Jump to content

lidor dimona

משתמשים רשומים
    17
  • Last visited

Recent Profile Visitors

563 profile views
  1. מתי כבר השחקנים יראו אופיי וינצחו סוף סוך דרבי ראשון העונה מתיי זה יקרה לא אכפת לי להפסיד את כל המישחקים שנישארו העיקר תדרביייי איפה הכבוד לסמלללללללללללללללל
  2. להוריד תכובע בפני השחקן ה12 מהלך נכוןן שילמדו מביתר שכל מישחק גדול נותנים לכל קבוצה יציע של 2000 מקומות ככה צריך לעשות כל מישחק גדול חוץ מדרבי לתת לביתר ולחיפה רק את שער 7 וכל בלומפילד יהיה צהוב או לתת להם את שער 4 ולעשות הפרדה ושער 7-5 שלנוו גםם
  3. גם אם הוא ירצה לבוא בחינם לא לקחת אותו שוער סמרטוט שעשה צחוק ממכבי עכשיו שהוא נהיה גרוע גם ביתר לא רוצים אותו שילך ישחק בביתר שמשון
  4. בתאכלס מזה משנה מי מכניס תשערים העיקר שינצחו מצידי שיבריץ יתן כל מישחק צמד העיקר ניצחון לא אכפת לי מי כובש ומי לא
  5. השחקנים נילחמו נתנו את כל מה שהם יכלו ב9 שחקנים אני לא זוכר מישחק כזה שבו קבוצה נישארה ב9 שחקנים וניצחה 3:0 ואפשר להגיד לפחות סוף סוף איפה הייתם כל השנה סוף סוך ראינו מכבי תל אביב אמיתית שחקנים נילחמו בישביל הסמל היתאבדו על המיגרש אז צריך להגיד מברוק לשחקנים ואני מקווה לפחות שנימני יעמוד על הקווים במישחקים הקרובים ולא יקבל עונש נקווה לטוב בהמשך
  6. http://sports.walla.co.il/?w=/157/1464540 אני מקווה שהוא יכנס שותף שלו רשום בכתבה שאם הוא יכנס כשותףף של שניידר שניידר יתן לו להיות הסמכות העליונה במכבי לפחות יהיה לנו יושב ראש שמבין בכדורגל
  7. בטח אחי גם מסי כריסטיאנו וקאקה על סף סיכום במכביי איפה אתה חי למה ניראה לך שבן דיין יחזור למכבי שסטרול שמשחקן בבלגיה יחזור תמיר כהן יעזוב את בולטון בישביל הקישור האחורי של מכבי וקולאוטי ואלברמן ינטשו את משנגאלבך בישביל מכביי צריך ליבנות את מכבי מהשורשיםם לתת לנימני להיות יושב ראש במקום בושינסקי הטמבל הזהה ולהביא את יצחק שום ולתת לו יד חופשית להביא שחקנים רק הוא יחזיר תאימפריה שניקראת מכבי תל אביב
  8. שנה הבאה צריך להחזיר אותו שחקן כישרוני ולתת לו דקות מישחק אחלה שחקןן אני בכל אופן חולה על השחקן הזהה עדיין רץ לי בראש הכדור שהוא נתן למסודי שההשאיר לקמאנן בדרבי שניצחנו
  9. שחקן כשרוני רק לקבוצות קטנות הוא יגיע למועדון גדול הביצים ירעדו לוו לא צריך להביא אותוו להביא חלוץ אם נסיון בקבוצה גדולה
  10. וחשבתה על זה פעםם למה הם 10 על 1 כי איך שאוהדי מכבי רואים אוהדי ביתר ישר בורחים מפקירים אוהדים
  11. זה יעשה אותך אחד שאחר כך יפחדו לבוא אליך ולעשות עליך פוזותתת שאוהדי מכבי מגיעים לטדי אוהדי בית עושים ממנו קציצות שםם אז מה אם הם בבית שלהם פעם אחת צריך לקום אירגון ולעמוד איתםם לא ליראות בעיניים
  12. חחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי הרגת אותיייייייייייי חחחח אהבתייי אין אין בדיחת השנההה
  13. אתם מדברים באווויר יותר מידיי סתם אירגון סתם זה מלכלכים עליהם אבל וואלה יש להם ביצים הם לא מפקירים אוהדי מכבי רואים קבוצה של אוהדי ביתר רצים אחריהם הם מתחילים לחרבן תעמדו מולם תפסו כל מה שבא לידד יקום האירגון הגבר ויעמוד פעם אחת מולם הם כאלה ניראים גנגסטרים כיי הם מלוכדים הם לא מפקירים כמו אוהדי מכביי אז אל תבלבלו לי תשכל שהם סתם אירגון כי השנה בטדי מחזור שני ניפצו לכם תשמשות והלכתם להעיד במישטרה אם הזכוכיות שהם ניפצו הייתי חותך אותם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.