Jump to content

דודו מנצור

משתמשים רשומים
    316
  • Last visited

Everything posted by דודו מנצור

1. פלייאוף? נושארו 2 משחקים העונה. באחד אסור להפסיד, בשני מוכרחים להפסיד. זה הכל.
  2. לאורך כל העונה הזאת (כולל ברצפי הנצחונות) טענתי, בניגוד לדעתך, שאין שום בשורה בקבוצה הנוכחית. סתם עוד נקודה בינונית במרחב ההיסטורי שלנו. אני מסכים שזאת לא אחת משעותינו היפות, עם בעיות בכל עמדה במגרש ועל הקווים (אין פה שום בסיס לבנות עליו לעתיד), קהל שהוא יותר נטל מנכס וכן הלאה. אבל כל הדיבורים האלה על "רוח המועדון" שמתה ושאר סיסמאות ריקות לא מדברים אלי. לא מבין מה הם אומרים. כש(או אם)תהיה לנו קבוצה חזקה, אי שם בעתיד, שוב נחזור להיות מה שהיינו וכל הדיבורים האלה ייעלמו. ואגב - גם לקבוצה בינונית יש זכות קיום, גם מבינוניות אפשר להנות (במידה מסוימת), גם זה חלק מההיסטוריה שלנו ואני מכבד אותו לחלוטין.
  3. לא נכון. בתחילת העונה שעברה (או אולי זו שלפניה) הוא שיחק מספר משחקים כמגן שמאלי. יש אפילו שיר על זה ("מגן שמאלי, מגן שמאלי").
  4. זאת הנקודה החשובה. זה באמת לא משנה עבורנו אם נסיים 3 או 5 בסוף העונה. אבל אסור להגיע לפלייאוף במקום הרביעי. במצב כזה, בהנחה שביתר הם אלה שעוברים אותנו, חיפה תתארח בטדי ותארח אותנו, בעוד הפועל תארח את ביתר ותשחק מולנו במחזור האחרון, במה שעלול להיות משחק האליפות שלה. אסור אסור אסור שזה יקרה. זה תסריט לסיוט המושלם. עדיף לנו בהרבה שהמצב הנוכחי יישמר, והפועל תסע לטדי במחזור האחרון.
  5. אמרו בשידור שהוא סירב להיכנס (כלומר אחד מאנשי הקווים שמע את השיחה בינו לבין נמני) או שמכבי יצאו עם זה לתקשורת אחר כך?
  6. איכשהו-ריאלי? אתה מאמין לעצמך? אין פרומיל סיכוי שנעבור את הפועל עד סיום העונה (עם זאת, לדעתי לא בלתי סביר שביתר או בני יהודה יעברו אותנו). אם היינו מנצחים היום, הפער בין חיפה להפועל היה מצטמצם ל-4 נקודות לפני הפלייאוף, וזה כבר לשחק באש. אני חושב שלא התרכזת בחודש האחרון, שרק הוכיח את מה שטענתי לאורך כל הדרך - אין לנו בסיס של קבוצה לרוץ איתה. 2-3 שחקנים לא יספיקו וזה לא צפוי לקרות בעתיד הקרוב. לבכות ולהתלונן באמת לא יעזור. גם לא לקוות ולהאמין (באופן אישי זה רק מזיק - למי שאין ציפיות גם לא מתאכזב).
  7. לדעתי המשחק היום היה דווקא חשוב מאין כמוהו בהקשר של המאבק על האליפות. עבורנו, לעומת זאת, לא היתה לו שום חשיבות. לא הייתי סולח לקבוצה הזאת אם היתה גוזלת מחיפה נקודות אחרי ההשפלה בדרבי (מצד שני, הקשנו על חיפה מאוד והפסדנו בכבוד).
  8. חבל שבדרבים לא שיחקנו ככה (למרות ששם היריבה טובה יותר). בשורה התחתונה - עשינו את שלנו וסיימנו בתוצאה הנכונה.
  9. נדמה לי שבימים האחרונים ננעלו ונמחקו מספר נושאים מפורום זה רק בשל הדיעה אותה ביטאו. אתם אומרים - מותר לבטא כאן רק דיעות מסויימות, גבולות הויכוח מוגבלים. פורום שמתיימר להיות בית לכל אוהדי מכבי לא יכול לנהוג כך. נחסוך לכם את התגובה האוטומטית - "יש משתמשים עם אג'נדה מסויימת שמפזרים רעל". הבעיה בטיעון הזה היא שיש גם הרבה משתמשים עם אג'נדה הפוכה שמפזרים רעל בכיוונים אחרים. להם אף אחד לא מוחק נושאים. לא הראשונים ולא האחרונים מעניינים אותי. מטרידה אותי העובדה שמאפשרים רק למקהלה להישמע ומשתיקים קולות אחרים.
  10. להוציא מחיפה נקודות לא משרת אותנו בשום צורה. זה רק יחמיר את האסון של הדרבי. חייבים לתת לחיפה 6 נקודות עד סוף העונה. חייבים.
  11. לא מאמין שאתם מעלים הודעת הסבר לתפאורה אחרי הדרבי הזה. מביך. אבל אם כבר העלתם את הנושא, עד מתי תמשיכו לנאחס?? מתי תלמדו??
  12. ועם האשכול הזה הבטחת שלא יפצע להם אף אחד גם לפני הדרבי הזה. חבל.
  13. לא הייתי בונה על זה. אני חושב שבקור הזה אפילו החיידקים לא שורדים. הלוואי. זאת התקווה היחידה לקראת המשחק - מרוב שהסיכויים שלנו קלושים, אם נבוא במטרה להרוס את המשחק, אולי נצליח לחלץ נקודה.
  14. מסכים. אז מכבי קצת פחות חלשה מרוב הליגה, זה נכון (ושיפור לעומת השנים האחרונות או הציפיות מהעונה). אבל לא קורה פה עוד שום דבר מיוחד, וההפסד הבלתי נמנע בדרבי יסמן את תחילת הירידה לקרקע המציאות.
  15. בדיוק. בנתיים נראה שהוא איבד חלק גדול מהמהירות שלו, לא מספיק חד ומסוכן. מקווה שזה רק זמני.
  16. ייני היה חייב לקבל צהוב שני לקראת סוף המשחק ואז היה מורחק מהמשחק הקרוב במקום מהדרבי, והצהובים במשחק לא היו נחשבים במניין הצהובים שלו. פשוט חוסר אחריות שלו.
  17. יפה אמרת. וואלאק - אתה יכול להתעלם מזה, אבל התרומה של שבחון למשחק ההתקפה שלנו שולית עד שלילית. נדירים המקרים בהם הוא מקבל כדור בהתקפה מסודרת (לא מול השער) ועושה פעולה בעלת ערך. הוא דחליל אדיש ואיטי. לזכותו יאמר שהוא "מריח שערים" (צריך להחזיר את הביטוי הזה) יותר מכל החלוצים שלנו ביחד.
  18. אותי אישית לא באמת מעניין באילו פעילויות יבוריאן עוסק (לכאורה) בזמנו הפנוי. הבעיה בהימורים (ובפרט חובות מהימורים) היא שעשויה למהמר עשויה להיות מטרה הפוכה מלשאר השחקנים בקבוצה שלו. בעל חובות לגורמים כאלה חשוף במיוחד לסחיטות ואיומים. מבחינתי זאת בעיה פרקטית, לא מוסרית (או אפילו חוקית). בנוגע לעבירות מס (לכאורה), הסיפור שונה לגמרי.
  19. א. לכתוב על שחקן תוך ציון שמו (לא "שחקן בכיר במכבי ת"א") מעיד על בטחון של מערכת העיתון בכך, תרצה או לא תרצה. ב. שאלה טובה. ג. למיטב ידיעתי, זו לא הפעם הראשונה שסביב יבוריאן רצות שמועות כאלה. אם זה נכון או לא, אני לא יודע. אם יש אפילו חשש שיש בכך אמת, הוא יכול להיות נתון לסחיטה ושחקן כזה אני לא רוצה בקבוצה. ד. קשה לי להאמין שאתה לא רואה את הבעייתיות בזה. זוכר את המשחק של בוזגלו נגד מכבי בסיבוב השלישי לפני שתי עונות? ואגב, הודעת משמר הפורום פשוט מגוחכת. לא בפעם הראשונה כמובן.
  20. ברגע שעיתון מכובד, ואפילו כזה שמצוי ביחסים רעועים עם גורמים במכבי שיכול להיות להם אינטרס בפרסום כזה, מפרסם בצורה גלויה על חשדות על הימורים של יבוריאן, ואין אפילו איומים בתביעת דיבה מצידו - זה אומר הרבה. פתאום יש הסבר מניח את הדעת איך החלוץ המצטיין מתחילת העונה לא רואה דשא (ואפילו בלי מתחרים רציניים בסגל). ולעניין המשחק היום, אם אכן המגעים להעברת יבוריאן להפועל פ"ת רציניים, אסור היה אפילו לשקול להכניס אותו.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.