Jump to content

yellow_blood

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

Everything posted by yellow_blood

1. עזבו הכדורעף גמור. תעבירו לבית"ר-הפועל, לאבוקסיס עוד שניה נושר כל השיער מהמתח והעצבים, בועט בדברים בספסל. שווה הכל
  2. מצד שני זה היה בדיוק הגרף באליפויות של ב"ש 2015/16 2016/17 2017/18 ועונה אחרי לקחנו אליפות ב-31 הפרש בלי בלומפילד
  3. איזה ימים אפלים הסרטון הזה מזכיר. כמו שב-2010-2011 היינו שמים פה קבוע לפני כל דרבי סרטונים של הדרבי עם הסיומת של ראזיץ' ושל הדרבי עם הגול נצחון של שבחון כדי להכניס לטירוף
  4. יצחקי מנצל את הסיטואציה זה יותר נכון. אבל עובד על מיץ'? זה לא בן אדם שאפשר לעבוד עליו, בטח לא 3 שנים רצוף. אני אתן לך דוגמא מחלקת האלהים הקטנה שלנו. אני מאמין שקורה הרבה בחיים שיש לך מיליון דברים על הראש, אתה תפעל ותטפל בדברים בצורה פרקטית ולפי סדרי עדיפויות. יהיו לך דברים יותר חשובים ולגבי השאר אתה אומר לעצמך שתטפל בהמשך. אתה יודע שיש בעיה בדברים האלה, שצריך לטפל בהם אבל אתה משאיר אותם ככה בינתיים ופועל לפי דחיפות ביחס ליכולת ולזמן שלך. זה בדיוק מה שקורה, לצערנו כרגע אנחנו "השאר" של גודלהאר. תהיה בטוח שהוא לא קונה את זה אם יצחקי אומר לו ש"הכל בסדר" כבר 3 שנים, פשוט הוא בוחר להשאיר את זה ככה כרגע. מסכים איתך שיצחקי מנצל את זה. באסה
  5. מה? אם הוא יקבל כפול בסדרי גודל של הסכומים האלה הוא גם יביא איתו קוץ קוץ בנפרד מחיפה לת"א. אל תטעה, כולם זונות של כסף. כולם כולל כולם. לא מאזן כוחות ולא בטיח. בדיוק כמו שבקיץ 2006 גאידמק נישל את חיפה מנכסיה אחרי 5 אליפויות שלהם ב-6 שנים שלקח להם את זנדברג, עידן טל, בנאדו הירוק מלידה ואפילו הביא את שמעון גרשון האדום. כאמור, כולם זונות של כסף, שום דבר לא השתנה באופי של אנשים מאז. רק שאין לנו פה מנהל מקצועי נורמלי שאפילו יחשוב בכיוון
  6. בול, הוראה של מאמן וזה ברור
  7. בדיוק. גלוך זה העניין, לא איביץ' סבל מהגרלה? בחייאת הוא גם הפסיד נקודות בבלומפילד ל-10 שחקנים של נס ציונה, הפסיד נקודות לאשדוד, לקרית שמונה. חלק מזה היה בגלל הרכבים וסיפסולים הזויים שלו. ואל תגידו לי זה לא אותו דבר כי היו שם מלא החמצות, אפשר להגיד את זה גם על המחצית הראשונה אתמול ושקיבלנו גולים מכלום. בקשר למשחקים נגד חיפה וב"ש - מילא טרנר אבל בסמי עופר הוא סיפסל את כל ההתקפה חוץ מזהבי, להאשים פה את האצטדיון (אני הכי חסיד של קהל וביתיות) זה וואחאד גניבת דעת. תפסיקו כבר להגן על החרא הזה, שהגדיל ועשה וגם נטש את הקבוצה באמצע העונה
  8. חאלאס נו, אתה באמת מאמין בזה? שלגולדהאר אין מושג מה קורה? שהוא לא יודע שהמצב של הקבוצה רע ושהוא גם לא מעודכן בתוצאות? הוא יודע ומעודכן. פעם גם כשהוא לא היה בארץ הוא דאג לפטר את נמני כשלא הלך, להביא את ג'ורדי וכו'. רשמתי את זה גם בנושא אחר, הוא לא מספיק להגיע לזה, מכבי לא עד כדי כך מעניינת אותו וחשובה לו ביחס לפעם וביחס לעסקים אחרים. זאת האמת (לפחות מאז הקורונה), תפסיקו לשכנע את עצמכם אחרת ושיצחקי "מצליח לעבוד עליו"
  9. מה זאת אומרת משקר למיץ' שהכל בסדר? מיץ' רואה שאנחנו כבר 3 שנים בלי אליפות, מפסידים לקטמון בבית אבל יצחקי מצד שני אומר לו שהתוצאות שמפרסמים לא נכונות כי אנחנו אלופים 3 שנים וניצחנו אתמול 6-0? אין פה מה לשקר, תאמין לי שגולדהאר יודע ומבין שהמצב לא משהו כבר הרבה זמן. הוא פשוט לא בטירוף, בעניין ובזמינות לזה כמו פעם. תפנימו
  10. תבינו כבר, מכבי כן מעניינת את גולדהאר אבל ממש לא כמו לפני עשור. אחרת הוא מזמן היה עושה פה סדר. באמת ובתמים אני חושב שאם היה מגיע עכשיו קונה אמיד ורציני הוא היה מוכר את הקבוצה. הוא שם כסף כי הוא מחוייב ויש לו אחריות, הוא לא איזה גאידמק שמצידו תזדיין הקבוצה והאוהדים. ועדיין, אנחנו פחות בפרונט מבחינתו כרגע. זה מה יש
  11. שים את ניסן קניאס במקומו היום שיעשה בכוונה ולא ייצא לו ככה
  12. תכלס, רדו כבר מהבן אדם. כולם רושמים כאן דברים גם יותר גרועים
  13. קיצר לקפל פה את העונה. - להזיז את יצחקי מהתפקיד כבר השבוע. - להביא מנהל מקצועי נורמלי. - לבנות כבר מהשבועות הקרובים את הסגל לעונה הבאה כדי להגיע למחנה אימונים סגורים כמעט לגמרי. בלי כל זה, חיפה 4 רצוף. אין פה הרבה קסמים
  14. בשביל מה הפאול הדפוק הזה? ההוא בכלל רץ לקו בלי סיכון
  15. לגמרי. האמת עד לא מזמן הייתי קרוב לדיעה של קינו לגביו אבל ההחתמה הזאת זה באמת טמטום חדש. מראה שלאיש אין מושג והוא מתגלח עלינו כבר 3 שנים. גולדהאר חייב להזיז אותו מהתפקיד לקראת העונה הבאה.
  16. זה כבר עולה על כל דמיון וחייב להיות לזה סוף. אם היתה לנו הנהלה נורמלית היא היתה מודיעה כרגע שלא עולים למשחק עוד שעה, אין אוהד שלא היה תומך בזה, כולל אלה שבדרך וגם אלה שהגיעו. רק שיש לנו שם מורה לספרדית במקסימום.
  17. התענוג האמיתי זה איך רדיו חיפה וכל האהבלים שלהם יכנסו עכשיו בחוחובה על ההרכב ועל זה שהם עפו בגללו. שישרפו
  18. מה אתה מדבר עליו ככה? תיזהר שהטמבל ההוא לא יבוא יאיים עליך בפרטי טחחחח
  19. חזרנו לימי צ'ט נענע - הילדון מקלל בפרטי + רושם לי את הכתובת שלו ומזמין אותי לקרב. מחר הוא כבר ירשום פה הודעות בנוסח אשכנזי עם פסיקים כמו ילד טוב ויגיד לכולם ש"יש צורה להעביר ביקורת". שתבינו במה מדובר. נראה לי 16 לא מלאו לנער. ילד חרא, לך טפל בעצמך. משהו לא תקין שם אם מישהו מהפורום גורם לך לעצבים כאלה
  20. וואלה אפילו שכחתי מזה אבל עכשיו פיני הקפיץ את הנושא. "יש צורה להעביר ביקורת". רשם אותו בחור שהפריעה לו השפה שדיברתי בה על מאמן שברח לנו באמצע העונה. אתה מפגר 10 מ-10. באמת מרחם על האמא הזונה שלך ילדון כאפות שהושפרץ בשוגג
  21. שקוף שזה כבר נטו בכווונה כדי להטריל את האוהדים שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.