Jump to content

אסי המלך

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1. אם היו רושמים שהג'יפ והגורמט מפצים על זין קטן, זה יכל להיות עוד יותר מצחיק. אבל עדיין עשו לי את היום.
  2. איפה ניתן להשיג את הקליפ של הסאב עם הטראק הראשון? (של הדרבי)
  3. בשריקת הסיום יואב זיו מתבאס שלא קיבל פנדל
  4. הסאב הוציאו סרטון של דרבי מסויים, לא זוכר בדיוק מאיזה עונה, אבל הפרטים שאני זוכר זה שזה היה מהדרבי שנגמר 1-0 למכבי עם התפאורה של "באוויר בים ויבשה" משהו כזה. היו מלא קרחות ביציעים והיה פירו מטורף. ברקע התנגן טראנס כמו רוב הסרטונים של הסאב. האתר שלהם נפל ואני לא מצליח למצוא, אבל אולי יש את זה איפשהו ביוטיוב?
  5. הספסרות צריכה להיפסק, בלי קשר ללוחם לא לוחם.
  6. ?לובש אדום הוא בן זונה אני צהוב בנשמה סלים טועמה מחבל אני שונא את הפועל? השיר הזה הוא מסורת אדירה וזה יהיה חטא לשנות אותו.
  7. מצער לשמוע, אבל במה בדיוק בא לידי ביטוי חוסר התמיכה של הנהלת מכבי בארגון? לאיזו תמיכה ארגון השחקן ה12 מצפה מההנהלה? דווקא בשנים האחרונות אני אישית הבחנתי במעורבות גדולה יותר של ההנהלה בכל מה שקשור לאוהדים. טורניר, ימים פתוחים של השחקנים עם האוהדים וכו'. בכל מקרה בתור משקיף מהצד אני מודה לשחקן על התרומה ליציע ולמכבי.
  8. שיחקתם אותה עם הסאותפארק. בתור אחד שחולה על הסדרה הזאת התרגשתי לראות את זה משער 7.
  9. אני מחפש הסעה לי ולחבר למשחק נגד בלומפילד מרמת גן הלוך וחזור מוכן לשלם אם צריך נא צרו קשר בפרטי
  10. שאלה לראשי הארגון "השחקן ה-12": האם עתיד להתקיים טורניר אוהדים בקריית שלום, בעתיד הקרוב, כמו בשנים קודמות? אודה לתשובה, אסי דרבוקה
  11. להתחיל את הספירה לאחור בדיוק חודש לפני הדרבי
  12. יש תמונות מהמשחק נגד בני יהודה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.