Jump to content

David16

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by David16

1. מישהו עם כרטיס נוער שהוא רוצה למכור?
  2. להגיד לבוא ולהקים ארגון משלך זה משפט מנותק מהמציאות. מי שנמצא קצת ביציע יודע שזה לא אפשרי וברגע שיקום ארגון מתחרה הוא יקבל יריקות, מכות וקריעת תופים כמו שהיה פה בעבר. ולא, להצטרף אליהם לעידוד זו לא אופציה כי אין סיכוי שאני אתן להם לגיטימציה. יש מספיק גושים קטנים ביציע שמעודדים באופן עצמאי ולא צריכים שום ארגון כדי לתמוך במכבי. ואגב, אם יש צורך לא לעודד כמה חודשים כדי להבריא את היציע לתקופה ארוכה אז זה מה שצריך לעשות.
  3. השנתיים הראשונות היו מעולות, שער 11 היה עוצמתי והתפאורות שבאמת היו ברמה גבוהה מאוד לא מימנו את עצמן אלא קרו בזכות תרומה של הקהל הרחב שתמך בארגון. מאז, מרגע שהתחילה ההקצנה, הארגון רק הלך אחורה ואיבד את הלגיטימציה שלו ביציע. ואגב, אני כן חושב שיש סיבה להשתמש בדיעה שלי כלפי הארגון ולא לזרום עם העידוד - דווקא כי אני רוצה בטובת מכבי לטווח הארוך. אני ועוד הרבה כמוני מבינים שעם האולטראס רק הפעם בגירסה אחרת זה לא יכול לקרות.
  4. הקהל סבל מספיק בשנים האחרונות מהפילוג שהיה ביציעים. למרות שרוב הקהל היה בצד של השחקן ורצה שהארגון ימשיך להתקיים, כולם קיבלו בהבנה את הצעד של סגירת הארגון מתוך מטרה להפסיק את הפילוג ולאחד את שני המחנות לארגון גג אחד - הפנאטיקס. הארגון קיבל מהקהל את כל הגב שיש, ובמקום ליצור ארגון ענק עם גוש עוצמתי, הוא בחר ללכת בדרך של מידור, הקצנה וגזענות. הקהל לא עיוור ולא בשביל זה סבלנו כל השנים, ושהם לא היו צריכים לקבל את הגיבוי הם לא קיבלו - ובצדק. הרעיון של האיחוד היה מבורך, אבל כמעט בלתי אפשרי, כמו שבלתי אפשרי לערבב שמן ומים. שני הפלגים שהרכיבו את הפנאטיקס - שרידי השחקן והאולטראס מחזיקים ברובם בדיעות מנוגדות אחד לשני שהיה ברור שיתפוצצו ברגע שהקבוצה לא תצליח.
  5. לא הזדמנות ולא נעליים. האנשים האלה לא צריכים ולא יכולים להוביל את הקהל של מכבי. כל מי שנותן להם יד פוגע בטווח הארוך במועדון. ולא, בחיים לא הייתי בשום ארגון, אלא אני מספיק שנים ביציע ומכיר את הנפשות הפועלות.
  6. אתה תמים ונראה שאתה לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים ביציע. על איזה קהל מאוחד אתה מדבר? הארגון הזה לקח את השליטה בכוח וכל שיתוף פעולה איתם אומר שאנחנו נותנים להם לגיטימציה.
  7. הם יכולים להקים עוד 20 ארגונים ולקרוא לעצמם באלף ואחד שמות - הפנים הם אותם פנים ותמיכה מהקהל הם לא יקבלו. הם מסמלים את כל מה שרקוב בקהל של מכבי.
  8. לא יקומו 2 ארגונים. מאז ומתמיד היו בקהל של מכבי בכלל ובשער 11 בפרט גורמים שבעקיפין, בלי להיות חברים בארגון מסוים נתנו את הטון וקבעו מדיניות ביציע. בזכותם נוצר בסופו של דבר האיחוד שחיבר שני צדדים ביציע - השחקן והאולטראס. נוצר מצב שיש בארגון חילוקי דיעות בין שני הצדדים, ואותם גורמים נכון להיום בחרו בצד של האולטראס ונותנים לו גיבוי.
  9. לצערי, כנראה שאנחנו הולכים להתגעגע לפנאטיקס כי האולטראס קם לתחייה. מקווה שהקהל הרחב לא ייתן לו גיבוי.
  10. שחקן שלא מחויב הגנתית. בשני המשחקים האחרונים קיבלנו שני גולים מהאגף שלו בגלל שלא ירד לסגור בהגנה.
  11. הפוטנציאל קיים ויש הרבה סימנים חיוביים, אבל כדי לקחת אליפות ולהתקדם גם באירופה, צריכים לדעת להרוג משחקים ולהיות רעים וכרגע זה משהו שחסר לנו. זה התחיל במשחק נגד חיפה עם יותר מדי מצבים שלא נכנסו והמשיך היום שבמקום לתת את השלישי ולגמור את המשחק, עשינו חילופים חברתיים בתוספת טעויות נאיביות בהגנה שעלו לנו ב-2 נקודות. ג'ורדי חייב לתת על זה את הדעת כי הייתה לנו הזדמנות לברוח היום ולהלחיץ את ב"ש.
  12. יש שם מסך אחד גדול שעם סאונד מפחיד ועוד 5 מסכים שמשדרים משחקים אחרים בלי סאונד. יש שם אחלה אווירה, היינו שם אתמול לא מעט אוהדי מכבי. אנחנו הולכים גם היום בערך 45 דקות לפני שמתחיל המשחק כדי לתפוס מקום. תבואו
  13. הגענו אתמול בצהריים לפראג, לא מעט אוהדי מכבי שמסתובבים בעיר. ישבנו אתמול לראות ליגת האלופות בlion bar בעיר העתיקה, אחלה מקום אבל צריך להזמין מראש. תביאו מעילים כי קר.
  14. המלצה לדירה לחמישה אנשים במיקום טוב?
  15. נשארנו עם מספר סטים אחרונים. אז אם אתם נוסעים לפראג או בכללי צריכים מזוודה, מוזמנים לפנות אלינו.
  16. בחיים לא שרקתי בוז ובחיים לא יצאתי לפני השריקה - כולל אתמול. מותר לא לשחק טוב, מותר להפסיד, ומותר גם להפסיד 3-0. אבל, וזה אבל גדול - אסור להראות כמו שנראינו אתמול ובטח שאסור להפסיד 3-0 במחזור פתיחה, בבית! לא יכול להיות ששכטר, שחקן שאני מכבד מאוד, עושה מפיליפנקה פורפרה ומטייל על ה-16 כאילו הוא בנמל ת"א. לא יכול להיות שקונטה מקפיץ כדור על הראש ותוך כדי עובר שלושה שחקנים בלי שהוא מסיים את המהלך על הרצפה. המינימום שאנחנו מצפים אליו זה מחויבות, נחישות ורצון, וחוץ מדור מיכה שהראה אופי, כל השאר נראו כמו אסופת שחקנים שמפחדת מהצל של עצמה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.