Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. אני לקחתי ברזיל ואתה היית גם ברזיל.. זכותי לראות רייפלי לא? לא לבכות..
  2. אנשים אני שמח לבשר לכם. ברזיל נגד ברזיל ניצחתי 2-0 את גלעד הפחדן הזה יצא דקה 44 שתבינו איזה פחדן זהו הוכחתי מי יותר טוב. מסיקה מזיין את גזל מי רוצה משחק ?
  3. קיבלת 4-2 ו4-1 אני עדיין מחכה לך גלעד
  4. משחק ראשון היו לי הרבה יותר מ10 בעיטות אחי. אני משחק כמו מסיקה ? אתה זה שמשחק לי שעות בקישור אמרתי לך בוא עוד משחק אני זין אם אני לא פותח אותך אם אני מסיקה אתה גזל
  5. אני יסביר מה קרה פה. אני משחק כדורגל מהיר ואטרקטיבי כמו הולנד. אתה משחק כדורגל סגור ומסריח על שליטה בכדור כמו איטליה סעמק זה משגע אותי משחק מחשב מה אתה משחק לי הגנתי? אמרתי לך בוא עוד משחק אני אשחק בדיוק כמוך כדורגל טקטי ונראה מי ינצח. נעדכן אותכם
  6. ניצחתי 5-1 את זה שפתח תאשכול מי רוצה להפסיד ?
  7. מזיין את כולכם , משחק בליגות בפורומים כבר הרבה זמן. 338510597 amittheking0@walla.co.il עמית.
  8. טוב תקשיבו אני צריך לפרוץ למישהו לאיסיקיו וזה באמת באמת באמת בשביל מטרה טובה אם מישהו יכול להביא לי תוכנה +\מדריך לעשות את זה אני ממש ממש אודה לו. בכל מקרה אם מישהו רוצה לעזור 338510597 amitthekign0@walla.co.il תיצרו איתי קשר או בפרטי בבקשהכהההההההההההה
  9. לא מצאתי :S תביאו לינק בבקשה
  10. אפשר הורדה של סטאלוס ואורן חן-מכור אלייך, סטאלוס ואורן חן-מכור אלייך?
  11. שאלה גיז'ה חתם כבר? הוא חתם , אם כן איפה היה רשום את זה ? גיז'ה
  12. הלוואי שהוא יהיה טוב השנה , חלוץ מחליף שנותן 5-6 שערים בעונה זאת תפוקה מצוינת. לא רוצה להגזים ולהגיד הרכב אבל מחליף שנכנס בדקה 50-60 ומביא את השינוי זה פשוט מתאים לו.
  13. הלוואי שיצחקי יבוא אני לא מאמין שזה יקרה , הוא ישחק בעונה הבאה בבית"ר גיז'ה
  14. חובה לבואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא יש בוזגלו חתם ויהיה. גיז'ה יהיה ? דחוף חייב תשובה! אם אפשר תשלחו לי לפרטי תשובה. כולם לבואא
  15. תודה לאל. הרווחתי 150 שקל מהתערבויות עם אוהדי חיפה מפגרים. בוזגלוווווווו
  16. סטאלוס ואורן חן-מכור אלייך ?? הורדה אפשר?
  17. טוב אם מישהו יכול להביא לי תמונות שלנו מהיציע יש לי כמה בקשות: 1.שהתפאורה זה הם מפחדים (לא משנה אם זה דגל,פריסה או כל דבר) 2.ציור כזה ורשום מנגב תתחת עם צעיף שהוא אדום (בקהל שלנו) 3.על הזין הפועל ויש ציור של איש צהוב והפועל על הזין משהו כזה 4.ביציע של הגועל דברים צהובים (רימוני עשן וכו') [תודה מראש
  18. T_T טוב רק שתדע לדעתי ולעוד הרבה פה תראה תתגובות.. צריך לעשות הצבעה נוספת של ה3\4 עם הכי הרבה הצבעות.. 10
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.