Jump to content

modz0r

משתמשים רשומים
    9
  • Last visited

Everything posted by modz0r

1. הפועל פ"ת עברה את סטרומסגודסט ב-92/93, הפועל עפו מולם בפנדלים ב-98/99, שאר המפגשים זה מה שכתבת.
  2. וואלה דווקא נשמע לי מעניין ה-30 דקות והכרטיס צהוב (אבל פחות זמן, 2-3 כזה).
  3. ואתה הקהל שנכנס לשם ומביא להם רייטינג. אם אנשים יפסיקו להיכנס לשם והרווחים שלהם מפרסומות ירדו, הם ישנו את התוכן שלהם. אבל עדיף להמשיך להיכנס ולהתלונן מלעשות משהו בנידון.
  4. אתם כמו אישה מוכה שחוזרת כל יום לבית. יש מקומות אחרים שיטפלו בכם באהבה, אין שום סיבה ללכת למקום ששונא אתכם. תפסיקו ללכת לשם, ולא תפגעו יותר.
  5. מדהים. מקווה שיגיע עוד יותר רחוק. בהצלחה.
  6. חשבתי שאוהדי הפועל דווקא בעד אקטיביזם שיפוטי.
  7. בפנדל שהיה בחוץ עוד נגיד, הוא היה רחוק (שזאת בעיה אחרת כבר), אבל אתה שם ומסתכל על זה ולא ראית כלום? מה?
  8. כי במקסימום הוא יהיה בחופשה של שבוע ולאף אחד לא יהיה איכפת מזה יותר.
  9. דיי נו הוידאו הזה חמוד לאללה. רק צריך להרחיק את אצילי משם, שלא יטעה שוב.
  10. הדבר היחידי שגורם לזה שיהיה סיכוי מבחינתי, זה שרוני לוי יעשה הכל בשביל להכניס לחיפה. ואולי קצת אלונה.
  11. דיי סתם מתלוננים, ההרכב שלנו כל כך טוב שרביבו, ברקוביץ' ותורג'מן יושבים על הספסל בכלל.
  12. איך בא לי שנכבוש שער מטעות שיפוט, וכמה דקות אחרי זה תהיה אזעקה באיזור האצטדיון.
  13. *יורים על הדרום והמרכז* ההתאחדות לכדורגל: אפשר לשחק בחיפה! שם אין טילים! *יורים על חיפה* ההתאחדות לכדורגל
  14. אם המצב לא כזה חמור ואפשר לקיים משחקים, למה בלי קהל? אם זה בלי קהל בגלל המצב הבטחוני או כי ברור שזה פוגע בספורטיביות, למה יש משחק? אשכרה יורים על הדרום טילים וההתאחדות דוחפת שיהיו משחקי כדורגל בשביל שהטוטו(?) לא יתלונו. הזייה.
  15. שידור חי, אם מישהו מעוניין שידורים חיים (iva.org.il) כיף לשמוע את הקהל, אווירה מדהימה. רק אם אתם נכנסים לשידור תיזהרו, שהאתר לא יפול בגלל עומס ויאשימו אותנו בהתפרעות אוהדים.
  16. פיקנטריה אישית - הייתי היום במשחק, אחרי שלא הייתי במשחק מאז הדרבי בפברואר 2020. כל כך התגעגעתי. כל כך כיף להיות בבלומפילד.
  17. יש לי הרגשה שהוא קורא בפורום. כולנו אוהבים אותך. מלך.
  18. כל עוד הם מדמיינים שאנחנו לוקחים כל עונה אליפות רק בגלל שיפוט, הם לא יתקנו ולא יישתפרו. שימשיכו, בכיף.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.