Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. למה לא מביאים שופטים מחול? איך מריצים דבר כזה? מכבי חייבת לנסות
  2. תודה רבה לך! יש מצב למקור \ הוכחה בנוגע לסעיף 4? האם בעל עסק יכול לעקוף את זה בדרך כלשהיא ולא לשלם כך? *שאלה נוספת אם אני עובד ביום שבת 8 שעות בשעון שבת (150%) ואז יוצאת השבת ואני ממשיך לעבוד ונכנס לשעה התשיעית במשמרת שבעצם אמורה להיות 125% זה באמת ככה או שבגלל שהיה שבת זה לא ככה?
  3. כמה שאלות בנוגע למשכורת שכר וכו'. לצורך העניין והחישוב הפשוט אני מרוויח שעתי 30 ש"ח לשעה. *שבת - אם אני עובד בשישי ערב ושבת בוקר (זמן השבת) מקבל 150% זאת אומרת 45 לשעה? *שעות נוספות - אם אני עובד 8 שעות ראשונות הן לפי 30 לשעה, אחר כך בין השעה ה8 ל10 זה 125% זאת אומרת 37.5 ואז בין השעות ה10 ל12 150% זאת אומר 45. האם אחרי השעה ה12 זה עדיין ממשיך להיות 150% או שעולה עוד? *חג - בחגים מקבלים 150% זאת אומרת 45 לשעה? מה לגבי חול המועד? *שעות נוספות בשבת\בחג - בשבת או בחג מקבלים 150% 45 לשעה, מה קורה אם אני עושה שעות נוספות בזמן שבת\חג? זה בעצם יהיה 125% על ה45 ואז 150% על ה45? *שכר נסיעות - אם אני מקבל X כסף עבור הנסיעות לעבודה, ובאותו היום עשיתי משמרת כפולה באתי בבוקר עד הצהריים ובערב עד לפנות בוקר. מגיע לי לקבל פעמיים נסיעות באותו היום? (זה נסיעה של כ10 קמ..) תודה רבה מראש
  4. איך בעצם עובד הבדיקות של אופא? כל משחק באירופה לוקחים לכל קבוצה? זה רנדמולי? מודיעים על זה מראש? שפכו לי קצת אור על הנושא
  5. YellowHell

Fifa 18

איך לעזעזל אני קונה מאמזון? https://www.amazon.com/FIFA-18-Standard-PlayStation-4/dp/B071WKS4N5/ref=sr_1_fkmr0_1?ie=UTF8&qid=1506682771&sr=8-1-fkmr0&keywords=ps4%2Bfifa%2B18%2Bdigital%2Bcode&th=1 כשאני בא לשלם הוא אומר לא לא שולחים לישראל ולא נותן לי להמשיך הלאה. אני בכלל רוצה קוד למייל.. אפשר עזרה?
  6. YellowHell

Fifa 18

אם המשתמש שלי בסטור הוא אמריקאי, איך אני קונה דברים?? אמאזון חסום לישראל.. איך קונים או מחליךים לחנות הישראלית
  7. עם דסה באגף.. אין לתאר, לא יכול לחכות
  8. YellowHell

Fifa 18

מתי זה יוצא בסטור? בארת כבר ה29, השאלה מה אצלהם? האם יש לחכות או לקנות את הפרה הורדר ב60 דולר?
  9. YellowHell

Fifa 18

מאיפה מומלץ לקנות? בכמה? והאם יצא כבר הגירסא הרשמית הרגילה לא כל מיני אחרות?
  10. מקום אחרון עקב הניצחון של מילאנו
  11. טס ב30. איפה אפשר לבדוק מתי יש משחקים בארגנטינה וברזיל?
  12. היה עידוד מעולה, אווירה מעולה. שאפו רק להמשיך
  13. "נתון אחד שלא משקר אף פעם" פתח כל טבלה בעולם, מאיזה ליגה שתרצה, באיזה ענף שתרצה, באיזה שנה שתרצה. אין סנכרון מלא בין מיקום סופי בטבלה להפרש השערים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.