Jump to content

SaaR.M

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1. צריך מנוי בשביל לאסוף כרטיסים לשער 11? ואפשר לאסוף במכונה ביום המשחק?
  2. מישהו יודע מתי מתחילה המכירה באמת?!
  3. מתי מתחילה המכירה לדרבי?! נוער יהייה רק בלאן? תנו פרטים בבקשה
  4. המכירה תתחיל מחר (5.5) בשעה 12 בקרית שלום. נוער-50 מבוגר-10
  5. קונה 2 כרטיסים לדרבי כל שער... בקשה... דברו איתי 0522218950
  6. למה השחקן ה12 לא מגיע למשחקים?! מתי תיגמר המחאה? על מה היא בדיוק? עוד מעט דרבי ובקושי יש עידוד של האולטראס..
  7. בקופות האיצטדיון יש מכונה ששם את מעבירה את הכרטיס אשראי ואז יוצאים לך הכרטיסים.. אם אני לא טועה אז יש גם קופה אחת פתוחה לדברים כאלה כמו צילום וכו'..לא בטוחח
  8. אבל מדברים על ההמנון.. מי כמוך באלים
  9. את מי כמוך לא הרבה אנשים מכירים בע"פ.. אוהד ממוצע גם לא בטוח שמע על השיר.. בשביל שזה הימנון כולם אבל כולם צריכים להכיר כמו שמכירים את הנה זה מגיע..
  10. זה לא הקטע של יוסי... תראו איזה אוהדים יש לליברפול.. הכל למען השחקנים והסמל.. אני לא מבין מה יתן המאבק המטופש הזה?!
  11. מי ראה את הסרט על יוסי בניון!? זה אוהדים אמיתיים שמעודדים בכל מצב, יש דרך אחרת לעשות מחאות, מה שאתם יוצרים פה באי עידוד זה רק פוגע בשחקנים שציריכים עידוד, שמעתם מה יוסי אמר?! הכל תלוי בקהל. ראיתם את הקהל של ליברפול גם אחריי ההפסד 3-1 לצ'לסי?! לא הפסיקו לשיר אפילו עם הדמעות בעיניים, רק ככה הקבוצה יכולה להגיע למקומות אחרים. אני לא מבין מה המציא את הרעיון החסר תועלת הזה לא לעודד, ועוד בדרבי?! אני לא מבין מזה המחאה הזאת!? מילא לא להגיע למשחקים סבבה אבל להיות ולא לעודד כמו איזה אוהדי כורסא שלא מכירים שירים?! תבואו לעודד, חייבים לדחוף את השחקנים, תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים, מכבי היא מעל הכל ואני לא מבין איך אביב בושינסקי ועוזי שעיה גורמים לכם לעשות מחאה שפוגעת רק בשחקנים ובאווירה של הקהל. אני לא מבין איך במחאה הזאת בושינסקי נפגע וישנה את המחירים וכו'..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.