Jump to content

yellow_blood

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

Everything posted by yellow_blood

1. אבל למה? גם אז זה היה אחרי שנתיים וחצי. עוד פעם, לא בהכרח חייב להעיף אותו מהמועדון, יכול למצוא לו ג'וב אחר
  2. לראות את זה בא ממך? נפל דבר. איפה כל זה היה עד עכשיו שזה בא ככה בבום?
  3. מצד שני, את נמני הוא בעט גם אחרי שנתיים וחצי. בסופו של דבר, לא מאמין שבלי אליפות העונה הוא ימשיך בתפקיד. לאו דווקא ייפרד מהמועדון כי גולדהאר ביחסים טובים איתו ומעריך אותו, בטח יזוז לתפקיד אחר. בטוח שגולדהאר לא אוהב 3 שנים לראות את הגב של הישיש מעסיק הפדופילים
  4. אבל הקטע שכל כובד המשקל של הקהל נופל על יבכהי. כמו שרשמו פה, למשל רובנו פה לא הסכמנו עם הבוז והעליהום שהיה על חוזז כי הוא לא טוב מקצועית. אז למה על המנג'ר המקצועי זה כן בסדר? כי התפקיד יותר משפיע והוא פיזית לא על המגרש? לא אמור להיות הבדל, לשניהם אין יכולת מספיק טובה ושניהם פוגעים במועדון. די ברור שאם זה לא היה גולדהאר אלא בעלים אחר הוא היה מקבל הרבה יותר ביקורת ואני עוד עדין. אין ספק גם שהקרדיט הזה מגיע לו אחרי העשור האחרון. השאלה האמיתית שצריך להתמודד איתה היא מתי זה יגלוש משמעותית גם אליו, נקווה שלא נגיע לזה לעולם (כי אז נהיה בבעיה הרבה יותר גדולה, שלא יהיה לכם ספק) אבל אני חושש עם האוהדים האהבלים שיש לנו
  5. בואו נגיד בקול רם את מה שהרוב פה מתביישים אפילו לחשוב - גולדהאר אשם לא פחות. ותחסכו את התגובות של "מגיע לכם לוני" וכו'. צריך לברך כל רגע שיש לנו בעלים כזה מבחינה ערכית ופיננסית אבל גם צריך להגיד את האמת איך שהיא
  6. איפה הימים של יענק'ל השרמוט שהיינו מעליהם ב-40 הפרש באותה תקופה של העונה
  7. האמת כבר לא יודע עד כמה זה יצחקי. הבן אדם בא מהכדורגל, בטוח שהוא מבין ויודע שאנחנו חסרים בסגל. לא נראה לי שהוא רוצה להיכשל בכוונה ולקבל את כל העליהום הזה. יש תחושה שזה כבר מעבר
  8. כי ככה העולם אחי. למה יש אנשים שבעבודה שלהם נותנים מאה אחוז ויש כאלה שפחות? למה בזוגיות יש אנשים שיתנו מעצמם הכל וכאלה שלא? אלה החיים, לא כולם אותו הדבר. לא לכולם יש אותו חיבור ומחויבות לקבוצה ולא לכולם יש את אותם סדרי עדיפויות. זה לא שחור-לבן, זה לא או שאתה הולך לכל משחק או כלום. לא מתנשא אבל גם אני פעם לא יכלתי להבין איך יש כ"כ הרבה אוהדים שבאים לבלומפילד ואוהבים את הקבוצה אבל לא באים לכל משחק קבוע, לא הבנתי איך הם יכולים. עם הזמן אתה מבין. נמאס לך מזה חחח? אל תהיה מצחיק, אלה החיים ופשוט תקבל את זה, אחרת כל פעם תהיה מופתע ותתבאס מחדש
  9. מה לא בסדר פה ומה אתה לא מבין? אני לא מבין את ההודעות האלה כל פעם. הגיוני שלא כולם באותה רמת אהדה ומחויבות, זה קיים בכל מקום בעולם וגם בלי קשר לכדורגל. מן הסתם הגיוני מאוד שלמשחק עם עניין כמו הדרבי יהיה הרבה יותר ביקוש מאשר למשחק 1 מתוך 2 בגביע עם רדיוס בנתניה מול קבוצה מהלאומית. מה הפליאה כל פעם מחדש ומה לא בסדר בזה? במשחקים כאלה מגיע הגרעין הקשה. תמיד היה ותמיד יהיה ככה. צאו מהסרט שכולם צריכים ויכולים להיות פנאטים באותה מידה, נראה לי שהבנו ומיצינו את זה מזמן. אפילו סוייר כבר הפנים. מי שלא בא למשחקים כאלה ואז בוכה שאין לו מספיק ניקוד למשחקים מסוימים הוא דביל אבל זה כבר עניין אחר
  10. באתר של ההתאחדות רשום צהוב שביעי לפני 2 מחזורים. חזל"ש
  11. בדוק. זה שסיפסל את גלוך ועלה כמו שרמוטה בחיפה. סע ללפלנד
  12. אם אני האופטימטריסט שלו אני עושה חשבון נפש רציני אחרי הערב. ועוד איזו החלטיות
  13. המאבק פתוח. כרגע גויאגון השחקן היצירתי היחיד שיש לנו בסגל. חייב בכמה ימים שנשארו להביא עוד שחקן כזה, אחרת אין לנו מה למכור להמשך העונה.
  14. מאמין שמעכשיו בכל מקרה נתחיל לשבת עליהם עד הסוף ושהכושר הגופני גם יעשה את ההבדל. רק להיזהר ממתפרצות
  15. נראה רע, הגול שלהם יותר קרוב משלנו. חייב איזשהו שינוי
  16. לא יודע מי יותר מטומטם, מי שזורק אבוקות או איביץ' שסיפסל את גלוך
  17. אחחחח הפנים של בכר שוות הכל. כאילו הוא רואה אבא גנוב בדיוק בקטע שלקחו לצ'יקו את הילד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.