Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Posts פורסם על ידי YellowHell

1. 3 hours ago, cassano said:

ופתחו כבר מעל שבועיים ועדיין לא קרה כלום.

אתה ודומייך כל היום מתלוננים שבישראל זה לא יחזיק כי כולם שמים ז כמו בעצמאות ו.. גם שם לא קרה כלום.

תמשיך לעוות, אמרתי שהסגר הראשוני היה נחוץ ואחרי פסח צריך לפתוח.

פתחו והתיאוריה שלך קרסה במבחן המציאות.

אז או שהמודל שלך יעבור עדכון סוף סוף או שתמשיך להפחיד אותנו בדברים חסרי שחר.

הבדיקות הסירולוגיות אוטוטו יוצאות לדרך, בכל מקום שהיו הוכיחו שאחוז התמותה קטן בסדר גודל מאחוז התמותה המוצהר, כי יש לפחות פי 10 חולים מהחולים המאומתים.

מה לעשות, עובדות.

ומה לעשות 2, נגיפי קורונה לא מתרבים בקיץ. זו פיזיקה בסיסית.

נעזוב לרגע את הדעות שלך שאני לא מסכים איתן בכלל,

"ומה לעשות 2, נגיפי קורונה לא מתרבים בקיץ. זו פיזיקה בסיסית." מה הפאקינג קשר פיזיקה?

2. 7 hours ago, DoW said:

קליעה - אני לא חושב שצריך לדון בזה בעיקרון אבל ג'ורדן עולה על לברון בכל סוגי הזריקות, גם אם האחוז של לברון גבוה יתר. אלה הבדלים של סגנון (של השחקן ושל הליגה)

הגנה - לברון יכול לשמור על רוב העמדות (לא באמת יכול לשמור 1-5, הוא לא יכול לשתק רכז זריז לאורך זמן ולא יכול להתמודד עם סנטרים חזקים מתחת לסל), אבל השאלה היא עד כמה בא לו לעשות את זה, והאם הוא יציב בנושא לאורך זמן. ג'ורדן הופיע יותר פעמים בחמישיית ההגנה של העונה (בפחות עונות של כדורסל) כולל פעם אחת שזכה בתואר שחקן ההגנה. אין שאלה מי טוב יותר באספקט הזה.

מסירה - לברון עדיף, אבל יכול להיות שגם פה מדובר פשוט בהבדל של סגנון משחק. לג'ורדן הייתה עונה עם ממוצע של 8 אסיסטים למשחק, וגם בסדרות פלייאוף הוא לפעמים היה עם דו ספרתי אסיסטים לאורך סדרה אם היה צריך/אם רצה, אבל זה שונה כאשר אתה הקלעי של הקבוצה לעומת כאשר את הרכז בפועל והכדור נמצא אצלך במשך רוב הזמן של ההתקפה.

השפעה על המשחק - לא יודע איך להגדיר את זה. לשניהם השפעה גדולה, אבל עדיין אני אלך פה עם ג'ורדן כי כשהוא "רצה" זה היה שלו. אצל לברון זה לא מספיק בא לידי ביטוי, גם אם השתלט לפעמים על המשחק, זה לא באותה סקאלה.

רגעי הכרעה - כמו בקליעה, אין פה ספק לדעתי.

לגבי ההבדלים בליגה - תוחלת הניצחון לא עולה כשזורקים יתר שלשות. היא עולה כשקולעים יותר שלשות. לא חסרות קבוצות שמעיפות המון שלשות אבל באחוזים נמוכים, והן לא מצליחות במיוחד. אבל כשכולם מעיפים שלשות, והאחוז נשאר בינוני כי ברירת המחדל היא לזרוק שלשה בלפחות חצי מהפוזשנים, "כולם מרוויחים" והמספרים של כולם עולים ומתנפחים.

5 הקבוצות עם המאזן הטוב בליגה: מילווקי, לייקרס, טורונטו, קליפרס, בוסטון מדורגות במקומות 4, 23, 7, 16 ו 14 בכמות זריקות לשלוש. עונה שעברה גולדן סטייט הייתה מקום 9 (העונה הם בתחתית, לא זורקים כי אין מי שיקלע). שלשות בעונה סדירה יכולות לנצח לך משחקים, אבל זה לא כדורסל מנצח ולא מביא לך אליפויות (ולא, גולדן סטייט לא לקחה אליפויות בגלל השלשות שלה)

אני לא מבין איך ההסתברות לניצחון במשחק עולה ככל שהפוזשנים קצרים יותר (ויש יותר פוזשנים במשחק). הרי אי אפשר להשיג יותר פוזשנים לאורך זמן ע"י משחק של 8 שניות, זה לא עובד ככה. על כל התקפה שיש לך גם ליריבה יש התקפה, וזה לא משנה אם אתה משחק על 8 שניות והיריבה על 20 שניות. יכולים להיות פה ושם הבדלים בסוף רבע עם התקפות של two for one אבל זה מקרה בודד ולא אמור להשפיע, אז לא הבנתי את הכוונה. זה כן אבל מקפיץ את הסקור, כי יש יותר התקפות (ויותר שלשות) ואז מקבלים יותר משחקים עם 140-130 נקודות מאשר משחקים עם 90-80 נק'.

בעיניי יש נקודה עיקרית שאתה מייחס לה חשיבות פחותה ואני מייחס לה חשיבות גדולה והייתי שמח שנדבר עליה.

לדעתי רמת השחקנים, המאמנים, הפיזיות, האגרסיביות, האינטנסיביות, האתלטיות וכדומה של הליגה ובמיוחד התחרותיות גבוה בהרבה מפעם.

לכן כשאתה כותב שג'ורדן "רצה" זה היה שלו, או שגורדן היה בחמיישית ההגנה או שחקן ההגנה - אני מסכים איתך ומפרגן לג'ורדן זה באמת הרגיש ככה. אך אני גם זוכר שפעם, היה קל יותר לעשות דבר כזה. מעבר לזה אני חושב שהליגה והתקשורת העצימה, האדירה ופרגנה לג'ורדן שנות אור יותר מאשר ללברון (לברון מקבל\קיבל יחס טוב, טוב מאוד. אך בהשוואה לג'ורדן זה יחס לא וואו).

"BE LIKE MIKE" - אני בטוח שעוד נשמע על זה בסדרה. 

לגבי הפוזשנים - לא טענתי כמו שאמרת שאם יעלה מספר הפוזשנים אז התוחלת של הנק' וההסתברות לניצחון תעלה.

כתבתי שתוחלת הנקודות וההסתברות לניצחון במשחק עולים ככל שהפוזשן קצר יותר (עד נקודה מסוימת).

הבינו(מחקרים, דאטה, סטטיסטיקות) שיותר קל "לפגוע" בהגנה מהר לפני שהיא מסתדרת. שהנקודות הקלות, באחוזים הגבוהים מגיעות בהתקפות מעבר.

לכן כדאי לנסות לתקוף מהר דבר אשר מקצר את הפוזשנים וכתוצאה מכך גדל מספר הפוזשנים. 

3. 2 hours ago, Augustus said:

ומי שמעריץ את ג'ורדן מלפני שידור הסדרה, גם מגוחך?

לא דיברתי עליהם ולא פניתי אליהם.

אני מדבר לאנשים שקובעים מי כדורסלן טוב יותר לפי סדרת טלוויזיה שמטרתה בסופו של דבר היא ריטיינג ומטרת המשתתפים בסדרה היא לפאר את עצמם ו\או מייקל ו\או השושלת שלקחו בה חלק.

1 hour ago, ravid said:

אפשר את ההסבר לטענה הזו? על סמך מה החלטת את זה?

אין לזה סימוכין מהסיבה הפשוטה שאי אפשר למדוד דבר כזה (דבר שציינתי בתגובה קודמת שלי). מה שכתבתי הוא דעתי האישית ופה בניגוד לדיון לברון - גורדן אני חושב שכולם יסכימו שהרמה היום גבוהה יותר.

1 hour ago, Maximus said:

הכדורסל היום הוא תחרות שלשות במקרה הטוב. הגנות הן המלצה בלבד.

ג'ורדן ככדורסלן עולה על לברון בכל פרמטר, מלבד פיזיות אולי. 

קליעה, הגנה, מסירה, ראיית משחק. שלא נדבר על ההשפעה על המשחק ורגעי הכרעה.

תגובה מנותקת כל כך. או שפשוט לא ראית משחקים פעם. 

עם רמת האימון שיש היום והטכנולוגיה, ג'ורדן עוד היה יכול להיות עוד גדול הרבה יותר.

אני מסכים שאופי המשחק בNBA קצת בעייתי אך לכמת את זה לתחרות שלשות זה מאוד שיטחי ולא נכון.

הבינו שתוחלת הנקודות וההסתברות לניצחון במשחק עולים ככל שזורקים יותר שלשות. 

הבינו שתוחלת הנקודות וההסתברות לניצחון במשחק עולים ככל שהפוזשן קצר יותר (עד נקודה מסוימת).

על כן הכדורסל המהיר ורצוף הפוזשנים מצד לצד.

גורדן עולה על לברון בכל פרמטר - בגדול זה לא שווה תגובה.

בגלל שנוספים יקראו את הדיון אענה בכל זאת.

קליעה - על מה אנחנו מדברים? גאמפשוט, פיידאווי, שלשות, קאטאנדשוט? זה כל כך רחב.

הגנה- נתון לויכוח. מייקל היה שומר על אבל גם לברון. לברון יכול לשמור על כל עמדות המגרש שזה יתרון שיש לקחת בחשבון.

מסירה, ראיית משחק. אויש. באמת. כל נתון סטטיסטי, כל דעה וכמעט כל בעל דעה יסכים שלברון עדיף בפרמטרים אלו.

השפעה על המשחק - שוב זה כל כך רחב. היסטורית או פיזית נוכחות על המגרש? 

רגעי הכרעה - מייקל.

"עם רמת האימון שיש היום והטכנולוגיה, ג'ורדן עוד היה יכול להיות עוד גדול הרבה יותר." - בתגובה אחרת התייחסתי לזה. אני מדבר על מה שיש לנו לדבר. לא על אם ואם.

4. מגוחכים תהיו כל מעריצי גורדן בעקבות הסדרה.

גורדן לא שיחק בליגה מפוצצת כישרון כמו שיש היום ולמקרה שתעלו לי פה שמות של סופרטארים מתקופתו אחדד ואומר, גורדן לא שיחק בליגה בה הרמה הממוצעת של השחקנים הייתה זהה לרמה של היום. זה אפילו לא קרוב. 

לברון מפלצת כדורסל בכל פרמטר ואספקט של המשחק, בעידן הכי תחרותי ומאתגר שהיה עד כה.

לברון שחקן הכדורסל הטוב בהיסטוריה.

5. 29 דקות לפני, שי123 said:

לא נראה לי שתמצא בן אדם אחד שממש מבין בכדורסל שחושב כמוך, כולל לברון.

בוא נהיה מרוכזים וחדים.

אתה אומר שאין בן אדם שחושב שלברון יותר טוב מגורדן בכדורסל?

6. לברון שחקן כדורסל טוב יותר מגורדן. למען האמת בכמה רמות. גם קווין דוראנט יותר טוב מגורדן.

שים את לברון במקום גורדן הוא משיג יותר.

שים את גורדן במקום לברון הוא משיג פחות.

אם התוצאות היו מדידות למספרים כמו לדוגמא בשחייה, ריצה וכדומה שיש ממש תוצאה.

מייקל היה מאחוריהם.

בזמנו הוא היה הכי טוב, כיום יש טובים יותר.

אם מייקל היה משחק כיום אולי הדברים היו נראים אחרת.

7. 28 דקות לפני, nirc2 said:

אתה תמים. זה רק בשביל לעשות כסף. מי לדעתך מכניס את כריות האוויר לשם? יצרניות המכוניות בעצמן!!!

העובדה היא ברורה, לא קרה לו כלום.

בבקשה, נתונים יבשים. אנשים מתים שיצאו מהתאונה הזו: 0.

אם הוא היה יושב מתחת לעץ קוקוס, וקוקוס היה נופל לו על הראש כמות המתים שהייתה יוצאת משם: 1
    מסקנה: לשבת מתחת לעץ קוקוס זה הרבה יותר מסוכן מלהתנגש חזיתית עם הרכב. אבל בסדר, רוצים להבהיל אותנו, שנהיה צייתנים. הכל כדי שהקיסר מבפלור יוכל למשיך לשלוט בנו.

האינטליגנציה, העניין והחדות ברוב המוחץ של התגובות שלך נעלבו מהתגובה הנ"ל. 

הסקת מסקנות מביכה.

8. 1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אני לא בא ואומר לכולם לעשות את זה, אבל היינו ממש אחראים למשך כל התקופה.

אם היית בא ואומר לי שזה וירוס שמסתובב באוויר הייתי מבין, אבל אם זה הדבקה אחד מהשני, אז איך בדיוק נדבק נפיץ לאחרים? מי שאותו מצב כמונו גם יכול להרשות לעצמו לעשות את זה.

לא טרול, הכי אמיתי שיש.

בעיניי זה מטופש, כמו הרבה דברים שעושים כאן במדינה, לא לצאת מ100 מטר מהבית, אבל לקנות רהיטים וגלידה באיקאה כן.

אתה לא שווה תגובה עניינית בלי קללות אז בבקשה:

יא אהבל יא אידיוט כנס הביתה 

9. כמה בדיקות עושים בארץ בימים האחרונים?

לפי מה בוחרים את האנשים שיבדקו?

אם עושים באזור ה7K ומעלה ויש בסה"כ 100-150 חיוביים זה מטורף לא?

10. 3 דקות לפני, אקיטה said:

למה? כי קבעתם שזה לא תקין?

יש לך זכות להצביע, לי יש זכות שלא.

תודה רבה על היום חופש, מגיע לי להנות ממנו בדיוק כמוך. (ועבדתי היום)

אתה ורבים כמוך הזויים וטיפשים. לא כעלבון, כעבודה.

לך תצביע ואם אתה רוצה "למחות" ואף אחד לא ראוי לדעתך אז יש פתק לבן.

לכל הפחות תשמור על השקט ואל תעודד עוד אנשים למשוך את המדינה והפוליטיקה שלנו למטה.

החובה והמינימום לצפות מכל אזרח זה להצביע.

11. אוהדי בש השאירו מתנה פנצר

חניתי בחולות אחרי הגשר

https://i.imgur.com/VlU1NaL.jpg

https://i.imgur.com/2M4v62G.jpg

רואים בוודאות שזה שני שפיצים מולחמים במטרה להזיק לצמיגים.

יש לי על הרכב מדבקה של מכבי, כנראה ככה זיהו.

אופציה נוספת שהעלו זה שהם עומדים שם מסתכלים על מי שחונה את הרכב והלבוש שלו ולפי זה יודעים שאתה מכבי.

שמעתי חוץ ממני על עוד שניים.

יש במקרה עוד אנשים שקרה להם?

12. תפסתי עכשיו את ראיון איתו בספורט 5, מעניין מאוד.

רק חבל שהאוזמן נודניק ולא נתן לו להשלים רבע משפט כל פעם.

הפריע לי גם אבל היו מקרים שהיה צריך ללחוץ על מנספורד והאוזמן עשה את זה טוב.

סה"כ נהנתי מהראיון והשאלות מאוד.

מנספורד זה נכס, וואו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.