Jump to content

דניאל תלמוד

משתמשים רשומים
    120
  • Last visited

About דניאל תלמוד

• Birthday 29/10/1989
  1. יש לי מס' כרטיסי סטודנט וכרטיס מבוגר אחד אפשר לפנות בפרטי או בפייסבוק daniel talmud
  2. ביום שני אני יוצא עם אוטו לחיפה מירושלים, וחוזר בסוף לראשון אז אם מישהו רוצה להצטרף בהלוך או בחזור, ולעזור קצת בדלק שישלח מייל: daniel.talmud@mail.huji.ac.il
  3. לפי מה שאני מבין מהציור וממה שאמרו לך, שער 3 הוא לא יציע כבוד, הוא יציע רגיל. יציע הכבוד כנראה נמצא מתחת לשערים 3 ו-4.
  4. אני פשוט לא מבין למה לעלות שוב עם יואב זיו בקישור. בתור מגן הוא טוב בהתקפה, לא בתור קשר כשהאחריות עליו גדולה יותר ועומד מולו מגן, ומי שאמור לעזור לו זה גפני. ואני עוד לא מדבר על ההשלכות של לשים את גפני בהגנה.. נכון, אולימפיאקוס קבוצה טובה יותר, אבל ביוון ראינו שהשד לא כל-כך נורא. אם יש לנו יומרות של קבוצה גדולה(ועם שחקנים ותקציב כזה, חייבות להיות לנו), הגיע הזמן להפסיק לפחד. הגיע הזמן לשדר לשחקנים שאנחנו לא אותה קבוצה של שנה שעברה, שבקושי עוברת את החצי בקריית אליעזר.. אם רוצים להיות פקטור במאבק לאליפות, אם רוצים להצליח באירופה, צריך לשחק כדורגל. בלי לפחד.בלי מגנים בהתקפה, ולא איכפת לי מה יואב זיו עשה בנצרת עילית.
  5. זיו אתה יודע מה יותר עצוב מכל מה שכתבת? שהסיכויים שהמצב ישתנה בשנים הבאות הם לא כאלה גדולים. למרות שמושקע הרבה כסף. והלוואי הלוואי הלוואי שאני טועה
  6. בדיוק. במועדון שמנוהל בצורה מופתית כמו מכבי חיפה, מאור מזמן היה משלם את המחיר ועף. אם רוצים להיות קבוצה גדולה, צריך לחשוב כמו קבוצה גדולה. מי שלא יכול לסתום לאבא שלו את הפה, שילך לשחק מול אלף צופים בסכנין ולא מול 15 אלף בבלומפילד. הרי עונת בנייה זה בדיוק הזמן לעשות סדר בקבוצה, ובקבוצה הזאת אין יותר מדי סדר
  7. לפי ההערכות 75% מהאוכלוסייה נושאים את נגיף ההרפס. לא אצל כולם זה מתפרץ, לא אצל כולם באותה חומרה ובאותה תדירות. ההידבקות וההתפרצות תלויות הרבה יותר במערכת החיסון שלך מאשר במידת החשיפה שלך לנגיף. אגב, רוב הסיכויים שנדבקת מזמן ורק עכשיו זה התפרץ, ולאו דווקא בזמן האחרון. לך לרופא ותבקש מרשם גם לכדורים וגם למשחה, וקח את הכדורים בעונות מעבר ובהתפרצויות.
  8. נתקעתי עם כרטיס ואני מוכר אותו במחיר עלות של 100 שקל. מי שרוצה יצטרך להיות בבלומפילד ב6 וחצי או רבע ל7 או משהו כזה.. 0542346619 דניאל
  9. בואו נתחיל מזה שאף אחד פה לא בעמדה להגיד לשחקן משפטים כמו "אתם חייבים לחזור לעודד". הם לא חייבים כלום. הם לא עובדים בשביל אף אחד. אם הם יחליטו שהם רוצים לבוא למשחקים בחצאיות מיני ולרקוד סמבה ליד הגדר של 13, זאת זכותם. הם בטח לא צריכים לחזור לעודד בניגוד לרצונם רק כי כמה אנשים נהנים לעודד(כשמכבי מצליחה, כמובן). חוץ מזה, אני חושב שההחלטה נכונה ומבורכת. אין שום סיבה שנמשיך לסבול את המצב שכבר התרגלנו אליו. מצב שבו אוהדים נלחמים בהנהלה בשביל לעודד את הקבוצה. אני מקווה שהפעם השחקן ילך עם זה עד הסוף, ומצידי שלא יהיה עידוד ב5 שנים הקרובות.
  10. לאחרונה חשבתי על לעשות אחד כזה. זה נכון שישאר לי שסע בגבה בכל מקרה? לכמה זמן? יש דרך להימנע מזה? מישהו יודע על עוד תופעות לוואי משמעותיות? מי שיש לו או היה לו עגיל בגבה שיענה... תודה ושבת שלום (:
  11. כתבו פה שיש הנחה לסטודנטים בנסיעות ארוכות. מאיזה מחיר נסיעה זה נחשב נסיעה ארוכה?
  12. טוב לי(ולעוד הרבה חילונים) עם העובדה שהנישואין הם ברשות הרבנות ושאין תחבורה ציבורית בשבת. וגם אלה שלא טוב להם עם זה, שותקים ברובם. אבל החרדים? שהם יסכימו שינתחו גופת תינוק כדי להעמיד את הרוצח שלו לדין? לא יקום ולא יהיה. מעניין מה היה קורה אם החשוד ברצח לא היה חרדי...
  13. 1. להרצל היה חלק לא קטן בהקמת התנועה הציונית וקידום הרעיון הציוני. בטוח יותר מכל החרדים שהתנגדו נחרצות להקמת המדינה. 2. 600 אלף תושבים. ורוב החיילים היו מאומנים וחיו בארץ לפני המלחמה. 3. לא כל 7 המדינות התקיפו במלוא עוצמתן, ולא שעוצמתן היתה גדולה כל כך.. והניצחון במלחמת השיחרור היה פרי של נחישות, הקרבה, משמעת ויצירתיות...עשרה אחוז מתושבי מדינת ישראל נהרגו במלחמה הזאת(אסון שווה ערך ל70,000 הרוגים היום). הראוי שתזקוף את הניצחון לעובדות הללו ולא לניסים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.