Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. שינוח. שיצבור רעב. נצטרך אותו בהמשך.
  2. חוץ מהצהוב השני שלא קיבל - וואו משחק גדול.
  3. אני אוהב ומעריך את גורדי באמת, המטרה היא לא להעביר עליו ביקורת עכשיו אבל עם מאמן טוב, בלקמן בליגת העל זה שחקן של 10+ שערים ובישולים. המהירות הכוח הבעיטה מרחוק והסיומת. יש לו את זה.
  4. וידאר במקום עטר דסה במקום שפונגין רודריגז על ריקן
  5. שלחתי פרטית עם הנייד שלי ןלאלירןMTA. תוסיפו
  6. אם איכשהו מתפנה מקום, מישהו בטעות לא מגיע לא משתתף אני אשמח להכנס במקומו.
  7. אשמח לשמוע על זה. כנל על הביטקוין מי שבעניין
  8. אני שמח שהתעקש לבעוט והבקיע, אם זה היה זהבי הייתם גומרים
  9. בלקמן שחקן על בקנה מידה ישראלי. כל עוד הוא לא זר זו ברכה שהוא במכבי.
  10. אפשר קישור לנתון?מצאתי את זה - http://www.flashscore.com/match/nBPFZAet/#match-summary לא רשום כלום על זמן משחק
  11. אצילי בעט מחוץ לרחבה 3 פעמים (1 מהן נכנסה). וידאר נגח אחרי הרמה של אצילי ולאחר מכן באותה התקפה אצילי נגח אחרי הרצה של בלקמן. עטר בעט מחוץ לרחבה ליד הקורה. באבין נגח מקרוב אחרי העבירה של האדום. היו בעיטות.
  12. אצילי בעצמו בעט ונגח 5 פעמים, וידאר נגח, עטר ליד הקורה.אולי הכוונה למסגרת. איפה אני יכול לראות כמה זמן שיחקו (מעשית לא שהכדור עומד - הפסקות צהובים חוצים וכדומה)
  13. השמועות הקודמות היו מנהל ספורטיבי בברצלונה או מאמן באייקס. אני רגוע, גורדי פה ואני איתו
  14. אותי ממש מעניין המאזן של כגורדי כמאמן במשחקים הזמניים והמשחקים בעונה שעברה והעונה) בליגה בלבד, בלי טוטו ואירופה)
  15. איפה אני יכול לראות כמה זמן שיחקו (מעשית לא שהכדור עומד - הפסקות צהובים חוצים וכדומה)
  16. איפה אני יכול לראות כמה זמן שיחקו (מעשית לא שהכדור עומד - הפסקות צהובים חוצים וכדומה)
  17. איפה אני יכול לראות כמה זמן שיחקו (מעשית לא שהכדור עומד - הפסקות צהובים חוצים וכדומה)
  18. איפה אני יכול לראות כמה זמן שיחקו (מעשית לא שהכדור עומד - הפסקות צהובים חוצים וכדומה)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.