Jump to content

YellowHell

משתמשים רשומים
    116
  • Last visited

Everything posted by YellowHell

1. לא מבין איך אפשר להיות אטום ולקרוא לראיקו 3 מיליון יורו. הוא ימכר ביותר מ3 מיליון מה שהופך אותו לרווח. מעבר לזה הוא יהווה קלף למכבי במו"מ כשחקן שבא למכבי והתקדם. לא מדבר על זה שמקצועית הוא השוער הטוב בליגה.
  2. לשמור עליו כמו זהב, לתת לו לנוח כשצריך. זה שווה את זה!
  3. מצחיק שמסי עדיין לא הגיע לנושא הזה
  4. אני מסכים עם הגישה אבל 4 משחקים מה שיגמור אותנו? כן אחי. כל איבוד של נקודה בליגה חשוב.
  5. תודה רבה. הזמנתי את הנשדר fm. תודה גם לאחרים שענו ועזרו.
  6. יש לך אחד ספציפי שאתה ממליץ? מה מבחינת קרינה? לא גומר?
  7. אהלן יש לי מזדה 6, 2005. אין ברכב חיבור לAUX וכמובן שאין במערכת bluetooth רציתי לשאול האם יש איזהו פתרון תחליף? שמעתי על משהו דרך המצת אולי? אם ארצה להתקין באוטו חיבור לAUX כמה דבר כזה אמור לעלות? צריך להחליף את כל המערכת?
  8. אתה לא מבין כלום הוא עוצר כדי להטעות את השוער, שיקפוץ לאחת הפינות ואז בלקמן בועט "חלש, שטוח, לא לפינה" לצד השני מזה שהשוער קפץ אליו. אם השוער לא קופץ, בעיטה כזאת לאחת הפינות עדיין אמורה להכניע אותו. זה סטייל של בעיטה שצריך לדעת לעשות טוב וצריך להתאמן עליו. לפי הסטט' שהראו פה, בלקמן עושה את זה טוב.
  9. בלקמן אצילי עטר וידאר בעדיפות הזאת
  10. זום בפינה השמאלית התחתונה - שניידרמן צופן שניידרמן צופן בפייסבוק - https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1653347234687350&id=457003014321784
  11. הוא באמת 3 רמות מעל באטוקיו. לא ברור
  12. בתקופה האחרונה הוא לא נופל מאלברמן בשיא.
  13. הם גנבו 2 לאשקלון בדקה 92 אנחנו איבדנו 2 לאשקלון בדקה 92 4 הפרש חבל
  14. איזה יטבעות באמת סוחרים בהם ביום יום? ןאיפה אפשר לקרוא על זה
  15. דעות לא פופולריות - אני אוהב אותו. סוג של גיא פניני כשהוא אצלך אתה אוהב וכשלא אתה שונא.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.