Jump to content

David16

משתמשים רשומים
    26
  • Last visited

Everything posted by David16

1. אנשי גדר הזייה. עצוב לראות מי מוביל את הקהל.
  2. שידור נורמלי? כל אתר שאני מנסה נתקע.
  3. מחפש כרטיס למזרחי עליון בשביל חבר. אם מישהו מוכר או מכיר מישהו שמוכר, שלחו לי הודעה - 0526887443
  4. דוחא לפני שנתיים, אחרי החצי גמר גביע נגדם במשחק שראייקו נכנס באבוקסיס והיה את הבלאגן הבאנו קל יותר מ-1500. הייתי במשחק אז אני אומר בוודאות.
  5. העניין זה לא רק המאזן ביניהן בשנים האחרונות, אלא הבדלי היכולת שקיימים לדעתי גם העונה. בית"ר שללא ספק עושה רצף מרשים של ניצחונות עוד לא הראתה שהיא מספיק טובה ואיכותית כדי לקחת אליפות. נכון, הפסדנו להם השנה 3-0 וגם ובשנים האחרונות אנחנו מתקשים מולם, אבל עדיין לא זכור לי משחק חשוב ומכריע נגדנו או ב"ש שהם הראו יכולת מרשימה או עליונות ובאמת הרגשת שהם פקטור במאבק. השנה הם עדיין בצמרת הגבוהה גם בגלל החולשה של מכבי וב"ש וגם בגלל היכולת שלהם לנצח משחקים כשהם לא טובים ולהבקיע גולים בכל מצב, שזה כשלעצמו דבר מאוד חשוב, השאלה אם זה יספיק כדי לקחת אליפות.
  6. בשלוש שנים האחרונות בית"ר זה המשחק הכי קל של ב"ש בעונה. לצערי, אני בטוח שב"ש ינצחו היום - לא כי הם כאלה גדולים אלא כי בית"ר לדעתי, עם כל הכבוד לרצף הניצחונות, היא לא קבוצה ברמה של ב"ש ומכבי. הסיפור לדעתי יחזור על עצמו היום, בית"ר יגיעו עם תחושה שהם מועמדים רציניים לאליפות וכרגיל הם יתבטלו מול ב"ש.
  7. אך יא ריקן, איך אפשר שלא לאהוב אותו. מהשנייה הראשונה עולה בטירוף, אוכל את הדשא ולא מפסיק לאיים על השער. מוציא אותנו להתקפות מעבר ומתפרצות עם טיפול אדיר בכדור. בין הטובים היום וחייב לפתוח בהרכב כל עוד הוא כשיר.
  8. ושוב, נשאלת אותה השאלה - למה הוא פותח כחלק משלישיית הקישור במשחק שאנחנו רוצים להתקיף מהרגע הראשון? פשוט מקומם ולא מובן איך ריקן יושב על הספסל והוא פותח. משחק אחרי משחק שהוא פותח בקישור אנחנו לא מקבלים ממנו כלום מבחינה התקפית.
  9. הכישלון היה ידוע מראש ברגע שבטוקיו שוב פתח בקישור עם דור פרץ. בחייאת ראבק, יושב לך על הספסל דינמו כמו ריקן שבתקופה טובה - למה לא לפתוח איתו בקישור בטח כשגולסה חסר?
  10. תודה רבה חברים! עוד כמה תגובות ואני משיג את היעד.
  11. אחים צהובים, אם אתם סטודנטים ובא לכם לעזור לי לסיים את התואר, אני ממש אשמח אם תוכלו לענות לי על שאלון שלוקח 2 דקות. אני צריך להגיע לכמות מסוימת של עונים והזמן רץ. תודה רבה! https://docs.google.com/forms/d/1jfZcACIB92nr47PQ1jUa-YnC9bGKvIhdaAH1Q_46YJs/edit
  12. היום גם אנחנו צריכים אתכם יותר מתמיד. יש לכם השפעה גדולה על הקהל בתור הארגון היחיד שיש ביציע. אם אתם תכנסו מוקדם ותתחילו טירוף ביציע - גם כל שאר האוהדים שבחוץ יכנסו. תהיו קשובים לקהל ואל תלכו ראש בקיר. אם אתם רואים שכל הקהל עכשיו באמוק של שריקות בוז תצטרפו, גם אם בדיוק הגוש התחיל עכשיו שיר אחר.
  13. כתבתי מהאמוציות שלי למשחק היום. אבל בגדול, אני פשוט מזכיר את מה שכולנו יודעים לעשות וכבר עשינו בכמה משחקים חשובים בשנים האחרונות. אפשר להגיד הרבה על הקהל שלנו - מפונק, מגעיל ועוד מיליון תיאורים. אבל אם יש קהל שיודע לצאת למלחמה, להפעיל לחץ על השופטים והקבוצה היריבה ולהביא תוצאה, זה הקהל שלנו. הוא פשוט צריך כאפה של התעוררות לפעמים.
  14. באים למלחמה. באים בצהוב, נכנסים מוקדם, בוז לשופטים בחימום ובמיוחד לליאני שלא ראה את הדריכה של דוס סנטוס על קיארטנסון, בוז ששחקני ב"ש עולים להתחמם. תוך כדי המשחק - לא מעניין גיוון בשירים ולא מעניין לשיר שירי נוסטלגיה - אם צריך לשיר 2 שירים כל המשחק ובכל שאר הזמן לשרוק בוז.
  15. אהלן חברים, יש מישהו שחוזר אחרי המשחק לב"ש ואפשר להצטרף אליו לנסיעה חזור? בהשתתפות כמובן.
  16. מרגיש כאילו טיפה התבלבלנו בזמן האחרון והתחלנו לדמיין מציאות ורודה שלא כל כך קיימת. חוץ ממיכה שתמיד דוחף קדימה ומחפש עומק, כל שאר חוליית הקישור שלנו אומנם אגרסיבית ופיזית אבל בלי הרבה תכלס התקפי. יש לנו שלושה זרים בעמדת הקישור שאף אחד מהם לא עילוי, ושניים מהם לא עילוי בלשון המעטה. אם לא עכשיו להחליף כשיש סיכוי לאליפות אז מתי? אשכרה מקום של 3 זרים הולך לפח.
  17. באמת שואל - מה הוא נותן לנו? לא בא לקבל כדור, לא דוחף קדימה. נאדה. לא מספיק טוב להיות שחקן הרכב במכבי ובטח שלא על תקן זר.
  18. יכולת סיום פשוט מפחידה. קאיו הגיע לאותו מצב כמו בגול השני של וידאר ותראו את ההבדל.
  19. מי שמחפש טרמפ - יוצא ממודיעין. מוזמנים להצטרף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.