Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. חחחחח איזה סטלן יצאתי אני קולי משחק מנג'ר שעה מחפש מגנים וראיתי בדיוק תנושא כולי שקוע במגנים יצא לי מגן >< הקשר האחורי הישראלי הכי טוב..
  2. איזה שטות זה שבוקרשט לפני פיורנטינה ואתלטיקו ><
  3. שנה שעברתי כל משחק שלישי שהייתי הייתי תורם את התאריך [אם ה27 לחודש 27 שקלים..] השנה אני אתרום 10 שקל על כל גול של רודי. אז תביאו לו תפאורות
  4. שלא יכנס לזה! מה שגיאדמק מנסה לעשות זה שכל אוהדי בית"ר יצביעו לו [בגללו] ועכשיו כל אוהדי מכבי בגלל נמני בלי קשר שלא יכנס לזה
  5. אני מקווה מאוד שרב"ש או מישהו מהצוות המקצועי שלנו יראה את ההודעה הזאת. אז רן , הגיע הזמן שתבין מה זה מכבי מכבי זה מועדון ענק עם הקהל הכי טוב בארץ שסבל בשנים האחרונות, ששניידר הגיע חשבנו שנגמר עידן כשלוני, אני רואה שאנחנו הולכים באותה הדרך. את החלק ההתקפי בנית מעולה אבל מה עם ההגנה? ראית מה קרה לכפר סבא לא? יש לנו הגנה עם פונ' אמיתי, מה דעתך לנסות את דור מלול בתור מגן ימני - זהו תפקידו האמיתי , הוא נחוש ביותר , שחקן חכם , יצירתי , הקהל אוהב אותו , שחקן שכל אוהדי מכבי מתפללים לראות על המגרש בתור מגן ימני או חלוץ זה לא משנה לנו , רק שישחק במצב שנוצר זה אפילו מתבקש יותר מייני זא'ן או כל אחד אחר דור מלול חייב לקבל צאנ'ס בתור מגן ימני. לגבי הבעיה השנייה שלנו סוגיית טומאסיץ' - אני מאמין בטומאסיץ' וחושב שהוא בלם מעולה מה שחסר לו זה ב-י-ט-ח-ו-ן מה שהקהל ומושיקו הקפטן לצערי לא נתנו לו אתה נותן לו את זה , אבל מושיקו הקפטן והבלם שלידו לא נותן לו , מכאן יש 2 אופציות אופציה ראשונה לחזור לאבי יחיאל ששיחק יחד עם טומאסיץ' וזהו התפקיד הטבעי של אבי , בלם. אני בטוח שאבי יקח את הצאנ'ס ב2 ידיים והוא וטומאסיץ' יהיו קיר. האופציה השנייה לדבר עם מושיקו לתת ביטחון לטומאסיץ' לעודד אותו למסור לו לשתף אותו כמה שיותר בהכללל פשוט להיצמד עליו בקטע המנטלי. הבעיה השלישית ו של מכבי היא המגן השמאלי, שיטרית לא מתאים לתפקיד ובנוסף הוא לא יכול לשחק הפתרון לבעיה ישראלביץ' - נמוך ולא פיזי נכון אבל מצד שני נחוש , יצירתי , מהיר , אפשר לסמוך עליו , יתבזבז על הספסל בנוסף יהיה אפשרות לקמאנאן ושבחון לשחק יותר. הפתרון השלישי מוביל אותנו לפתרון לבעיה האחרונה וספק בעיה..המערך ברור לנו שאנחנו הולכים להיות קבוצה התקפית ויצרתית אני לא מבין איך אפשר לשים על הספסל חלוץ כמו קמאנאן השחקן הזה השאיר את הקבוצה בליגה עם 12 כיבושים עם הקבוצה הלא יצרתית שהייתה לנו בשנה שעברה עכשיו שבוזגלו רודי ודולי אצלנו חייבים לתת לו לשחק ביחד עם יבוריאן במערך 4-2-2-2 [סגנון ריאל שנה שעברה] מקווה שמישהו ממכבי יראה את זה ויעביר לרב"ש לתשובות , שאלות או כל דבר aharoni94@gmail.com "הכל בשביל מכבי"
  6. דור מלול הוא כישרון מבוזבז חשבתי שאצל רב"ש הוא יפרח אבל רב"ש פשוט הורג אותו שיתן לו לשחק ייני הבן זונה הזה משחק במקום הכישרון הזה דור מלול לא יעשה טעויות , יתרום להתקפה ובכלל האוהדים אוהבים אותו חייבים להביר את זה לרב"ש
  7. רב"ש חייב להעלות במערך הבא יבריץ ימין אמצע שמאל מושיקו טומאסיץ' יחיאל ישראלביץ' דולי אסוס בוזגלו שבחון קמאנאן יבוריאן זה ההרכב הכי מתבקש בלי רודי , מגן שמאלי ומגן ימני חייבים לתת לאבי יחיאל לשחק
  8. יש לזה המון יתרונות אבל גם המון חסרונות. אני באמת חושב שישראלביץ' כמגן שמאלי יכול להיות דבר אדיר ישראלביץ' ורודי באותו אגף זה דבר חייתי באמת ישראלביץ' , לדולי , לרודי ואנחנו בתוך הרחבה. בהגנה הוא נמוך , לא פיזי אבל נחוש וזה מה שמגן צריך. מהיר הוא כן. לדעתי שווה לנסות במשחקים גמורים 2\3 0..
  9. אל תהיו מפגרים תעשו בתחילת עונה [בתחילת העונה לא משנה איזה גם 2012] גיבוי. תעשו בסוף כל חודש גיבוי. תשמרו במשחק עצמו אחרי כל 2 משחקים ככה אני עושה ואם קורה משהו יש לי גיבוי מסוף החודש
  10. תקלל ישר אתה רואה חסוי \ תמס' הזה תענה מי זה יבן זונה תתחיל לקלל ישר יקללו אותך חזרה מתי שאתה רוצה לנתק תגיד טוב אמא ש'ך מחכה לי לא יפה ביי יזבל ותנתק.. בשלב הזה תנתק תפלאפון ואחרי 15 דק' תתדליק שוב תעשה ככה כל שיחה ואם בא לך לעצבן אותם באמת תעשה את עצמך לא שומע תעשה כל השיחה הלו?! הלווו1?@#! מי זהההההההה אני לא שומע!!@#? הלווווווווווו???????? תמיד ככה בדוק הם יפסיקו
  11. חייבים לתת להכח 2 לפחות כדי להגיע לבלומפילד מול בני יהודה באיצטדיון מלא וביטחון גבוה ולנצח. אחרי זה בטדי נגיע עם ביטחון ואז נראה איך בית"ר תהיה
  12. אני אישית הרדמתי כלב וזה אחד הדברים הכי מבאסים ומצערים שיש אתה פשוט יודע שהוא הולך למות מצד אחד נתנו לו רגעים אחרונים נפלאים חיבקנו אותו שיחקנו איתו המון, המון "ממתקים" של כלבים אבל אני הייתי קטן לא באמת הבנתי מה זה שהוא ימות חשבתי הוא יחזור >< קיצור אתה חייב להיות שלם אם זה , אם לא זה יעצבן אותך שנים רבות אחרי זה
  13. תאמין לי שנגד שחקניות זה לא כזה לעשות את זה במיוחד שחקניות מארה"ב שהכדורגל זה תחום חלש אצלהם קיצור אל תתלהב למרות שמהלך מרהיבב
  14. בשביל לבוא מהספסל יש לנו את קמאנאן \ ישראלביץ' תלוי במערך ואת דור מלול מתוכם שבחון הכי פחות טוב , שבחון פורח במצבי לחץ אם תבינו למה אני מתכוון הוא פורח במשחקים גדולים זה משהו שאין להרבה שחקנים
  15. יש 2 אפשרויות למה שיקרה 1. נסיים את העונה מקום שני אחרי פייט נחמד לבית"ר 2. ההגנה תהיה נוראית וכמו שאחד שחכית תשם שלו אמר שנמני פרש שנמני יאמן את מכבי בזמן הקרוב רב"ש יפוטר נמני יבוא אחד מאלו יקרא. נקווה ש1.. חייבם לשפר תהגנה
  16. אם בוקה , ריבר , סביליה נוחתות פה זה יהיה משהו מטורף בוקה נגד ריבר זה אחד המשחקים הכי גדולים משחק כזה בבלומפילד זה חלום אמיתי סביליה , בוקה , ריבר נגד מכבי זה 3 משחקים קשים מאוד ותיקו יספק אבל זה יהיה כיףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אמן יקרה
  17. שחקן טוב עד עכשיו בדיוק מה שמכבי היו צריכים. הוא ורודי זה שילוב קטלני. פגענו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.