Jump to content

modz0r

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by modz0r

1. לדעתי אין לך מושג ואתה רושם סתם מספרים ו"לדעתי" בשביל לצאת מזה בקלות אם במקרה נגלה את המספרים האמיתיים. אתה יכול להגיד "אני בחרתי באפשרות 4 בשביל שאני אוכל לקבל אקסטרה על חשבון המועדון", וזה יהיה בסדר. אבל אתה סתם מנסה לתרץ את זה כאילו זאת אפשרות מצויינת למועדון, וזה לא נכון.
  2. כמו שהרגע כתבתי - קבוצות כמו מנצ'סטר יונייטד מקבלות מאדידס 10-15 אחוז ממכירת החולצה, כמה אתה חושב שאנחנו מקבלים מפילה? אנחנו לא מייצרים את החולצות כמו בתקופה של המותג העצמי, וההכנסה עוברת לייצרן.
  3. זה עוד סוג של בסדר, למרות שלפי כתבה באינדפנדנט המועדונים הגדולים ממש מקבלים 10%-15% ממחיר החולצה, ככה שאנחנו בטח מקבלים משהו זניח. אבל לקחת החזר ולהשתמש בו רק על מנוי שככל הנראה היית קונה בכל מקרה, מה שגורם למכבי להפסיד את כל הסכום הזה - מבאס אותי לגמרי. אין צורך להכליל. אפשר לראות בתגובות בפייסבוק אנשים שמתלוננים שמדובר על קופון ולא החזר כספי ובפרופיל שלהם "שער 11 בדם", ואחרים שכותבים שהם בחרו לוותר עם תמונות מכיוון שער 2. מאמין שההבדלים בין השערים יהיו קיימים אבל זניחים, וחלקם יהיו גם בגלל הסכום (200 שקל החזר על מנוי מחודש פוראבר ב-11, ו-465 שקל החזר על מנוי חדש ב-2 באיזור היקר, למשל). היה יכול להיות נחמד אם מכבי היו מראים גרף של מה בחרו לפי שער ומה סך הסכומים, אבל ברור שלא יעשו את זה.
  4. אם מכבי מתכוונת לתקצב את מחלקת הנוער ב-5 מליון שקל, וחצי מליון חזרו למחלקת הנוער בגלל האופציה הזאת, ובאמת הזרמה מגולדהאר למחלקה לא נחשב בספירה של הפייר פליי - אותם חצי מליון שחזרו ישארו במחלקה הבוגרת וגולדהאר יעביר 5 מליון במקום 4.5 מליון. לא מדובר על חשבונות נפרדים בין מכבי ובין מחלקת הנוער, ככה שאפשר לשחק עם הרישום - בפועל זה יהיה זהה.
  5. אגב, במחשבה נוספת - אין הבדל בין בחירה באופציה 1 לאופציה 2, מלבד ההרגשה של הבחירה. תקציב הנוער של מכבי הרבה יותר גבוה מהסכום שהיה חוזר למכבי אם כל האוהדים היו בוחרים באופציה באופציה של מחלקת הנוער, ככה שזה לא רלוונטי. בחרתי כבר 1, אבל תכלס..
  6. בחרתי אופציה 1 וחיכיתי בהתרגשות למייל, וככה הוא נראה נפגעתי כמכביסט מלידה.
  7. הפועל עושים את זה כל פעם שהם רוצים להביא שחקן עבר.
  8. אופציה 1. למרות שאופציה 2 נשמעת סקסית, מעדיף שהמועדון יבחר איפה ספציפית להשתמש בכסף.
  9. פירלו אימן את קבוצת המילואים של יובנטוס (שהם עד גיל 23, בליגה השלישית בבוגרים) כמה חודשים, ויש לו תעודת פרו תקפה. לעומת זאת, באם הויקיפדיה של ברקוביץ' מעודכנת, הוא התחיל קורס פרו ב-2010 והעיפו אותו באמצע. לא הייתי משווה בניהם גם ללא קשר לאיך הם היו כשחקנים.
  10. חכה כשתגלה שהמשחק חודש שעבר נגד סקוטלנד לא היה בכלל באותו מפעל כמו המשחק היום.
  11. לא יודע למה עושים מזה פתאום כותרות, הוא מנסה לשנות את זה כבר עשר שנים ומידי פעם "רומז" ש"עכשיו זה יקרה".
  12. מלא קבוצות גדולות יזרקו ממש במפעל הזה, אבל שמות דרג 2-3 באירופה יהיו שם.
  13. שנים שלא היה לי איכפת מהנבחרת בגלל המאמנים, מאז שיש זרים יותר איכפת לי ממנה. מניח שמתי שימנו את ברק בכר ואת אבוקסיס שוב לא יהיה איכפת לי ממנה.
  14. אל תסתכלו על הקבוצות שבאלופות\אירופית השנה בשביל להבין מי יהיה בליגה החדשה, כי הרבה קבוצות באירופית יהיו בליגה החדשה. אם נגיד זה היה העונה, טוטנהאם מילאן וולפסבורג וגרנדה לא היו באירופית, אלא בליגה החדשה. הם אומנם היו זורקים לגמרי שם, אבל יהיו גם שמות מוכרים.
  15. ואתה הגעת לגמר הטוטו דרך הניצחון בסופר קאפ, זה לא אומר שזה השלב השני של הסופר קאפ. מפעל אחר. הניצחון פה לא משפיע על מה שקורה בליגת האומות שאנחנו משחקים בה במקביל.
  16. זה לא. המשחק הבא של הנבחרת נגד סקוטלנד בליגת האומות זה ב-18 בנובמבר, והמשחקים נגד צ'כיה ב-11 וסלובקיה ב-14 גם זה ליגת האומות. מחר זה מפעל שונה - מוקדמות היורו.
  17. זה חצי גמר הפלייאוף של מוקדמות היורו, לא ליגת האומות.
  18. אחד בעבודה החלים לפני חודשיים, מספר שהוא לפעמים מתעורר עם רעידות וכאבי שרירים וקשה לו לרוץ יותר מ-20 דקות, וזה אחד שהיה רץ קבוע מעל שעה כמעט כל יום. מצד שני מישהו אחר בעבודה צוחק עליו, כי הוא גם לפני חודשיים בערך החלים והוא מספר שאין לו תופעות לוואי בכלל. מחלה מוזרה.
  19. הוסיפו מפעל ושינו את הכרטיסים שהמדינות מקבלות. ישראל תקבל כרטיס לסיבוב הראשון של מוקדמות ליגת האלופות ו-3 לסיבוב השני של מוקדמות ליגת הוועידה האירופית החדשה. בשביל לקבל כרטיס למוקדמות הליגה האירופית צריך להיות מקום 15 באירופה, ואנחנו עכשיו 21 עם הפרש גדול מאוד מקפריסין שבמקום 15.
  20. אל תתפוס אנשים במילה כשהם מדברים בשפה זרה.
  21. הבישולים האלו כשהוא מול השוער ויכול לבעוט, אבל מוסר לשחקן שנמצא מול שער ריק - זה הדבר שאני הכי אוהב ששחקנים עושים, ופריצה גם עשה כאלו כשהיה אצלנו.
  22. רק אותך. זה לא גבוה במיוחד, אבל גם לא מאוד נמוך. כרגע חוץ מטיבי שהוא 1.85 יש לך את ייני שהוא 1.77 ופיבן שהוא 1.80.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.