח בחנויות נמכר היום ב-550 ש"ח עם אחריות לשנה. אז אם אתם מחפשים מזוודות או מכירים חברים שמחפשים ולא רוצים לשלם מחיר כפול בחנויות - שווה לנצל את ההזדמנות הזו. מוזמנים להכנס לדף הפייסבוק שלנו כדי להתרשם : https://www.facebook.com/mawasuitcase/?fref=ts
  16. מועדון בדיחה. גוטמן חיפש איך לברוח אחרי פתיחת העונה הגרועה שלו ומצא סנג'ר שיחטוף את כל האש במקומו. הכי מצחיק שכבירי אומר שהם חיפשו מאמן מתחילת העונה ולא רצו שגוטמן יאמן. נראה להם שאנשים עד כדי כך מטומטמים?
  17. http://makortov.blogspot.co.il/p/position-relative-position-absolute.html
  18. לצערי זה כבר כמה משחקים ששוטא לא מגיב למה שקורה על הדשא והקבוצה נעלמת. זה התחיל במשחק נגד אשדוד שבמשך כל המחצית השנייה טיילנו על המגרש, המשיך בחילופים המאוחרים נגד בית"ר והפינאלה הגיעה היום. חייב להגיב יותר מהר, להרגיש את הקבוצה והשחקנים ולשלוט במה שקורה על הדשא. לא יכול להיות שבשלושה משחקים הקבוצה נעלמת ואין מאמן שייתן על זה את הדעת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.