Jump to content

modz0r

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by modz0r

1. עלה לשיחה אחרי אניימה.
  2. עוד רגע יבינו שהם צריכים לשחק גם כדורגל טוב ולנצח משחקים, ואז בכלל..
  3. ראיתי את המשחק במיוט, כרגיל. כשהתחילה תוספת הזמן הפעלתי סאונד בשביל לשמוע אותם מתייסרים, והם לא אכזבו אותי. עוד רגע עשו קרע בחולצה וקראו קדיש באולפן.
  4. טעויות כאלו אפשר למצוא גם לפני הכתבות. אין פה משהו מיוחד, טועים נגדך כי יותר קל לטעות נגדך מאשר בעדך, וזה תמיד היה ככה.
  5. ברצינות, תפסיקו לקחת ללב מה שכותבים עלינו, זה רק במטרה לרייטינג ומאהדה לקבוצות אחרות. ובכלל, נגיד וכל השטויות האלו נכונות והיו יותר טעויות שיפוט לטובתנו.. למי איכפת?
  6. לוח משחקים - באתר של מכבי. סיכום משחק - באתר של מכבי והסיכומים של סוייר. תקציר משחק - ביוטיוב של המנהלת. מידע כללי על מכבי - באתר של מכבי והפורום פה. לא ספורט5, לא וואן, לא וואלה. אין סיבה.
  7. מדהים כמה לאנשים איכפת מהחיים הפרטיים של אחרים עד שמוכנים לתקוף ולקלל אותם, רק כי הם עושים משהו שטוב להם ולא פוגע באף אחד אחר.
  8. בסופו של דבר זה תלוי במטרה שלך ואיך תתמודד עם ירידה חדה (יחד עם עוד דברים אחרים). והכי חשוב, אלו החלטות שאתה צריך לקחת עם עצמך, ולא לפי מה שאנשים באינטרנט אומרים לך.
  9. אוהדים של חיפה משתמשים בכינויים שאנחנו המצאנו? שוקינג.
  10. מצאתי התייחסות של זה באתר של הפרמייר ליג, ושם מצויין רק במקרה של הצגה בפנדל. אבל יכול להיות שיש עוד תתי סעיפים מוזרים בעניין ה-VAR.
  11. האמת שקראתי על זה עכשיו, ואני כבר לא סגור אם מה שאמרתי נכון, או שרק במקרה של פנדל שבוטל ניתן להוציא צהוב לשחקן שהתחזה. אני לא אתפלא אם איגוד השופטים גם לא סגור על זה.
  12. לא פונים לואר בגלל צהוב, אבל אם פנו לואר מסיבה אחרת (בדיקת אדום, פנדל, נבדל וכאלו), ניתן להוציא צהוב.
  13. הם היו אימפריה לפני שהגיע, ומאז שהוא קנה את המועדון הם לא הצליחו לקחת אפילו תואר אחד.
  14. ללא קשר לבכי הקבוע שלהם, ראיתי את התקציר רק בשביל לדעת אם הם סתם מתלוננים שוב, ותכלס זה בדיחה שלא נשרק פנדל. אם חכמון לא נותן לנו פנדל על דבר כזה אחרי ואר, סוייר עושה פולסא דנורא עליו.
  15. כשהוא מדבר על אצילי הוא מדבר על הגירוש ממכבי והחזרה לחיפה.. מקווה שיש לו אבטחה בבית, שהאוהדים שלהם לא יראו את זה בטעות.
  16. רק כשעלו עליו 3-4 שחקנים הוא ויתר על להוריד חולצה. איזה שחקן כיפי, מת עליו.
  17. לראות את דן מרגלית בטלויזיה עם פאסון, ולמחרת לראות אותו ביציע מקלל את השופט - תענוג.
  18. אדוארדו סברין, פיט בסט, הרי2הל.
  19. הלוואי וכל הרעיון של הדרכון הירוק לכניסה לאצטדיון יעבוד, אבל קשה לי להאמין שזה יאושר בבג"צ.
  20. דיי נו. תמיד לחפש. גם אם יחתימו את מסי אנשים פה יתלוננו שרונלדו יותר מתאים למערך, וההפך, ושהם בכלל זקנים מידי וצריך לחפש שחקנים צעירים בניגריה.
  21. איך יחתום אבל, אף אחד לא מנהל את מכבי, לא?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.