Jump to content

yellow_blood

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

Everything posted by yellow_blood

1. לפחות מישהו אחד פה מעלה את זה. מה הקטע הזה? כל הזמן אנחנו צריכים לסבול. או שסוגרים לנו שערים בגלל שיפוצים, כמו עונה שעברה והעונה, שנה הבאה בכלל אי אפשר לשחק שם, שנתיים אחרי מסתבר שעושים גג וגם אי אפשר יהיה לשחק שם. ועוד לא דיברנו על השזרוע המזדיין הזה שעושים ורק התל אביביות מעבירות משחקים בגלל זה. כוסאמא של מי שיושבים שם ומחליטים הרגתם אותנו. אני גר 10 דקות הליכה מבלומפילד ולא אכפת לי שאני אצטרך במקום זה להגיע לפתח תקווה כל הזמן במקום להיות במשחק בכמה דקות. אכפת לי רק הטמטום הזה שכל עונה משפצים משהו אחר ואנחנו מפסידים ביתיות וסגירת יציעים בגלל זה.
  2. להגיד על משה פרימו שהוא בדיחה עצובה זה יהיה בקטנה. כל שבוע מי שמנצחת משבנע הוא אומר "היא הטובה בארץ". שניצחנו את באר שבע ופאו אמר אנחנו הכי טובים, שחיפה ניצחה את סטיאווה רק לפני שבוע הוא אמר שהם הכי טובים, היום הוא אומר שהפועל הכי טובה ולא יעזור כלום. חולה נפש, איך עוד נותנים לליצן כזה במה. מה שיצפאן עשה עליו זה עדיין לא מספיק כדי לתאר ת'מטורלל הזה. חוץ מזה שהוא צהוב מגעיל וכל מה שמעניין אותו זה מה היו"ר הזה אמר לשחקן ההוא ושההוא צעק על ההוא. אמן שיעלם מהמרקע ושלא יחזור, כמה שיותר מהר.
  3. הרבה יותר מבעס אותי מהנצחונות של שתי המוסלמיות היום זה שהמשחק נגד בית"ר ברמת גן. מבעס לחשוב על זה איזה בליץ היינו עושים עליהם בבלומפילד ואיך זה יראה אחרת ברמת גן. נמאס מהשזרוע הזה כל שנה, שישרף מי שהחליט עליו. מילא אם היה לכל הקבוצות בליגה ת'קטע הזה אז סבבה, אבל רק בבלומפילד זה קורה. מרגיש סוג של אי שוויוניות מה אני אגיד.
  4. לא נורא שיחגגו עכשיו, נראה אותם בסכנין ובקרית שמונה ונגד חיפה ובדרבי. נתנו 5-0 להפועל פתח תקווה ובאו לאשדוד קיבלו בתחת.
  5. לא קשור כל כך לנושא אבל מה שמבעס אותי זה שהשמחק נגד בית"ר ברמת גן. כולם רואים ויודעים ת'אפקט של בלומילד וכמה הוא מגדיל ת'סיכויים לנצחון, חבל ומעצבן.
  6. מדויק, במיוחד שהשנה הפועל מאבדת מלא נקודות. ומצידי שיהיה 4 שנים בלי נצחון ושניקח אליפות, לא חושב שזה ממש יעניין מישהו אם ניקח אליפות.
  7. תעשו טובה תמחקו ת'נושא הזה. נמאס כבר כל עונה שהדרבי משפיע עלינו חודש אחורה וחודש קדימה. לפני שנתיים זה גמר לנו ת'עונה, הפסדנו 2-4 ומשם התרסקנו. שנה שעברה עפנו מהגביע בגלל זה כי המשחק היה כמה ימים לפני הדרבי, והרי הגביע זה כלום מה זה חשוב אפשר לתת לשחקנים לנוח כי זה הדבר היחיד שחשוב. שיגיע הדרבי תתעסקו בזה, מה עד אז אין משחקים? כבר ניצחנו את בני יהודה? בית"ר? עכו? אם אתם חושבים שהולך להיות קל נגדם טעות גדולה יש לכם. אוי ואבוי, לא רוצה לחשוב מה יקרה אחרי הדרבי אם נפסיד אותו חס וחלילה.
  8. שבוע אחרי זה לא היה הדרבי פורים. זה היה היה דרבי שהפסדנו 3-1 עם הגול של טלקיסקי, זה בעונת 2007/2008. הדרבי בפורים היה עונה אחרי וגם הפסדנו 1-3 שהובלנו 1-0 עם הגול העצמי של אניימה.
  9. על מה הויכוח, מי שרוצה יבוא מי שלא רוצה לא יבוא. כל אחד והסדר עדיפויות שלו. בעיה שלך אם אתה מצפה שימכרו לך כרטיס ב-30 שקל או שלא תהיה עמלת מכירה מוקדמת, לא יקרה בחיים אין מה לעשות. אז כל אחד שיעשה ת'שיקול שלו, אין מה להתחנן לאנשים לבוא.
  10. חזרתי עכשיו ואני לא מאמין, 27 עמודים על משחק שאתם אומרים שלא מזיז לכם ת'ביצה?
  11. לא יודע אם היית ביציע בעונת האליפות אבל אז השיר היה אחד החזקים שהיו והיה מעיר את כל בלומפילד. ועונה שעברה שרו אותו אולי איזה 4-5 פעמים בלחץ.
  12. חחחחחח נראה לך? בעונת האליפות היינו שרים את זה הרבה וגם שם השחקנים נלחמו זה לא קשור. זה שיר קלאסי לעורר תשחקנים ות'קהל כשיש דקות רדומות וזה קורה בכל עונה לא משנה מה. זה שיר עוד מ-2002 והוא נעלם בערך מ-2007. חייבים להחזיר אותו כמה שיותר ולא פעם באיזה כמה חודשים. עוד שיר שאני מת שיחזירו וראיתי שגם הרבה אחרים רושמים את זה, זה צהוב כחול בכל מצב תמיד להיות מעל הכל. שיר נדיר.
  13. יאללה 4 וחצי שעות למנאייק. עוד מעט יוצא. טירוף היום!!
  14. חחח לא יאומן גם כרטיס ב-50 שקל יש לכם טענות? כנראה שתמיד יהיו לכם טענות. גם יממנו לכם ת'משכנתא תמורת זה שתבואו למשחק + יעשו לכם מסאז' במחצית כנראה שתתלוננו.
  15. הרי שבוע הבא אם לא ננצחו והפועל יעלו למקום הראשון אז יכתבו דברים הפוכים, בדיוק כמו שבוע שעבר. עדיף שלא יפתחו נושאים כאלה.
  16. רשמת שלא היה מספיק נחישות, אז הטענה שלך שהחשקנים לא מספיק נלחמו ורצו. היה את אותה נחישות ואותו רצון כמו תמיד, פשוט לא תמיד אתה מנצח ולפעמים אתה גם יכול להפסיד. אתה קולט איזה מוזר הכדורגל הזה? לפעמים גם מפסידים, פשוט ביזיון. צריך לנצח את כל ה-37 מחזורים בליגה. יאללה צאו מהסרט. ריאל לפני 3 שבועות הפסידה ללבאנטה, אז? שבוע אחרי חזרו לפרק. קורה ואין מה לעשות נגד זה.
  17. עוד פעם השטות הזאת שהשחקנים לא נלחמו. ניצחנו - השחקנים נלחמו, הפסדנו - לא נלחמו. אתם לא חושבים שיש גם יריב שמשחק בבית שלווגם רוצה לנצח? חאלאס כבר. גם במחזור 8 בספרד ריאל ובארסה איבדו נקודות בכמה משחקים, אין מה לעשות כואב אבל עובר. שבוע הבא שננצח את מכבי פתח תקווה אז יהיה אופי והשחקנים גדולים ולוגסי מלך ודהאן נשמה, סגרנו?
  18. די לדבר על מזל ולהגיד לא עשו כלום, לפני שבועיים יצאנו בנס אז גם אמרתם כמה מזל? תעשו כמוני הכי טוב, פעם גם הייתי מתעסק כל הזמן בחיפה והפועל אם כן הגיעו להזדמנויות לא הגיעו להזדמנויות שיחקו חרא וכו'. זה לא נותן כלום ואתה לא יכול יכול לעשות נגד זה כלום. סתם גורם לאכול את עצמך אז פשוט לא מתעסק בזה אלא רק בתוצאה.
  19. במקום זה יוצא בית"ר ברמת גן. אבל עדיף לארח ת'דרבי בבלומפילד ואת בית"ר ברמת גן מאשר להיפך. חוץ מזה, בגלל הדחיה הזאת של אמצע המחזור גם בית"ר יארחו את חיפה בטדי ולא ברמת גן.
  20. הוא אדיר! מעלה משחקים וגולים ששכחת מהם בכלל ופתאום אתה נדהם לזכור אותם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.