Jump to content

D.M

משתמשים רשומים
    874
  • Last visited

About D.M

• Birthday 19/10/1989

Contact Methods

• Website URL
    http://

Profile Information

• Interests
    אשרי העם שככה לו אשרי העם שה' אלוהיו<br />גדלו ל-ה' אתי ונרוממה שמו יחדיו <br />רוממו ה' אלוהינו, והשתחוו להדם רגליו<br />רוממו ה' אלוהינו כי קדוש ה' אלוהינו<br />ה' עוז לעמו ייתן ה' יברך את עמו בשלום

Recent Profile Visitors

1,104 profile views
  1. נו? שמישהו שיש לו יגיב בנושא
  2. שמעו שמעו קודם כל אם אני לא טועה יש לפחות 20-30 אחוז דתיים לאומיים שהם בצבא והם חיילים קרביים אז מה זה כל ההכללות האלה על הדתיים אה? תגידו תאמת עכשיו למה אין חילוניים שלא רוצים ללכת לצבא והם לא מתגייסים?
  3. מישהו? לאף אחד מפה אין?
  4. זכות רבי נחמן מברסלב צדיק יסוד עולם מי כמוהו הנורא תגן עליכם ועל כל עם ישראל אשריכם ישראל ה' יברך אותכם
  5. שישלח לי אותו בפרטית או באייסיקיו 297284526 תודה.
  6. D.M

ט' באב

yhse enian bayom haze gam lo lalehet lbriha o layam
  7. שמעת אותה איפשהו? אז עשו לך שטיפת מוח אחי!
  8. בסדר בוא תגיד לי על איזה שאלות לא עניתי לך, אני מסביר לך שעברתי על כל התגובות שלנו מאז שהגבת בעמוד 8 וראיתי שהגבתי לך על כל השאלות.. עכשיו בוא תגיד לי על איזה שאלות לא עניתי שאני אוכל לדעת על איזה שאלות לענות לך
  9. על מה אתה מדבר?! קוסטה אני עניתי לך על כל השאלות לא מבין איזה שאלה אתה אומר שלא עניתי לך.. מעמוד 8 הסתכלתי על הכל עניתי לך תראה
  10. נו מה השאלה אני אומר לך שאני מחפש מעמוד 8 ואני לא מוצא דרקולה
  11. מה זה קשור קוסטה? למה שינצלו חולשה אישית לרעה אבל? אני מבין אותך שאתה חושב שזה בגלל שהם רוצים שאנשים יהיו כמוהם ויהיו דתיים/חרדים. אבל תתפלא זה לאוו דווקא. זה נכון שיש להם אינטרס להחזיר את הנוער בתשובה, על זה אין וויכוח בכלל. אבל אני בניגוד אליך לא חושב שזה רע. מי שאוהב את זה הולך לשיעורים ומי שלא, לא מגיע. דרך אגב כי מי שלא רוצה להיות שם בשיעורים תמיד מגיע לזמירות ויש שירים ושמחה ובכל סבבה. כמו שזיו אמר, סתם יש לך סטיגמה על 'רבנים'. אתה אפילו לא מביא דוגמאות מילא היית מביא (כל שכן זה שאולי אתה מכיר אחד שניים שלעתך מנצלים לרעה לא אומר שכולם כאלה. אני אגיד לך למה אני חושב הפוך ממך, ואני אספר לך את הסיפור על הבחור שהוא די צעיר יחסית שמלמד אותנו את תורת רבי נחמן מברסלב. בחור בן 33 שחזר בתשובה בערך לפני 9 שנים אגב. הוא מאלה שנקראים חסידיו- נוסעים כל שנה לאומן וכו'. איתנו בשיעורים כמו שהזכרתי נמצאים חבר'ה צעירים כל סופי שבוע. הנה, אני אגיד לך למשל את הסיפור על עצמי ועל חבר'ה מהשכונה שלי. בערך בתחילת בינואר האחרון, כשהייתי בבית כנסת ליד הבית שלי (לפני שנה עוד התחלתי ללכת די הרבה לבית כנסת עו חצי שנה מלפני שהתחזקתי) הוא ראה אותי ושאל אם אני רוצה לבוא לשיעורים, וזה בן אדם שבלי קשר ללימוד לוקח אנשים ובדיוק בשעות שיודע שיוצאים למועדונים שיש שם מכות, סמים בלאגנים דקירות חס ושלום וכו'.. אז למה סתם לדבר ולהוציא סטיגמה על אנשים שאתה לא מכיר לשון הרע? אתה הרי לא יודע מי זה נכון? אתה הרי לא מכיר אותו, ואני דווקא חושב שהוא אחלה בן אדם והוא לא מקבל על זה שקל, שקל! והוא בשום אופן לא מנצל אף אחד לרעה. לטובה כן.
  12. בפעם האחרונה, עברתי חתיכת שטיפת מוח כמו שאתה אומר- נכון, אמת ויציב. דרך אגב בפעם הראשונה שאני שמעתי תמשפט הזה מקרובת משפחה שלי אני קיבלתי רעידות וזרמים בגוף כל הגוף שלי כמעט מעולף, עכשיו אני לא מפחד משום דבר שאנשים יגידו לי כי הם אלה ששוטפים את המוח. לא מפחד מאף אחד חוץ מאלוקים. יגידו מה שיגידו לא יעזור להם. אבל הייתה שטיפה נקייה ברוך ה' ולא כמו ששוטפים לכם את המוח תסלח לי. לכם שוטפים את המוח, לא אתם ולא אני יודעים מה זה אמונה אמיתית ומה זה עבודת ה'. ולא, לא אני קובע את זה. רק האחד.
  13. חחחחח אתה בטוח שאני זה שבורח? ממה בדיוק? (לא מצאתי בנושא שאלה שלך על דרקולה ולא הבנתי מה אתה רוצה לשאול, תראה לי) אני אגיד לך ממה אני רואה שאתה בורח.. אתה טוען שאתה מאמין ב-ה' אבל לא בדברי רבנים. אוקיי.. ואתה חושב ש"הרבנים" ממציאים סתם דברים כי הם מסיקים דברים מעצמם ומקצינים כביכול?! כאן בדיוק הטעות שלך! ואני לא מנסה לשכנע אותך או משהו.. אלה סודות נוראיים מספרי קודש כמו ספרים של רבנו הקדוש "ספר המידות" וכו'.. ואני אישית זכיתי ברוך ה' לקרוא את הספר שלו ואני מאמין בכל מה שרשום שם.. התגלויות רוחניות אני לא ארשום כאן אם אתה לא רוצה אל תאמין.. אז אתה טוען שאנשים כמו רבי נחמן מברסלב (שנפטר אגב לפני משהו כמו 200 שנה) שוטפים לאנשים תמוח? אתה יכול לתת לי דוגמא לאיזה רבנים בדיוק אתה מתכוון? יצא המרצע מן השק אה קוסטה? עזוב אני אשאל אותך ישירות.. אתה מאמין ב-ה' כי אתה מאמין במה שחכמים כתבו בתורה לא? אני כן למשל, בוא תגיד לי אתה למה אתה מאמין.. אני מאמין שיש כזה דב צדיקים כמו רבי נחמן מברסלב והמוארוש, ובתקופה של לפני אלפי שנים דוד המלך, משה רבנו, יוסף, ועוד שהיו להם עיניים קדושות מרוב שהגיעו לרמות רוחניות גבוהות וראו דברים שאנחנו לא ראינו? גם טובים גם רעים, אתה מאמין בזה או לא? "מי שלא חושב כמוך חי בסרט? אתה רציני?" וואלה כן, מאוד רציני.. ותיקון קטן לציטוט הזה- זה לא מי שחושב כמוני, זה מי שמאמין בדברי הצדיק..לפי מה שאני רואה אתה יכול מאמין במשפטים כמו: "לא הוכיחו לי כלום" וכו', אני צודק?
  14. אה ודרך אגב קוסטה... שים לב שקיימת סתירה גדולה בין הדברים שאתה מציג מצד אחד אתה אומר שאתה מאמין ב-ה' ובמה שרשום בתורה, מצד שאני אתה אומר שזה שטיפות מוח.. קצת סתירה הייתי אומר, לא?
  15. דבר ראשון לא התחרדתי או משהו כזה.. אני גם לא בא ממשפחה דתית אפילו ואני גם לא בדיוק דתי אלא יותר מתקרב לדת כמו המתחזקים האחרים.. גם אתה מכיר אותי לא מהיום ויודע שאני יותר פתוח עם אנשים גם שהם לא מסכימים עם דעתי ואני יותר מאמין בגישה הדתית לאומית אז אתה סתם ממציא.. חוץ מזה שלא תחשוב שאני לא מכבד תגישה שלך אני חולק אבל מאוד מכבד חוץ מזה, אני כאן עניתי לך על כל השאלות אם לא שמת לב, אבל אתה הרי בטוח שהרב שלי (שאתה בכלל לא מכיר דרך אגב) אמר לי לרשום את מה שאני רושם אז מה הטעם אם אתה לא מאמין שאני אישית כן מאמין בזה? ובוא אתה תענה לי השאלה הזאת בינתיים לא ענית לי בתגובה הקודמת שלי, ואמרתי לך מה אני חושב על ה'שטיפת מוח' שעשו לי, ו-וואלה אתה לא הראשון שאומר לי את זה, עכשיו תגיד לי... בפרסמות לא עושים שטיפות מוח? ברדיו לא עושים? בעיתונים לא עושים שטיפות מוח? בבתי ספר לא עושים שטיפות לתלמידים ולאוו דווקא על החומר הלימודי? אני יכול להביא לך עוד 1001 דוג' אבל אני מניח שהבנת אתה אולי חושב שלא עשו לך שטיפות מוח אבל אתה לא יודע שבעצם בכל דבר יש שטיפה, תלוי אם היא טובה או רעה, וכן אני ממש לא מתחרט על זה שזכיתי להתקרב בשנה האחרונה לקב"ה.. "ואתה מאמין בזה שאתה אפס אפסים? אז רחוק לא תגיע בחיים." תעשה לי טובה אל תשחק אותה כאילו אתה לא מבין למה התכוונתי.. רשמתי שלעומת בורא עולם אנחנו אפסי אפסים זאת האמת ומי שלא חושב ככה חי בסרט וזה גם מה שרשמתי בשאר התגובות שלי.. קיצר כולכם פה משחקים אותה יעני ראש קטן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.