Jump to content

yellow_blood

משתמשים רשומים
    34
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

4,919 profile views
  1. עצוב אבל כרגע זו עונה של 20 הפרש לטובתם אלא אם יתנו פה גז רציני ברכש. אנחנו אוויר, הקבוצה הכי חלשה שלנו מ-2012. דקה 55 לא בעטנו לשער
  2. ואני כאמור לא אבזבז את הזמן שלי להגיב בנושא בזמן הקרוב. רק תבין שזאת מלחמה בשביל כולנו, גם בשבילך וגם בשביל בכל מי שתומך בכל ההחלטות ההזויות של משרד הבריאות. כשתפסיק להגיד כמו רובוט על כל טענה "אני מאמין במדע" ותבין שיש גם צד שני, יהיה אפשר לנהל דיון ענייני ואולי קצת תתפכח. מאמין שזה יחלחל לך איפשהו בסגר הרביעי. עד אז סלאמת
  3. ומי שמאמין שצריך לחסן ילדים כרגע או שיש פה מגיפה נוראית שמאיימת לכלות את כולנו ומסכה תציל ממוות זאת אפילו לא מחלת נפש, אין לזה כבר הגדרה. בהצלחה בסגר עוד חודש, סיימתי להתעסק בהגבלות ומוגבלים פה
  4. חחח לך ולאהבל השני (נירניר הקוקסינל הקטן) נגמרו הטיעונים ההגיוניים בנושא כי המציאות מתנפצת לכם בפנים אז מה עושים? מתחילים כמובן לרדת לפסים אישיים, השיטה הרגילה והישנה כי זה מה שנשאר. מצחיק לשמוע את זה מהיוזר עם ההודעות הכי הזויות בפורום אבר שזיכו אותו בתואר הכי אידיוט בפורום לעולמי עד קללל. מחרבן על שניכם ומוריד אתכם באסלה (חבל על הצנרת)
  5. מעניין איפה כל אלפי החולים קשה והמתים שהבטיחו לנו מההתקהלויות של החרדים בזמנו, או אז במסיבות ההמוניות של פורים לפני 5 חודשים. מעניין גם איפה כל הגוססים והמתים שבועיים אחרי גמר היורו עם 80,000. טיפשים בלי הפסקה
  6. אשכרה, אני איתך לגמרי. אוקיי אז השופט לקח לנו נצחון היום, זה לא המהות כרגע. ממש מחטיאים פה את המטרה שהיא היכולת להמשך (או יותר נכון חוסר היכולת), חוסר המעוף, המשחק העייף, הסגל הבינוני מינוס. פשוט כלום נגד קבוצה שהיא במקרה הטובה באמצע הלאומית. אז היינו מנצחים בלי השופט, נו? מה יש למכור הלאה ביכולת משחק כזו עם סגל כזה? זה כמו שבחור יישב עם מישהי בדייט, היא כל הערב לא תתעניין בו, לא תסתכל עליו ותפלרטט עם אחרים אבל בשניה שהיא לא תשים לב הוא יגניב לה נשיקה ויחיה באשליה שהוא נישק אותה, שהדייט הסתיים מוצלח ויהיה המשך לקשר. תתעוררו, בלי חיזוק נורמלי אנחנו לא בכיוון של לחשוב על אליפות אפילו, השיפוט היום לא קשור לזה שהקבוצה חלשה נורא. זה או שאנשים עיוורים או שמנסים לשכנע את עצמם בכח שיש פה קבוצה כדי להרגיש טוב ולהתכחש כמה שיותר.
  7. שמע אתה משחק פה נגד בני זילפה פחות או יותר. די, תהיה אמיתי, אין שם כלום. כרגע זה 20+ נקודות לחיפה בסוף העונה. לגבי מה שרשמו על מיץ', גם אני עד לא מזמן תמיד הייתי יוצא על מי שמצייץ לגביו אבל עם יד על הלב נראה שיש הרבה במה שהם אומרים. לא נראה שיש לו כבר עניין ורצון כמו פעם, הלוואי שאני טועה
  8. אנחנו נראים זוועה גם יחסית לתחילת עונה. זו יריבה של תחתית לאומית/צמרת ליגה א' וגם פה החמאתי להם. אם אין פה 3-4 חיזוקים רציניים זה טיול של חיפה לאליפות שניה קלה
  9. זה לא תקף לגבי הקבוצות הקטנות אלא רק לקבוצות הגדולות אז תהיה רגוע
  10. אתה לא רואה עם איזה פסיכופתים אתה חי? הולכים באמצע יולי לבד בחוץ עם מסכה עד העיניים. מקודם ראיתי כתבה על אכיפת התו השמח בכניסה לאירוע, הכניסו מטוש בדיקה לתינוק בן 9 חודשים. בקיצור אל תצפה לכלום, אנחנו מוקפים בפסיכים
  11. אתם תמשיכו לבלבל ת'מוח בלי תשובות ענייניות אבל שורה תחתונה בן אדם שמאמין שיש כאן מגפה קטלנית ועדיין מצדיק את משרד הבריאות, צריך בהול לבדוק אתת המוח שלו. לגבי החיסונים, שורה תחתונה - אנשים מחוסנים נכנסים לבידוד, הולכים עם מסכה, נדבקים, מדביקים, מאושפזים ורוב הסיכויים שיכנסו לסגר בחגים ואפילו לפני. משמע עבדו עליכם, הייתם שפני נסיונות. מהפדיחות הייתי מוריד את הראש ומתבייש לענות בכלל
  12. גם אני תמכתי אבל למי שהזדקק לזה באמת ולא מי שהסיכוי שלו להיפגע מזה אפסי, כמו עם הילדים עכשיו. ההתנגדות היתה לתו ירוק. משרד הבריאות לא חושב, תפקידו זה להסתכל רק על הבריאות ועל הדרך להכניס פאניקה והיסטריה מיותרות, לא אכפת לו להרוס חיים שלמים על הדרך. הם עצמם לא יודעים לאן זה הולך ולא חושבים קדימה אז כל הזמן מאלתרים משהו חדש. בסופו של דבר אחרי הדלתא יגיע הדלתא+ ואחריו הדלתא+גולד וכמובן שאין לזה סוף. היה ברור שיגיע זן שהחיסון פחות עמיד אליו בתוספת הנוגדנים שיירדו עם הזמן. אין באמת פתרון לזה חוץ מלסגור את אוכלוסיית העולם בבתים לכל החיים. ההבנה שלהם מתישהו צריכה להיות שזה פשוט וירוס רגיל למדי, שפוגע בעיקר באוכלוסיה המבוגרת ועם מחלות רקע (אלה עובדות) וכן אין מה לעשות חלק ימותו ממנו כמו שמתו כל השנים משלל מחלות. רק שאני לא סומך על זה שההבנה שלהם (משרד הבריאות) תגיע מעצמה, אלא רק מלחץ ציבורי וזה ייקח עוד זמן לצערנו.
  13. תבין שזה לא יגמר כל עוד יש גיבוי יחסי מהציבור וכל עוד אתה עדיין רואה תגובות כמו פה למשל שממשיכות לתמוך על עיוור בהגבלות, מסכות, עוד חיסונים וכל השיט הזה. אני יכול להגיד לך שיש התעוררות והבנה של הציבור, רואים את זה בכל מקום אבל עדיין זה רחוק מלהספיק. ביום שהאזרחים ייצאו לרחובות במאות אלפים ויפסיקו לשתף פעולה עם הטרלול הזה, המגפה תיגמר בשניה. עד אז נמשיך עם זה.
  14. תכף רפי רפש בערוץ 12 יראיין אישה שהוגדרה כחולה קשה כשהיא עצמה לא ידעה ולא הרגישה את זה אפילו. את השקרים שלהם הם כבר מתקשים להסתיר, כל זה אחרי שחזי לוי הושפל בלייב ע"י קושמרו כשהתבקש להסביר את הפער המשמעותי בין כמות החולים קשה שמשרד הבריאות פירסם לבין מה שנאסף במצטבר באמת מבתי החולים ע"י הערוצים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.