Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. אהלן אנשים אני משפר בגרות 5 יחידות במתמטיקה, הבנתי שיש המון אפליקציות שאתה מזין שאלה ומקבל תשובה. צריך את זה בעיקר לשיעורי בית ואולי גם למבחן ? מישהו שמע על כל מיני כאלות
  2. מניעים את הכדור לרוחב דקה כדי שההגנה היריבה תסתדר ואז מרימים כדור שלא עובר את הראשון שיוצר מתפרצת
  3. הקטע שהוא החליק ותפס את הכדור ביד ויצא בלי צהוב - הטעות שיפוט הכי ברורה שראיתי בחיים שלי.
  4. אין סיכוי שהם לא יופיעו למשחק אין סיכוי
  5. קרה לי גם שלחתי להם מייל לפני חודשיים ולא השתנה כלום
  6. מצוין. הבוז של חצי מהקהל, דיונים שלמים בפורום, העונשים של ההתאחדות, אלו לא הצליחו להבהיר לארגון, אולי העונש של אופ"א יעשה זאת. אלו שירים לא ראויים ורצויים במכבי. ניקח את הבנות פשוט לא מתאים, על טועמה עוד אפשר להתווכח, במקום להמשיך להלחם בכולם ולחפור את הבור עמוק יותר, תבינו שטעיתם. אתם אפילו לא חייבים להודות בזה, פשוט תהיו חכמים אל תהיו צודקים. די לשיר את השירים האלו, די לפגוע במכבי.
  7. שיא של מכבי היה אצל סוזה, פאקו ידע לקחת את היתרונות ולנצל אותם לתוצאות, הקבוצה לא הבריקה ושיחקה לא הכי יפה אבל יעיל מה שהביא תוצאות. היום המצב הוא שמשחקים מגעיל ואין תוצאות. תגיד לי אתה מה עדיף?
  8. כמה אפשר להרים לתוך הרחבה ולקוות שמשהו יקרה? אני חושב שבערך 1 מ500 הרמות שלנו זה גול
  9. פרט לטבח ווידאר בדרבי, מדו בזניט בית. המשחק הכי טוב של שחקן התקפי במכבי העונה, והוא שיחק 45 דק'. חייב לקבל דקות, בטח מול כל הבונקרים בליגה
  10. לא סתם גורדי בספרד כרגע, חותם בינואר, בדוק
  11. אהלן, צריך עזרה בקטנה יש לי תמונה שאני רוצה לשים אותה כתמונת קאבר בפייסבוק (TIMELINE) היא לא מתאימה במידות, מחפש אתר כלשהו שאני מכניס אליו תמונה שלי והוא ממיר את התמונה לגודל הנכון. לפי מה שמצאתי באינטרנט הגודל הוא - פרופורציות: רוחב – 851 פיקסלים, גובה – 315 פיקסלים חייב להיות דבר כזה, תודה מראש
  12. המקום ה3 נותן משהו או שהיה היום משחק ידידות?
  13. שרן, קרלוס, פריצה, זיו, זהבי, מיטרו לכולם אולי פרט לזהבי הובאו מחליפים ברמתם +- מבחינה מקצועית. מבחינת מנהיגות, הקרבה לא קרוב אפילו.
  14. משחק שני רצוף שלא כובשים. מרגיש שאין חלוץ, אין מי שיתן גול. קיארטנסון חייב לידו חלוץ נוסף, הייתי פותח עם עדן מה הלאה? מיכה וגולסה חייבים לקבל יותר קרדיט. יוסי ושגיב להכנס גם כן לרוטציה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.