Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. השחקנים צריכים לסתום תפה קודם כל . צריך לעלות במערך 4-5-1 יצירתי עם חלוץ שלא מבזבז הזדמנויות אף פעם לדעתי ברדה. בניון מתחת לחלוץ. בוזגלו בימין. טועמה בשמאל. אלברמן כיאל בהגנה קוזוקין >< קינן בן חיים זיו
  2. אין לי בעיה לשחק עם זה על הגב, חייבים ספונסר
  3. כמה אתה רוצה עליו? אני אקנה אותו מחזור ההבא בבלומפילד או שניפגש תלוי כמה אטרקטיבי יהיה המחיר שלח פרטי בבקשה )
  4. לדעתי לא יזיק אם נשחק נגד בית"ר בחוץ 4-1-2-2-1 שוער.. שיטרית טומאסיץ' יחיאל שפונגין מושיקו\אסוס דולי אסוס\שבחון תלוי מי בקשר האחורי.. רודי בוזגלו יבוריאן המערך הזה יכול להיות קטלני נגד בית"ר אם ההגנה תתפקד כמו שצריך ויהיה קשר אחורי שמידת הצורך יכול להפוך לבלם והמגנים לשחק יותר למעלה עם יבוריאן בחוד זה ממש קטלני יכול להיות הייתי ממליץ לשחק ככה גם נגד חיפה אם זה יעבוד
  5. תעברו שחקן שחקן ותראו מה זה מכבי לעומת בית"ר קאלה - יבריץ' דרגו זיו - שפונגין פחות או יותר כוחות נטייה לכיוון זיו.. בנאדו - מושיקו בנאדו.. אבל השחקן זקן רצח כבר.. גרשון - טומאסיץ' לדעתי טומאסיץ' , לדעת הרוב פה גרשון תראו במהלך העונה טומאסיץ'.. אלברז - שיטרית אלברז אוחיון - אסוס אסוס פרננדז - דול דולי עידן טל - רודי רודייייייי זנדברג - בוזגלו [תרצו אתם יכולים להחליף בין בוזגלו לרודי \ טל לזנדברג מכבי מזיינדת את שניהם בעמדות האלה..] אבראו \ תמוז \ בן שושן או מי שהחלוץ של בית"ר \ יבוריאן.. נגיד ואבארו משחק והוא ממש ממש משמ לא יותר טוב מיבוריאן אבל יש כאלה שחושבים אז קמאנאן יותר טוב מתמוז \ בן שושן.. קיצור חוץ ממהגנה , מכבי מפרקת את בית"ר
  6. תבואו עם צהוב סעמק צריך להעמיד איזה 5 בולדוזרים בכניסה לשער 11 ולהגיד "שבוע הבא תבוא אם צהוב או שנטפל ב'ך" שבוע אחרי זה כולם עם צהוב
  7. אסור שהוא ילך בן שמעון חייב לתפוס אותו לשיחה ומהר יאניק , חדד באו איתו ביחד שידברו איתו
  8. מגיע אכן מגיע הוא היה טוב היום בדיוק עכשיו הגול בשידור החוזר
  9. אתה לקחת תכדור יזין 2 שורות ממנו הייתי כל כך קרוב
  10. טוב שמעו לפני יותר משבועיים הזמנתי מנוי ולא קיבלתי אותו עדיין ויש היום משחק :S איך אני נכנס למשחק מה אני צריך לעשות כי אין לי תמנוי..
  11. טוב שמעו לפני יותר משבועיים הזמנתי מנוי ולא קיבלתי אותו עדיין ויש היום משחק :S איך אני נכנס למשחק מה אני צריך לעשות כי אין לי תמנוי..
  12. טוב שמעו לפני יותר משבועיים הזמנתי מנוי ולא קיבלתי אותו עדיין ויש היום משחק :S איך אני נכנס למשחק מה אני צריך לעשות כי אין לי תמנוי..
  13. יש לי חולצה של אדידאס מקורה צהוב ופס כחול ופס לבן אחד הדברים הכי יפים בעולם אני מגיע איתו בדוק כולם צהוב!
  14. מה אתה דפוק? מושיקו , יחיאל , מלול , חדד, אסוס , ישראלביץ' , יבוריאן , מנשרוב , קפילטולו , שיטרית , שפונגין מה אתה רוצה?
  15. רב"ש זאת הזדמנות אדירה! עכשיו הכל משתנה! רב"ש חייב לשחרר את טומאסיץ' ואסוס ב1.9 מתפנה לנו מקום ל2 זרים. מביאים בלם זר חדש משהו כמו ביזארה או אילך שלא רושמים את זה >< וקשר אמצע אחורי גרזן ליד דולי אנחנו פותחים תעולם ככה תחשבו דולי ועוד גרזן , מושיקו \ אבי יחיאל וגרזן וואי מה אפשר לעשות עם זה חבל שזה קרה עכשיו רק ><
  16. יבואה לא חלוץ טוב! הוא חלוץ בינוני! כמו רומולו , רק ההפך סותר אבל יש היגיון פה.. רומולו הוא חלוץ של קבוצות גדולות תשימו אותי בקבוצה קטנה הוא אפס לעומתו יבואה ההפך חלוץ של קטנות מקבל את כל הכדורים הוא מחטיא המון תסתכל על משחקים של כפ"ס ותראה
  17. וואי הקהל של הפועל פשוט גרוע אני חייב להגיד לכם. אני הייתי פעם ביציע של הפועל , כן שילמו לי כרטיס ועוד 250 שקל גמר גביע מה אכפת לי? הפועל קהל גרוע שר כל הזמן את אותם שירים והשיר המעפן שלהם "היום יוצאים למלחמה חצי משחק" היום הם חוזרים על זה הפועל עולה עולה , יוצאים למלחמה זה 2 השירים היחידים שהם שרו עד עכשיו כל כך מעפן הקהל שלהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.